سبد خرید 0

لاغری موضعی

لاغری موضعی دروغی بزرگ!

لاغری موضعی من رو دیوانه کرده!

امروز می خوام برم سراغ موضوعی که من رو دیوانه کرده، یعنی لاغری موضعی.

اینقدر در مورد این موضوع از من سوال میشه که با قاطعیت و ذره ای شک می تونم بگم که پر تکرارترین سوالی هست که ذهن اکثریت دوستان عزیز رو مشغول خودش کرده و مدام از من می پرسند.

برای نوشتن مقاله با روحی آرام و قلبی پاک  به سراغ گوگلِ عزیز رفتم تا ببینم دوستان تُپل در مورد لاغری موضعی چه چیزهایی جستجو کردند و بیام و یه مقاله خوب و کاربردی و پدر مادر دار بنویسم.


چشمتون روز بعد نبینه!!

وقتی سرچ کردم لاغری موضعی حس کردم اتاق داره دور سرم می چرخه! باورم نمیشد که دوستان عزیز چه چیزهایی رو سرچ کرده بودند که جزء ترندهای گوگل بود.

لاغری ران با سشوار!!!!!

لاغری شکم با سلفون!!!!

لاغری شکم با کدو!!!!!

یعنی واقعاً شما هم به این موضوعات فکر کردید؟!!

وقتی کلمه ای رو در گوگل سرچ می کنید گوگل  هم به شما پیشنهاداتی رو میده و میگه که این کلماتِ مشابه هم خیلی جستجو شدن یا بقول امین حیایی در فیلم شیش و بش خیلی سرج شدند.

من در تفکری چند ثانیه ای متوجه شدم که لاغری موضعی خیلی خیلی برای دوستان عزیز مهمه و برای همین آستین ها را بالا زدم و بَر آن شدم که اَبر مقاله ای بنویسم که مانندش نباشد.

تصمیمی از نوع خَفَن گرفتم که مقاله ای در مورد لاغری موضعی و تمام سوالات ذهن دوستان بنویسم و این موارد رو برسی کنم.


لاغری موضعی دنباله دار

به احتمال خیلی زیاد این مقاله در یک روز تموم نمیشه و من سعی می کنم در طی چند روز این مقاله رو بنویسم و هر روز نسخه آپدیت شده این مقاله رو در اختیار شما قرار بدم.

بریم به امید خدا ببینیم میشه یه اَبر مقاله هیولا طور نوشت و یه بار برای همیشه نسخه لاغری موضعی رو پیچید.

تمام مقالاتی که می نویسم رو به این اُمید می نویسم که دوستان عزیزی که هم شکل و هم اندام من هستند بتونند برای سوالات ذهنشون جواب های خوبی پیدا کنند و در مسیر های اشتباهی عمر نازنین رو هدر ندهند.


3-تعریف لاغری موضعی

کاری به تعاریف علمی و قلمبه سُلُمبه ندارم . تعریف لاغری موضعی از دیدگاه من یعنی اینکه چاق باشی و فقط بخوای یه قسمت از بدنت لاغر بشه و الباقی قسمت ها لاغر نشن. ران پاهات لاغر بشه یا شکمت لاغر بشه ولی صورتت لاغر نشه.

شاید باور نکنید اوایلی که در تلگرام فعالیتم رو شروع کرده بودم از 10 سوالی که از من می شد 9تاش در مورد لاغری موضعی بود! اکثر دوستانی که بهم پیام می دادند می گفتن ما همه جامون خوبه!! فقط شکم داریم! ما فقط دوست داریم شکممون کوچیک بشه و جاهای دیگه بدنمون همینطوری که هست باقی بمونه!!!! جل الخالق.

این یعنی لاغری موضعی. یعنی شما فقط بخوای یه قسمت از بدنت رو چربی هاش رو آب کنی مثل غَب غَب، ران پا، بغل ران، بازو ها و شایدم یه قسمت هایی که اینجا دیگه خیلی لازم نیست من وارد جزئیات بشم که سایتم رو فیلتر کنن.


چرا لاغری موضعی؟

خوب حالا برسیم به جاهی جدی داستان.

چرا لاغری موضعی؟! چرا شما فکر می کنید میشه موضعی هم لاغر شد؟

چرا اصولاً دوست دارید موضعی لاغر بشید؟

من می تونم دلیل های این نوع نگاه رو براتون بگم، دقت کنید..


می خواستند که به این موضوع فکر کنید!!

چه کسانی می خواستند؟

صنعت لاغری! شما می دونید چه گردش مالی حول و حوش این صنعت در جهان وجود داره؟

الآن که می خوام این مقاله رو منتشر کنم ساعت 22 شبه و من از داخل سایتhttps://www.worldometers.info/fa/ آمار دقیقی رو استخراج کردم که به سمع و نظر شما می رسونم.

845.133.394
افراد دچار سوء تغذيه جهان در حال حاضر
1.697.350.838
افراد داراي اضافه وزن جهان در حال حاضر
762.999.796
افراد دچار چاقي جهان در حال حاضر
507.742.430
هزينه صرف شده براي بيماريهاي ناشي از چاقي در آمريکا براي امروز (دلار آمريکا)
165.144.302
هزينه صرف شده براي کم کردن وزن در آمريکا براي امروز (دلار آمريکا)


تقریباً هر روز 165 میلیون دلار فقط در آمریکا مردم هزینه می کنند تا وزن کم کنند. اگر هر دلار را 20 هزار تومان در نظر بگیرم ( 3/300/000/000/000 ) هر روز حدود سه هزار میلیاردر تومان فقط در آمریکا گردش مالی این صنعت است.

متوجه شدید که چرا می خوان شما به لاغری موضعی فکر کنید و مُدام دنبال راه کارهایی بگردید که بتونید ران هاتون رو کوچیک کنید یا فقط چربی های شکمتون رو کمتر کنید تا زیباتر به نظر برسید.

چون میلیون ها پزشک و متخصص زیبایی در سراسر جهان بتوانند از طریق لاغری موضعی نان بوقلمانی بر سر سفره زن و فرزندانشان ببرند.

چون شرکت هایی که دستگاه های لاغری موضعی را با قیمتهایی سرسام آوری به فروش می رسانند بتوانند صفر های حساب ها یشان را در بانک های سوئیس اندکی زیادتر کنند.

اصلاً قصدم این نیست که به پزشکان محترم و فرهیخته عزیز جسارتی کرده باشم، قصدم این است که اذهان شما دوستان گلم را، اندکی گشاد کنم.


 آدمهای زرنگ

اصولاً من از آدم های زرنگ خیلی خوشم میاد، آدم هایی که می تونن گلیم خودشون رو از آب بیرون بکشن.

بُزرگی که زرنگ هم بود می گفت: کسانی در این جهان ثروتمند می شوند که بتوانند نیاز مردم را تشخیص دهند و برای آن نیاز راه کاری ارائه دهند.

بُزرگ دیگری که از بُزرگ اولی خیلی زرنگتر بود می گفت: کسانی در این جهان فوق ثروتمند هستند که بتوانند نیاز را در مردم ایجاد کنند و بعد خودشان برای آن نیاز راه کاری ارائه دهند تا به ثروتی چشمگیر دست پیدا کنند.


 نیاز لاغری موضعی را ایجاد کردند!

در جهان ما همیشه آدم هایی که به حرف بُزرگان گوش می دهند زیاد هستند و در صنعت لاغری هم به حرف بُزرگ دوم گوش دادند و نیاز لاغری موضعی را در مردم ایجاد کردن و بعد راه کار را ارائه دادند.

چطور نیاز لاغری موضعی را ایجاد کردند؟

با تغییر دادن تعریف زیبایی!!

در زمان های نه چندان دور، شکم بزرگ برای مردان اعتبار بازار بود و برای زنان، تُپل بودن نشانه ثروتمند بودن.

کارگران و کُلفت و نوکرها لاغر بودند چون غذای کافی برای خوردن نداشتند.

دختران لاغر در خانه ها منتظر بودند تا مادراشان ظرفی برای ترشی تهیه کند و دختران تُپل هزار و یک خواستگار داشتند.

دختران تپُل جانشان برای مردان چهار شانه و سبیل کلفت با شکمی بزرگ که نشانه اعتبار بازار بود در می رفت و پسران هم در فراق دختران لُپ گُلی و فربه روزگار می گذراندند.


ظهور پدیده ای به نام مد و فشن

آن آدم های خیلی زرنگ با مشورت کلی آدم زرنگ دیگر به دنبال راه کاری بودند که بتوانند اندکی درآمد کسب کنند!

اتاق های فکری تشکیل شد و خروجی این اتاق فکرها صنعت مد و فشن بود.

و این تازه اول راه بود.


برنامه ریزی ذهن

کم کم پای تلویزیون به خانه ها باز شد، در کنار تلویزیون پدیده ای بیگانه و شوم به نام آنتن ماهواره هم سر و کله اش پیدا شد.

خانم های محترم با خانم های محترم دیگری که در تلویزیون حرکات موزون از خودشان دَر می کردند آشنا شدند.

خانم ها نگاهی به اندام خانم مورد نظر می انداختند و نگاهی به اندام خودشان و از همین جا بود که مقایسه ها شروع شد.

آقایان محترم شب هنگام به دور از چشم همسرانشان به بهانه انجام کارهای عقب مانده با صدایی بسیار ضعیف که به زور با گوش غیر مصلح شنیده می شد به تماشای برنامه های خاک برسری مشغول شدند و به این صورت بود که در خواست هایی عجیب و غریب در هر دو گروه شکل گرفت.

با ورود شبکه های اجتماعی و شبکه های بیگانه و معاند جم و من و تو  دیگر اوضاع از آن چه تصور می شد بهتر و بهتر به نفع صنعت عظیم و گردن کلفت مد و فشن تغییر کرد.

بلاگرها و پلنگ ها در اینستاگرام مدام از خودشان استوری منتشر می کردند که به فلان باشگاه ورزشی رفتند و فلان جایشان را بزرگ یا کوچک کردند. فِرت و فِرت کلیپ هایی را منتشر کردند که مشغول آب کردن فلان قسمت از بدنشان، با فلان دستگاه پیشرفته و مد روز بودند.

حریم ملکه از شبکه های ماهواره ای در 500 قسمت پخش شد و خانم هایی را نشان می داد که به چشم خواهری همه چیز تمام بودند و عجیب اندامی داشتند.

و کم کم همه به این نتیجه رسیدند که باید شبیه به خودشان نباشند!!!!!!


 حمله همه جانبه

کم کم تعریف زیبایی در بین مرد و زن تغییر کرد.

زن ها مردانی را دوست داشتند که اِوا خواهر باشند و مردها دخترانی را می پسندیدند که پلنگ باشند.

کمر های باریک، مد شد.

ران های باریک و کشیده هزاران خاطر خواه پیدا کرد.

بازوانی ستبر، هزار و یک کشته و مُرده پیدا کرد.

برای دماغ هایی عروسکی طور و لبان پروتز کرده سینه ها چاک خورد و این شد که نیاز لاغری سریع و لاغری موضعی و کلاً لاغری به اولویت مردم بدل شد.

باشگاه های ورزشی که تا چند سال پیش مگسان مشغول آفتاب و بالانس در آن ها بودند به یکباره مجالی برای ثبت نام نداشتند.

همه می خواستند فلان قسمت از بدنشان را خوش تراش کنند تا بتوانند در استوری بعدی به فالو ورانشان پُز آنجایشان را بدهند.

و آن آدمهای زرنگ داستان ما به هدفشان دست پیدا کردند و صنعت عظیم تناسب اندام و لاغری شکل گرفت و روزانه میلیاردها دلار گردش مالی این صنعت عریض و طویل است.


 فکر می کنید نمی توانید!

دومین دلیلی که باعث میشه شما به لاغری موضعی روی بیارید اینه که فکر می کنید نمی تونید لاغر بشید.

شما بارها و بارها تلاش کردید برای کاهش وزن و هر دفعه هم به نا به دلایلی که در دوره قاتل اندام دلخواهتان کیست توضیح دادم شکست خوردید.

با هر دفعه شکست خوردن بیشتر به این نتیجه رسیدید که نمی تونید لاغر بشید و به این نتیجه رسیدید که باید دست به دامان روش هایی غیر از ارداه و توانایی خودتون بشید.

دوستان عزیزم شما ناتوان و بی اراده نیستید! فقط مسیر رو اشتباه رفتید.

مسیرهایی که برای تناسب اندام به شما معرفی کردند مسیرهایی نبودند که برای شما موثر باشند و شما رو به اندام دلخواهتون برسونند.

اگه دوست دارید یه بار برای همیشه متوجه بشید عیب کارتون چیه که نمی تونید به اندام دلخواهتون دست پیدا کنید بهتون پیشنهاد می دم در دوره قاتل اندام دلخواهتان کیست شرکت کنید.

این دوره قیمتش 250هزارتومانه، اما من به عنوان هدیه این دوره رو تقدیم شما می کنم. فقط کافیه در وب سایت هپی فت ثبت نام کنید، به محض ثبت نام کیف پولتون 250هزار تومان شارژ میشه و می تونید هزینه دوره رو از کیف پولتون پرداخت کنید و در دوره شرکت کنید.


بدون زحمت و از کوتاه ترین مسیر

مورد بعدی که شما رو سوق میده که به فکر لاغری موضعی بیفتید عجول بودنه. قصدم سرزنش شما نیست این خصوصیت همه ما انسانهاست، همه ما دوست داریم از کوتاه ترین راه به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم.

 همه ما دوست داریم بدون زحمت و خیلی سریع لاغر بشیم و همین خصوصیات اخلاقی اگه مدیریت نشه ما رو به مسیرهایی هدایت میکنه که تهش شکست و ناامیدی بیشتره .

دلیل بوجود آمدن لاغری موضعی و لاغری سریع هم دقیقاً آگاهی از این خصوصیت اخلاقی دوستان تُپله. از کوتاه ترین زمان و بدون زحمت.

عمل های جراحی لاغری هم دقیقاً از همین نقطه ضعف استفاده می کنند و در حال حاضر تا دلتون بخواد هم مشتری دارند.

پمادها و کرم های لاغری و کمربندهای لاغری، قرص های چربی سوز همه و همه وعده کم کردن وزن شما را می دهند آن هم در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون زحمت.

خوردن قرص یا بستن کمربند یا مالیدن پماد به فلان جا که زحمتی ندارد، دارد؟

این یعنی افتادن در دام عجولی و گرفتارِ پایانی ناخوشایند شدن.

این ها دلایلی بودند که شما به لاغری موضعی فکر می کنید.

حالا اجازه بدید با هم برسی کنیم ببینیم آیا از نظر علم پزشکی لاغری موضعی امکان پذیره؟


لاغری موضعی از دیدگاه علم پزشکی

دوستان گلم از دیدگاه علم پزشکی به هیچ عنوان لاغری موضعی تائید نشده. امکان نداره شما با ورزش یا رژیمی خاصی بتونید فقط یه قسمت خاص از بدنتون رو لاغر کنید.این به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.


فقط می خوام شکمم کوچیک بشه!

این سوال فقط می خوام شکمم کوچیک بشه روی اعصابِ منه!

90 % دوستانی که من باهاشون صحبت می کنم میگن آقای جعفری ما فقط شکم داریم، جاهای دیگه بدنمون خوبه، فقط می خوایم به ما کمک کنید شکممون آب بشه.

یه مواقعی می خوام برم از دست این دوستان خودم رو بزنم به برق، اینقدر که این سوال و این نوع طرز فکر از دید من غیر منطقی و اعصاب خورد کنه.

این دوستانی که این سوال رو می پرسن اگه 5دقیقه وقت گذاشته بودند و بجای چِسان فِسان کردنِ خودشون جلوی آینه یه صفحه کتاب خونده بودند هرگز به خودشون اجازه نمی دادند به لاغری موضوعی  فکر کنند.

الآن متهم میشم که مدام در مورد خانم های عزیز مثال هایی رو میزنم، این انتقاد کاملاً پذیرفتست، چون 99% هنرجویان من خانم های محترم هستند و متاسفانه آقایان محترم مثل اینکه اصلاً براشون اندامشون اهمیتی نداره یا بهتره بگم درجه اهمیتش پایین تر از رفیق بازی و قیلوله کردن و صداهای ناهنجار از خودشون تولید کردنه.

برای همینه که من کمتر در مورد آقایون صحبت می کنم، البته که آقایون هم هرزگاهی بهم پیام میدن و در مورد شکم های بزرگشون که الآن نه تنها اعتبار بازار نیست بلکه باعث خفتشون شده صحبت می کنند .


واقعاً نمیشه لاغری موضعی رو تجربه کرد؟!

من قبول دارم که لاغری موضعی خیلی خیلی رویایی و لذت بخشه ولی باید بگم با ورزش و رژیم بدست نمی یاد.

یعنی شما نمی تونید بگید من فلان رژیم رو می گیرم فقط ران های پام کوچیک میشه و بقیه جاهای بدنم همین شکلی می مونه .

نمی تونید بگید من روزی 500 تا دراز و نشست انجام میدم و فقط شکمم رو کوچیک می کنم .

این از لحاظ علم پزشکی رد شده و غیر قابل انجامه .

دقت کنید با رژیم گرفتن (من به شدت با رژیم مخالفم) و ورزش کردن میشه وزن کم کرد ولی درصد چربی کل بدن کم میشه نه یه قسمت خاصی از بدن.


دمنوش های گیاهی فوق هوشمند برای لاغری موضعی!!

متاسفانه من می دیدم که تبلیغاتی وجود داشت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تحت این عنوان که، فلان دمنوش برای لاغری شکم خوبه، اون یکی دمنوش برای لاغری پاها خوبه!!!!! عجیباً غریبا.

یعنی من در تعجبم از اعتماد به نفس کسانی که میان و این خُزعبلات رو در اجتماع عنوان می کنند و یه عده هم توی دامشون میفتند!!!

یعنی اون دمنوش اینقدر هوشمنده که وقتی شما می خورید دقیقاً میره سراغ چربی های ناحیه شکم، یه جلسه باهاشون برگزار میکنه و قانعشون میکنه که دست در دست هم از انتهای روده بزرگ به دامان طبیعت برگردند؟!!!!!

تو رو به مقدسات قسم یه ذره با خودتون فکر کنید و بعد برید بیفتید توی دام این تبلیغات دَری وَری.

چطوری میشه آخه با خوردن یه دمنوش آدم لاغرشه؟!!!! اونم لاغری موضعی و یه قسمت خاص از بدن؟!!!!!!

اگه میشد به این راحتی لاغر شد پس این همه آدم چاق چرا دارن راست راست توی جامعه واسه خودشون می چرخند؟!! بگیرن بخوابوننشون هر کدوم یه لیوان دمنوش رو بریزن به حلقشون و کَلَک کنده والضالین… خلاص.

آمار رو ابتدای همین مقاله براتون گذاشتم. دیدید که تعداد آدم های تُپل چقدره و هر روز هم داره به تعداشون اضافه میشه.

اگه این روش های لاغری و لاغری موضعی جواب میداد، که این آمار باید نزولی می بود نه صعودی.

یه جار کار می لنگه و اونم اینه که ما متاسفانه بدون آگاهی یه کارهای بعضاً عجیب و غریبی انجام میدیم.


من دمنوش خوردم لاغر شدم!!!

این جمله رو هم از کسی که طرفدار سینه چاک دمنوش بود شنیدم.

با یکی از این دوستان دمنوش خور حرفه ای مناظره ای چندین ساعته داشتم و در آخر کار با خوبی و خوشی و فحش و فضاحت و ناسزا از جانب ایشون جلسه ختم به خیر نشد.

ایشون ادعا داشت که دمنوش لاغر میکنه و خودش هم با خوردن دمنوش ها اندکی  شکم مبارکش کوچک شده بود.

سوال من از این دوست عزیزم این بود. شما فقط دمنوش می خوری و لاغر میشی؟

ایشون با قامتی راست و بادی در غَب غَب فرمودند دمنوش ها در کنار برنامه رژیمی هست که جواب می دهند.

من گفتم خوب پس بگو رژیم گرفتی کنارش دمنوش هم می خوری!

به یکباره از کوره در رفت و گفت که خیر چنین نیست در کنار دمنوش است که رژیمی ریز هم گرفته ام.

من همچنان خود دار بودم و از جای خودم در نرفتم .

سوال بعد من از ایشون این بود که هیچ می دونی وقتی وزنت زیاد میشه، چربی های اضافه در کدوم قسمت های بدنت ذخیره میشه؟

ایشان با لحنی که آمیخته به اندکی تمسخر بود گفت: دِکی اینو، فکر میکنه من چیزی حالیم نیست. خوب وقتی چاق میشی چاق میشی دیگه، چربی ها همه جات میرن.(واقعاً جوابی بود بس عمیق و قابل تامل)

من بهش گفتم عزیزم وقتی یه نفر شروع می کنه به چاق شدن و اضافه کردن وزن، بر اساس اون استایل بدنی که داره چربی در اندامهاش ذخیره میشه.

بعضی ها که استایل بدنی گلابی دارن چربی هاشون جمع میشه توی پاهاشون و ران هاشون و باسنشون و بعضی از دوستان که استایل سیبی دارن چربی ها ذخیره میشه تو قسمت شکم و پهلو هاشون.

این خیلی خیلی بستگی به استایل بدنی اون طرف داره. خانم ها معمولاً گلابی شکل هستند و آقایون معمولاً سیبی شکل هستند.

ایشان اصلاً کم نیاورد و گفت منم که همینو گفتم!!!

سوال بعد من از ایشون این بود، حالا وقتی می خوای وزن کم کنی اول از همه کجای بدنت لاغر میشه؟

ایشان فرمودند خوب باز هم مشخصه همه جات!!

من گفتم خیر عزیزم به محض اینکه شما تصمیم می گیری که با رژیم گرفتن وزن کم کنی اولین جایی که چربی هاش شروع به کم شدن میکنه شکم مبارکته.

60 درصد وزنی که کم میکنی از ناحیه شکم کم میشه.

یعنی اگه شما 10 کیلو وزن کم کنی 6کیلو از شکمت کم میشه و اون 4 کیلو از پاهات و بازوهات و سایر جاهای بدنت.

پس متوجه شدی که این دمنوش نیست که تو رو لاغر کرده و شکمت رو یه اپسیلون بُرده داخل تر. بلکه اون رژیمی که گرفتی باعث شده وزن کم کنی و شکمت هم کوچیک تر بشه.

در این هنگام بود که ایشان به یکباره با چهره ای بر افروخته همچون کِش تُنبان از جایش دررفت و با الفاضی نامناسب مرا مورد خطاب قرار دارد و مکان مورد نظر را برای همیشه ترک گفت.

دوستان عزیزم هیچ دمنوشی، هیچ رژیمی، هیچ ورزشی نمیتونه و این توانایی رو نداره که لاغری موضعی رو به شما هدیه بده.


لاغری موضعی با دستگاه

علی رغم میل باطنیم می خوام اینجا برسی کنم روشهایی که در حال حاضر در جامعه ما وجود داره و دوستان عزیز با استفاده از اون روش ها تلاش می کنند که قسمتی از بدن نازنینشون که بدریخت شده رو خوش ریخت کنند.

کلاً تلاش هایی که برای لاغری موضعی صورت می گیره رو میگن روش های لاغری موضعی تهاجمی و غیر تهاجمی.


روشهای لاغری موضعی تهاجمی

به زبان ساده هپی فتی که همیشه در مقاله هایم از آن استفاده می کنم و خواهم کرد، روش های تهاجمی همون عمل های جراحی  هستند مثل لپوساکشن خیر ندیده.

هرچند که میگن این عمل ها اسمشون کم تهاجمیه نه تهاجمی چون چند تا سوراخ کوچک در بدن فرد ایجاد میشه و دل رو روده طرف رو دیگه باز نمی کنن.

این لیپوساکشن  ذلیل مرده خدارو شکر یواش یواش داره منسوخ میشه چون همه متوجه شدن که چقدر عوارض وحشتناکی داره.

فقط کافیه چند نفر که این عمل رو انجام دادند تا چربی هاشون رو خارج کنند رو بعد از 2 سال ببینید. بقدری اندامشون وحشتناک شده و از ریخت و قیافه افتادن که حد نداره و برای همینه که یواش یواش داره از دایره انتخاب دوستان تُپل برای دست یابی به لاغری موضعی حذف میشه.

یادمه روز های اولی که این عمل تازه باب شده بود، یه عده طوری سنگش رو به سینه میزدند و به عنوان معجزه قرن ازش یاد می کردند که نگو و نپرس.

الآن داریم می بینیم که این معجزه قرن چه نتایج افتضاحی از خودش به جا گذاشته و چند نفر رو نه تنها خوش ریخت نکرده، بلکه از همون ریخت بد ریختی که خودشون روز اول تصور می کردند دارند هم بد ریخت تر کرده (چه جمله سنگینی بود).

روش های لاغری تهاجمی به زبان هپی فتی یعنی حمله بی رحمانه و تهاجمی از جانب دکتری فرهیخته به سمت چربی های شکم و پهلو و ران و سه نقطه شما.


جراحی های لاغری

به دوستانی که تمایل دارند از عمل های جراحی لاغری استفاده کنند پیشنهاد می کنم حتماً و حتماً قبل از انجام دادن این عمل ها با دوستانی که از این عمل ها برای خوش ترکیب شدن استفاده کردند یه صحبتی داشته باشند.

البته تا جایی که براتون مقدوره کسی رو پیدا کنید که حداقل 1 سال از عملش گذشته باشه. چون اگه با یه نفر که تازه عمل کرده صحبت کنید از اونجایی که هنوز به قول معروف داغه و خوشحال و یه عالمه هم پول داده، هرگز به شما راستشو نمیگه و در فواید عملی که انجام داده ساعت ها برای شما سخنرانی خواهد کرد.

در اکثر موراد این دوستان کاهش وزن بسیار خوبی رو تجربه کردند. در مورد کاهش وزن صحبت نکنید چون قطعاً شما هم بعد از برداشتن قسمتی از معده مبارکتان کاهش وزن را تجربه خواهید کرد. از عوارض بعد از عمل سوال بپرسید. از حال روحی شون بپرسید.

بپرسید چطور باید غذا بخورند و هنگام دیدن غذای مورد علاقه شون چه حالی بهشون دست میده.

به عقیده من در عمل های لاغری وزن کم کردن فقط بخش کوچکی از داستانه و اصل داستان همیشه در پس پرده مخفی باقی مانده.

اصل ماجرا مشکلات متعدد روحی و روانی ست که بعد از عمل به سراغ این دوستان می یاد.

دوستی که این عمل رو انجام داده بود می گفت، وای به روزی که از سر کوچه بپیچم و به سمت منزل بیام و بوی قورمه سبزی در فضای کوچه پیچیده باشه. خدا خدا می کنم  که این بو از منزل ما نباشه.

ولی وقتی متوجه می شوم از اقبال بد من همسر عزیزم قورمه سبزی با سبزی تازه درست کرده است، حالت جنون بهم دست میده و شروع می کنم به دعوا کردن که تو میدونی من عاشق قورمه سبزی هستم و الآن نمی تونم بخورم چرا درست کردی؟

و ایشون هم با دمپایی از من استقبال می کند که مرده شور برده خودت رفتی عمل کردی که بری واسه اون همکارای خانم ایکبیریت پزش رو بدی.

من و بچه ها که گناهی نکردیم، قرار نیست که تا آخر عمر هر غذایی که تو دوست داشتی و حالا نمیتونی بخوری رو درست نکنیم. ماشاالله که توی هم همه غذاها رو دوست داشتی. یه دفعه بگو من و بچه ها از گرسنگی بمیریم.

لُب مطلب اینکه حتماً با چشمانی باز برید و بیفتید توی دام عمل های جراحی.


1-اسلیو معده (آستینی کردن معده)

و اما اولین عمل لاغری که براتون چند خطی می نویسم اسلیو معده دوست نداشتنی است.

چرا میگن آستینی کردن معده بی زبون؟ چون وقتی 80 درصد از معده شما رو بر می دارن و اون ته مونده معده رو بخیه می زنن معده ی زیبای شما یه شکل بی ریختی مثل آستین به خودش می گیره یعنی دراز میشه. بعضی ها هم میگن مثل موز میشه. در هر صورت هر شکلی که به خودش می گیره دراز و بی ریخته.(کاملاً مشخصه که چقدر این عمل ها رو دوست دارم).

توی این عمل ادعا میشه که هورمون گرسنگی یا همون هورمون اشتها(گرلین) توی همون قسمت معدست که برداشته میشه و شما دیگه خیلی گرسنتون نمیشه.

حالا اگه شما در مورد هورمون مهم گرلین تحقیق کنید متوجه خواهید شد که چقدر هورمون مهمیه واسه بدن و فقط کارش این نیست که اشتهای شما رو بالا و پایین کنه.

گرلین کارهای خیلی مهم دیگه ای هم انجام میده مثلاً در حفظ و سلامتِ خود معده خیلی نقش مهمی داره همینطور در عملکرد صحیح قلب هم تاثیر بسزایی داره.

حالا معده شما 70درصد کل گرلین بدن رو ترشح میکنه و در این عمل اسلیو، سلول هایی که به سلول های گرلین معروف هستند از بدن شما به داخل سطل زباله ی بیمارستان مذکور منتقل می شوند.

اگه دوست دارید در مورد گرلین بیشتر بدونید می تونید از این صفحه استفاده کنید.

و نکته بعدی اینکه در این نوع جراحی ها فرد مورد جراحی واقع شده خیلی زود و سریع وزن کم میکنه و وقتی شما خیلی زود وزن کم می کنید پوست صورت شما و کلاً پوست همه جای شما شُل و آویزون میشه. یعنی می یاید ابرو رو درست کنید میزنید چشم و چار رو هم کور می کنید.

توصیه مهم : دقت کنید بعد از عمل های جراحی لاغری هرگز اجازه ندید شوهرتون بدون آرایش شما رو ببینه که قطعاً سکته رو میزنه.

صبح زود ملحفه رو روی خودتون بکشید تا از خونه خارج بشه و شما رو توی اون وضعیت بدون آرایش نبینه.

برای صحت حرف های من به پوست و چهره سلبریتی های عزیز قبل و بعد از عمل های لاغری دقت کنید.


2- بالون معده

میگن این عمل چون هیچ خون ریزه نداره و هیچ جای برشی هم نداره جزء روش های غیر تهاجمی محسوب میشه ولی من اینجا در در روش های تهاجمی و در بخش عمل های لاغری براتون نوشتمش.

توی این روش یه بالون یا هموم بادکنک خودمون رو از طریق دهن وارد معده میکنن و بعد که بادکنک به معده رسید با محلول سالین پرش می کنند.

این کار رو می کنند که حجم معده شما رو پر کنند که شما گرسنه نشید.

این بالن رو بعد از چند ماه دوباره بر می دارن.


3- حلقه معده

این حلقه زدن معده رو هم میگن جزء روشهای کم تهاجمیه!

توی این روش میان و یه حلقه میزنن به معده شما یعنی حلقه رو به دور بخش فوقانی معده میزنن و یه مقدار کمی از معده رو بالای حلقه نگه میدارن.

این عمل رو به طریق لاپاراسکوپی انجام میدن.

جالبش اینه که اون حلقه قابل تنظیمه، شل و سفتش می کنن.

یعنی میرید دکتر میگید دکتر تنگش کن که هنوزم گرسنم میشه. بعد چند روز بعد بدو بدو میرید میگید شُلش کن دکتر که دیگه اصلاً گرسنم نمیشه.

این حلقه رو هم بعد یه مدت اگه دوست داشته باشید از بدنتون خارج می کنن.


4- بای پس معده

این رو هم میگن کم تهاجمی، مثل اینکه خیلی تهاجم نمیاره سمتتون.

این توضیحش یه خورده پیچده ست دل بدید خوب متوجه بشید.

توی این روش قسمتی از معده شما برداشته میشه و بقیه باقی مونده بخیه زده میشه. توی این روش یه قسمتی از روده کوچیک رو هم میبرن و بعد وصلش میکنن به معده جدید.

یعنی یه معده جدید با یه روده جدید میدن تحویلیتون برید لذتشو ببرید.

توی این روش مسیر عبور و مرور غذا رو هم دست کاری میکنن.

چون مسیر غذا رو کوچیک تر می کنن در نتیجه بدنتون غذای کمتری رو جذب میکنه.

یعنی بجای اینکه روشی اساسی و ماندگار رو به مردم معرفی کنن چه فکرهایی که نمی کنن و به چه نتایجی که دست پیدا نمی کنند!!


روشهای لاغری موضعی غیر تهاجمی

این روش ها تهاجمشون از روش های اول کمتره و یه ذره خوش اخلاق ترن و با پنبه سر چربی های موضعی شما رو می برند.

روش های لاغری غیر تهاجمی مثل:

RF یا فرکانس رادیویی

روش آر اف کمک میکنه که چربی های موضعی تون رو کم کنید!!

این رو من نمیگم کسانی که این روش رو انجام میدن میگن.

آر اف از امواج رادیو فرکانسی استفاده میکنه. توی این روش مثل روش کویتیشن میان و به سلول های چربیتون گرما میدن و با این کار سلول های چربی رو میکشن.

و شما شیک و مجلسی می شین.

چند جلسه باید از آر اف استفاده کنم؟

معمولاً بهتون پیشنهاد می دن بین 8 تا 10 جلسه برید و به خودتون اشعه بتابونید و سلول های چربی زبون بسته رو بکشید و از بین ببرید. هرجلسه هم یک ساعتی از شما وقت میگیره.

هزینه هر جلسه RF چنده؟

والا من خودم که نرفتم جاییم رو کوچیک کنم که مظنه قیمت دستم باشه ولی یحتمل باید یه عابر بانک پُر و پیمون باهاتون باشه تا بتونید از این خدمات استفاده کنید.


کویتیشن

کویتیشن میاد در سلول های چربی شما فشار و لرزش ایجاد میکنه.

وقتی این کا رو می کنه حباب هایی در بین سلول های چربی شما ایجاد میشه بعد که فشار هم وارد عمل میشه، غشاء سلول های چربی پاره میشن و توسط بدن شما به عنوان مواد زائد شناخته میشن و از راه ادرار و عرق و مدفوع از بدن شما دفع خواهند شد.

این روش های لاغری موضعی تعدادشون خیلی زیاده و بهتر دیدم که فقط تیتروار اسمشون رو براتون بنویسم و بریم سراغ الباقی ماجرای لاغری موضعی.

لیپوماتیک

کربوکسی تراپی

کرایولیپولیز

LGP

مزوتراپی

لیپولیز

لیزر

شاک ویو

پرسوتراپی

هایفو لیپولیز (لیپو سونیک)

من تا همین حد اطلاع داشتم در مورد روش های لاغری موضعی، مطمئنن روش های لاغری موضعی دیگه ای هم هست که اگه بعد از خوندن این مقاله هنوزم دوست داشتید ازشون استفاده کنید می تونید با یه پرس و جوی ساده اطلاعات کافی رو در موردشون به دست بیارید.


لاغری شکم و پهلو و ران و بازو

فقط خدا میدونه چقدر از دوستان تُپل در مورد لاغری شکم و پهلو و ران و بازو از من سوال میپرسن و اول مقاله ها هم بهتون گفتم که توی گوگل چه مطالبی رو سرچ کرده بودند در ارتباط با همین موضوع.

شما بهتر از من میدونید چقدر روش های مختلفی وجود داره برای کوچیک کردن این نواحی از بدن که دوست دارید به صورت اختصاصی لاغرشون کنید.

یه عده که گمون نمی کنم قصدشون کمک باشه گن های لاغری رو پیشنهاد می دن، میگن گن ببندید به دوره شکمتون و همینطور که خوابیدید هم چربی آب کنید.

یه عده دیگه میگن از ماساژ درمانی استفاده کنید برای این نواحی از بدن که دوست دارید لاغر کنید. حالا بماند که این نواحی مناطقی هستند که نمیشه دست هر کسی سپرد برای اینکه ماساژشون بدن و چالش پیدا کردن یه ماساژور چشم و دل پاک هم داستانِ خودش رو داره.

یه عده میگن ویبره خیلی جواب میده و میتونید برای لاغری موضعی از ویبره استفاده کنید.

دارو ها هم که همیشه وجود دارند و پای ثابت داستان لاغری هستند حالا هر نوع لاغری باشه، موضعی، کلی یا جزئی. همیشه حضور پُررنگی دارند.

داشت یادم می رفت، کِرم و پماد لاغری هم هست که باید به نقطه ای که دوست دارید لاغر بشه بمالید و چربی های اون نواحی رو آب کنید.

و در آخر هم ورزش برای لاغری موضعی، بزارید یه خاطره جالب براتون بگم از لاغری موضعی و ورزش.

خاطره جالب من

چندین سال پیش هر شب رأس ساعت 10 شب، آپارتمانی که ما اونجا ساکن بودیم دچار لرزش های مشکوک و عجیبی می شد!!

روز اول من و همسرم فکر کردیم زلزله اومده و می خواستیم بپریم توی کوچه، ولی خوب وقتی هر چند ثانیه به چند ثانیه تکرار می شد متوجه شدیم که زلزله نمیتونه باشه و پای یکی از اهالی ساختمون در میونه.

جونم واستون بگه هر شب رأس ساعت 10 شب این لرزش ها شروع می شد و به مدت 15 دقیقه ادامه داشت.

من زنگ زدم به مدیر ساختمون که آقا جریان چیه این تکون ها واسه چیه؟!

مدیر بنده خدا هم از همه جا بی خبر بود و اون هم تحقیقات گسترده ای رو شروع کرده بود که عامل بروز صدا رو پیدا کنه.

خلاصه این موضوع همینطور ادامه داشت تا یه روز همسر من زنگ زد به من و بلند بلند می خندید، جوری می خندید که نمی تونست صحبت کنه!

اون لابه لای خنده هاش گفت که من عامل لرزش های ساعت 10 رو پیدا کردم.

بعد که تونست خودش رو کنترل کنه گفت عامل لرزش های ساختمون خانم واحد طبقه پنجمه!!!!!

مثل اینکه همسر من اون روز صبح توی لابی این خانم رو میبینه و این خانم محترم رو میکنه به همسر من و میگه تغییراتی در من حس نمیکنی؟

همسر من هم چشماش رو ریز میکنه و خوب ورانداز میکنه و میگه نه من که چیزی حس نمیکنم.

این خانم میگه بزار یه چرخی بزنم تو خوب دقت کن. همینکه میگه چرخی بزنم همسر من متوجه میشه هر چی هست مربوط میشه به اون روی خانم یعنی پشت خانم، چون گفت بزار چرخی بزنم.

و چه چیزی اون پشت وجود داره غیر از باسن! و همسر من هم چون آی کیوی بالایی داره سریع میگه آره چقدر باسنت خوش فرم شده! (الکی)

ایشون هم میگه می خوای رازش رو بهت بگم؟! و سرش رو میاره نزدیک گوش خانم من و میگه:

من هر شب یه ورزش عالی انجام میدم برای خوش فرم کردن و آب کردن چربی های باسنم!!!! میرم عقب و محکم باسنم رو میزنم به دیوار و این کار رو به مدت 15 دقیقه انجام میدم.

اینو که میگه خانم من دیگه نمیتونه جلوی خودش رو بگیره و میزنه زیر خنده و داستان لرزشهای ساختمون رو برای خانم همسایه تعریف میکنه.

از اون روز به بعد ما دیگه هیچ موقع این خانم و همسر این خانم رو واضح ندیدیم!

یه جوری شَبَح طور رفت و آمد میکردن که کمتر دیده بشن.

چون میدونستن که تمام اهالی ساختمون متوجه شده بودند که علت لرزش های ساختمون کجای چه کسی بوده…

تصور کنید 150 کیلو عضله و چربی، دور خیز کنه و خودش رو به شدت بکوبه به پی ساختمون!!

خدا پدر و مادر مهندس ناظر اون ساختمون رو بیامرزه، خوب محکم ساخته بود اونجا رو، اگه از این ساختمون زِپرتی های الآنی بود که حتماً با اولین دورخیز این خانم و خوردنش به پی اصلی ساختمون الآن من در خدمت شما نبودم که این مقاله رو بنویسم و شما بخندید و چیزی یاد بگیرد.

من بعد از این ماجرا یه گوسفند قربونی کردم که هنوز زنده ایم و ساختمون رو سرمون آوار نشده.

این خاطره من بود از ورزش هایی که دوستان عزیز انجام میدن برای آب کردن و خوش فرم کردن بعضی از نواحی بدنشون مثل باسن، ران، بازو، شکم و پهلو.


حرف آخر:

و اما سخن پایانی من در مورد لاغری موضعی.

دقت کنید دوستان عزیزم عقیده من اینه، تاکید میکنم بر اساس شواهد و قرائن موجود عقیده من بر اینه که این نوع روش های در دراز مدت هیچ گونه کمکی به شما نخواهند کرد.

چرا میگم بر اساس شواهد و قرائن موجود، چون در دوره قاتل اندام دلخواهتون کیست؟ یه تمرن وجود داره که از چه روش هایی استفاده کردید برای لاغری و در تمام این روش ها چه نتایجی کسب کردید و چقدر وزن کم کردید؟

اونجا دوستان زیادی این تمرین رو انجام دادن و عده زیادی هم از همین روش های لاغری موضعی استفاده کردند.

چندین میلیون هزینه کرده بودند ولی نتایج ماندگاری نگرفته بودن و بعد از مدتی تمام اون هزینه و وقتی که صرف کرده بودند دود شده بود و رفته بود هوا.

در تمام روش های لاغری موضعی شاید شما لاغر بشید ولی قطعاً که موقتی خواهد بود!

شما دارید با استفاده از دستگاه و گن و پماد و چه و چه و چه  یه قسمتی از بدنتون رو لاغر میکنید درسته ؟

سوال من از شما اینه: آیا رفتار و عادت های غذایی تون رو هم با اون دستگاه ها درست می کنید؟ آیا ریزه خواری رو هم اون دستگاه ها درمان می کنند؟

آیا عادت غذایی اشتباهی که دارید و همون عادت ها علت بوجود اومدن اون چربی های موضعی هستند رو هم درمان می کنید؟

آیا اشتیاقتون به خوردن بعضی از غذاهای که برای تناسب اندام شما مضر هستند رو هم درمان می کنید؟

در هیچ کدوم از روش های لاغری موضعی هیچ گونه تلاشی در این زمینه انجام نمیشه، رفتار و باوری در شما اصلاح نمیشه، و چون عادتی در شما تغییر نمیکنه صد در صد بعد از گذشت چند ماه دوباره سر و کله چربی های موضعی پیدا میشه و شما دقیقاً شکل روز اولتون میشید، شاید هم بدتر.

هزاران و هزارن نمونه وجود دارن از دوستانی که  از روش های لاغری موضعی استفاده کردن و بعد از چند ماه دوباره برگشت وزن رو تجربه کردند.

شما باید از روشی استفاده کنید که بتونه علت بوجود اومدن اون چربی های موضعی رو به شما نشون بده و بهتون کمک کنه که بتونید ریشه ای مشکل رو حل کنید.

روشی که بتونه چربی های موضعی شما رو آب کنه و علت بوجود اومدن اون ها رو هم از بین ببره. اون روش یه روش درسته.

اینجا در هپی فت قراره همین روش رو به شما آموزش بدم.

شما با هپی فت به راحتی می تونید به تناسب اندام ماندگار دست پیدا کنید.

من اینجا عامل اصلی که باعث شده شما چاق بشید رو بهتون نشون میدم و راه کار رو هم نشونتون میدم و شما میتونید به راحتی به اندامی که لیاقتش رو دارید دست پیدا کنید.

برای  اینکه شما بتونید کاملاً آشنا بشید با روشی که من تدریس می کنم من یه هدیه 250هزار تومانی براتون آماده کردم  که تقدیمتون میکنم.

شما میتونید در وب سایت هپی فت ثبت نام کنید و هدیه خودتون رو دریافت کنید.

به محض ثبت نا در وب سایت هپی فت کیف پول شما به مبلغ 250 هزار تومان شارژ میشه و شما میتونید در دوره قاتل اندام دلخواهتان کیست شرکت کنید و هزینه این دوره رو از کیف پولتان پرداخت کنید.

در واقع میتونید به شکل رایگان از این دوره فوق العاده بینظیر استفاده کنید و مشکل اصلیتون رو شناسایی کنید.

به عقیده من اگه تصمیم گرفتید از روش های لاغری موضعی استفاده کنید، یه چند روزی دست روی دست بزارید و بیاید توی این دوره شرکت کنید. بعد از این دوره میتونید اگه باز هم دوست داشتید از روشهای لاغری موضعی استفاده کنید.

نظر من رو می خواید به فرصت کوچیک به خودتون بدید، شاید این همون معجزه ای باشه که همیشه منتظرش بودید…

AMIN-JAFARI

15 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوارم جناب آقای جعفری عزیز
  استاد عزیز واقعا از خواندن این مقاله لذت بردم وخدای مهربان رو شاکرم که در کنار شما استاد بزرگوار و دوستان هستم نمیدونم شاید لیاقت در کنار شما عزیزان بودن رو داشتم که الان اینجا هستم وآرزومند آرزوهای شما استاد عزیز و دوستان گلم هستم انشاءالله که با یاری شما استاد عزیز بنده وهمه دوستان به خواستمون برسیم در ضمن خدارو شکر من هم از اون دسته آدمها نیستم که به لاغری موضعی فکر کنم ودنبالش باشم حتی به کم کردن سایز هم راضیم 😂😂

  • سلام خانم ثریا
   ممنون بابت ثبت دیدگاه
   قطعاً که شما باید اینجا می بودید و هدایت شدید که اینجا باشید.
   من همیشه هم در فایل ها گفتم که باورهای شما خودشون رو در کلام شما نشون میدن. سط آخر نوشته خودتون رو بخونید..
   نوشتید حتی به کم کردن سایز هم قانع هستم!!!!
   این نوشته شما نشون میده که شما خودتون رو لایق رسیدن به وزن مورد نظرتون نمیدونید. این جمله شما داره نشون میده که هنوز هم باور نکردید که میتونید به اندام دخواهتون دست پیدا کنید.
   شما باید بگید من قطعاً میتونم به وزنی که دوست دارم و لیاقتش رو دارم و حق طبیعیه منه دست پیدا کنم.
   از دوره قاتل اندام دلخواهتان کیست کمک بگیرد و این مشکل رو حل کنید. روی اولین سد خیلی کار کنید و همینطور روی باور لیاقت.
   در دوره بهترین سال زندگی من روی باور لیاقت خیلی خیلی تمرکز میزارم و به امید الله اونجا هم میتونید مشکل اضافه وزنتون رو ریشه ای درمان کنید.
   موفق باشید.

 • درود و مهر امین جعفری عزیز..
  حقا که حسابی از خواندن این مقاله خندیدم و واقعا لذت بردم لذت به معنای واقعی ..
  و اما کلی هم به خودم آفرین گفتم با وجود همه فراز و نشیب هایی که در طول دوران و سالهای اضافه وزنم گذراندم اما حقیقتا از اینهمه جهل به دور بودم و هیچکدام از این روش های خنده دار را استفاده نکردم چون با عقلم جور در نمی آمد این روش ها به من توصیه و معرفی شد به سراغش هم می رفتم و مشاوره می گرفتم ولی توجیه نمی شدم حتی با توضیح و تشویق پزشکان و اما من زیر بار نرفتم و اساسا با لاغری موضعی هم میانه خوبی ندارم چون همانگونه که گفتید کاملا بی معنی ست و من کاملا به بی معنی بودنش واقف هستم.
  چقدر خوشحالم که این مانع را هم ندارم در مسیر رسیدن به تناسب اندام…
  شما حقیقتا قلم مرا از رو بردید در نویسندگی و فوق العاده عالی ، جذاب و درست موضوعات را به قلم می کشید من ت
  که شدیدا هر لحظه مشتاق خواندن مقاله های عالی تون هستم..
  شکر برای وجودتون و سپاس برای زحمات مهرورزانه تون.🙏🙏🌹🌹

  • سلام سرکار خانم عابدی
   ممنونم بابت لطفی که به بنده دارید.
   خیلی خوشحالم که ذهن شما درگیر لاغری موضعی نیست و این خودش میتونه خیلی بهتون کمک کنه که مسیر هپی فت رو ادامه بدید و مدام وسوسه نشید که از اینگونه روش ها استفاده کنید.

   • سلام اقای جعفری خیلی عالی بود .من نوشته هاتون رودوست دارم ولی دلم سوخت برای چربی هایی که خودمون دعوتشون کردیم و چه ناجوانمردانه امشی میکنیم وپاره میکنیم وضربه میزنیم .هربار مقاله هاتون رو میخونم شاید خندتون بگیره ولی ناخوداگاه چربی هام رو میبینم شرمنده میشم ودست نوازش میکشم روشون وعذرخواهی میکنم.که اینقدر بدرفتار بودم

 • سلام وسپاس استادعزیزم.
  معجزه ی زندگیم.

  فوق العاده وبینظیر مثل همیشه.
  الهی ک این درِجدیدی رو ک باز کردید برای ما تو زندگیمون
  خداوندهزاران درگشایش رو تو زندگیتون باز کنه.
  وخداروهزاران بارشکروسپاس ک هرروز ک ازدوره میگذره باورهایه نادرست واشتباه بیشتری شناسایی میشه.

  مرسی ک هستید استاد.
  شادباشید و پیروزوموفق

 • سلام استاد گرامی.ممنون از مقاله جذابتون که پاسخ منطقی و حساب شده ای برای سوال مربوطه هست،واینکه تمام مقالات یکبار برای همیشه جواب سوالات مارا به صورت منطقی پاسخ میدهند.از اینکه اسم دوره بهترین سال زندگی من است خیلی خوشحالم چون قطعا همین طور خواهد بود.سپاس ،اجر شما با خدا.آرزو مند روزهای عالی برای شما

  • سلام خانم سعیده
   ممنون بابت نوشت دیدگاه
   قطعاً در دوره بهترین سال زندگی من اتفاقاتی برایتان خواهد افتاد که حتی در حال حاضر در رویاهایتان هم نمیتوانید تصورش را بکنید. البته به شرط تعهد و اشتیاق و ایمان خودتان.

 • سلام و روزخوش امین جعفری عزیز
  این مقاله لاغری موضعی هم عالی تر از همیشه و من بسیار ممنونم از شما برای ارائه این نوع آگاهی و بی شک زحمتی که می کشید نتایج عالی به همراه خواهد داشت از خواندن مقاله که بسیار مفید و توامان با حقیقت تفکر و نوع برخوردها بود و به شکل زیرکانه ای آمیخته با طنز که مرا در حین خواندن به لبخند و لذت وا داشت باز هم به این نتیجه رسیدم که همسفری چون شما عزیز داشتن قطعا معجزه الهی زندگی من است و من بی اندازه خوشحالم که در کنارتان هستم .
  و خبر خوب اینکه من اصلا و اصلا و اصلا دنبال لاغری موۻعی نیستم چون از اساس یک تفکر اشتباه است و خلقت ما این گونه نیست که شکم تخت باشد و صورت گرد یا که ران خوش تراش و بازو کلفت و….. و من هرگز در هیچ زمانی از دوران اضافه وزنم دنبال لاغری موضعی (این درخواست خنده دار نبودم) .
  برکت و نور الهی ارمغان زندگی تان باد و شکر برای وجودتان🙏🙏🌺🌺

دیدگاهتان را بنویسید