سبد خرید 0

لاغری با قدرت ذهن

تمام سایه روشن های لاغری ذهنی

لاغری با قدرت ذهن واقعیت داره؟


آیا میشه با قدرت ذهن لاغر شد؟ چالش لاغری با قدرت ذهن چالش جذابیه که به تازگی توی ایران استارت خورده و و هنوز تازه یه نهال نازک و ظریفه و حالا حالا ها کار داره تا به درختی بزرگ و تنومند تبدیل بشه.

خیلی ها از من می پرسن که در هپی فت هم از لاغری با قدرت ذهن استفاده می کنید؟ آیا لاغری ذهنی در هپی فت تدریس میشه؟

 


لاغری با قدرت ذهن رو قبول دارم اما…


من مُنکر توانایی های قدرت ذهن در بحث لاغری نیستم و اتفاقاً باور دارم که لاغری ذهنی یه روش بسیار مفیده، البته به شرطها و شروطها.

لاغری با قدرت ذهن وقتی جواب میده که شما بتونید یه مدرس خوب و کارکُشته در این زمینه برای خودتون پیدا کنید و از آموزشهای اون در بحث لاغری و لاغر شدن با قدرت ذهن استفاده کنید.

اساتیدی که من در حال حاضر می شناسم که کارشون رو خوب انجام میدن و در کارشون تبحر دارن جناب آقای رضا عطار روشن در وب سایت تناسب فکری که از اینجا می تونید وب سایت ایشون رو هم ببینید. و داداش خودم در متد a.j  که از اینجا می تونید وب سایت داداش من رو هم ببینید.

می بینید که به راحتی دوستان و همکار خودم رو به شما معرفی می کنم و شما می تونید با چشمان باز تصمیمتون رو در مورد لاغری با قدرت ذهن و لاغری ذهنی بگیرید.

من عقیده دارم هر چقدر دوستان بیشتری در حوزه لاغری ذهنی فعالیت کنند این حوزه میتونه پویاتر و فعال تر بشه و دوستان تُپل عزیز بیشتری می تونند بهترین تصمیم رو برای آینده خودشون بگیرن.

 


دیدگاه من در مورد رقبا و رقابت کردن


من عقیده دارم سیستمی که ما در اون زندگی می کنیم و اسمش هست، جهان هستی، اصلاً برای رقابت کردن بنا نشده!

به عنوان مثال من در حال نوشتن این مقاله در باره لاغری با قدرت ذهن و لاغری ذهنی هستم، چرا باید بترسم که دوستانی که در این حوزه فعال هستند رو به شما معرفی کنم؟!

اگه می ترسم، دلیل ترسیدن من میتونه چند تا علت داشته باشه:

1-اون دوستان رو بهتر از خودم می دونم و باور دارم که اونا کارشون رو بهتر از من بلدن.

2-فکر می کنم اگه الآن به شما آدرس وب سایت این دوستان رو بدم شما بدو بدو میرید و از محصول اون ها استفاده می کنید و من سرم بی کلاه می مونه و کسی دیگه محصول من رو تهیه نمی کنه و من بدبخت و بیچاره می شم.

3-همه گفتن که باید بری و یواشکی رقیبات رو آنالیز کنی و ببینی اونا چه کارهایی رو انجام میدن و شما هم همون کارها رو بهتر از اون ها انجام بدی! اگه اونا پشتیبانیشون ضعیفه شما پشتیبانی قوی تری ارائه بدید، اگه اونا محصولشون 10 جلسست شما محصولتو 30 جلسه کن. اگه می بینی اونا دارن در مورد قدرت ذهن و لاغری با قدرت ذهن و از این مدل روش های ذهنی استفاده می کنند تو بیا در مورد قدرت ذهن در بحث لاغری یه مقاله بلندبالا تهیه کن و بزن دمار از روزگارشون در بیار و در مورد اینکه لاغری ذهنی اصلاً کلاه برداریه و فقط می خوان کلاه شما رو بردارن صحبت کن.

4- باور دارم که اگه دست زیاد بشه توی این حوزه طبیعیه که درآمد هم کم میشه.

و…

یعنی به عقیده من، تاکید می کنم به عقیده من، دلیل اکثر رقابت ها همین ترس ها هستند، واِلا اگه شما باور داشته باشید که سیستم جهان هستی سیستم لیاقت هاست و هر که لیاقت بیشتری داشته باشه زندگی بهتری داره، دیگه دنبال رقابت کردن با دیگران نیستی.

اگه بارور داشت باشی که دنیای ما دنیای فراوانیه و نعمت و ثروت و خوشبختی به اندازه همه و بلکه خیلی بیشتر از نیاز همه وجود داره چه دلیلی واسه عجله کردن و حرص زدن و زیر آب زدن وجود داره؟!

من عقیده دارم هر کدوم از ما به واسطه افکار و باورهایی که داریم در جهان های شخصی مختص به خودمون زندگی می کنیم و در این جهان های شخصی، آدم ها و شرایطی وجود دارند که با ما هم فرکانس و هم جهان هستند و به جهان های دیگه دسترسی ندارن.

شما قطعاً با من هم فرکانس هستید که توسط جهان هستی هدایت شدید که اینجا باشید و مقاله ای که در مورد لاغری با قدرت ذهن نوشتم رو بخونید و از آموزش های من استفاده کنید.

 شما در جهان آقای عطار روشن و داداش بنده یا هر مدرس دیگه ای نبودید، که اگه بودید الآن در وب سایت اون ها بودید نه وب سایت من.

اون دوستان یا جهانشون سطحش از من بالاتره یا پایین تره و هم سطح نیستیم. پس هر کدوم از ما دنبال کنندگان خودمون روداریم. این سیستمه جهان هستیه و من وقتی به این دیدگاه رسیدم دیگه نگران چیزی نیستم و مطمئنم که پروردگار هستی کسانی رو که باید اینجا باشن رو از بی نهایت روشی که خودش میشناسه هدایت می کنه که این جا باشن و این مقاله من در مورد لاغری با قدرت ذهن و لاغری ذهنی رو بخونن.

من همیشه در حال رقابت کردن هستم البته رقابت با خودم، همیشه سعی کردم از دیروزم حتی شده 1درجه بهتر باشم و به این طریق به رشد خودم و در نهایت رشد جهان هستی کمک کنم و جهان هستی هم پاداشم رو به شکل، حال خوب، روابط خوب، اندامی که حق منه و ثروت و … میده.

هر کدوم از ما به همون اندازه ای که به رشد جهان هستی کمک می کنیم از جهان هستی پاداش دریافت می کنیم.

همیشه از همکارانم طرفداری کردم و همیشه در هر محفلی که بحث لاغری داغ بوده اسمی ازشون بردم و سعی کردم در نهایت سخاوتمندی به رشد جهان هستی کمک کنم .

این بود دیدگاه من در مورد رقبا و رقابت کردن.

 


لاغری با قدرت ذهن چطور عمل می کنه!


تصور کنید شما می خواید لاغر بشید، هر چقدر تلاش می کنید و هر چقدر روش های مختلف لاغری رو امتحان می کنید هیچ نتیجه ای نمی گیرید و روز به روز ناامیدتر از قبل می شید.

لاغری ذهنی دلیل این نتیجه نگرفتن رو به این شکل توجیه می کنه:

لاغری با قدرت ذهن میگه، قدرت ذهن شما و ضمیر ناخودآگاه شما خیلی خیلی بیشتر از قدرت اراده و نیروی خودآگاه شماست.

شما تصمیم می گیرید که لاغر شید و هر روز ورزش می کنید و هر روز باشگاه میرید و رژیم می گیرد و هر کاری که می تونید با نیروی ارادتون انجام می دید.

یک هفته، ده روز، یک ماه به این روش عمل می کنید و در نهایت همه چیز رو رها می کنید و هر چی که زحمت کشیده بودید دود میشه میره هوا، چون در پس قدرت اراده شما نیروی ذهن شما داره اوضاع رو برنامه ریزی می کنه.

شما شاید دوست داشته باشید لاغر بشید ولی از اون سمت در ذهنتون باور دارید که اگه لاغر بشید حتماً زشت می شید و پوستتون چروک میشه.

شما دوست دارید لاغر بشید ولی غذاها رو هم خیلی دوست داری و در ذهنت خوردن غذا همراه با لذت بردن.

شما دوست داری لاغر بشی ولی ذهنت دوست داره ساندویچ بخوره، برنج بخوره، پیتزا بخوره و شیرینی .

شما دوست داری لاغر بشی ولی در ذهنت باور داری که آدم های قوی اونایی هستن که یه پرده گوشت داشته باشن و همین چربی که دارن باعث میشه در مواجه با انواع بیماری ها و اتفاقات ناخوشایند بتونن بهتر در مقابل شرایط مقاومت کنند.

لاغری با قدرت ذهن یعنی اینکه بتونید اون باورهای ذهنی که در مورد چاقی داری رو تغییر بدی و لاغر بشی.

لاغری ذهنی میگه باید خودآگاه و ناخودآگاه با هم همسو و هم جهت بشن تا شما بتونید لاغر بشید.

و این به عقیده من دیدگاه خیلی درستیه، البته اگه بتونیم اون بد فهمی هایی که در جامعه اتفاق افتاده رو مدیریت کنیم و انتظار خیلی عجیب و غریبی از خودمون نداشته باشیم.

لاغری با ذهن خیلی آروم آروم اتفاق می فته و یه شبه و یه هفته ای نتایج خارق العاده ای نمی گیرید.

 


چرا لاغری با قدرت ذهن مخالفین سرسختی داره؟


می دونید چرا این روش خیلی مخالف داره، و چرا یه عده ای که تعدادشون هم خیلی زیاده در مقابل لاغری با قدرت ذهن جبهه می گیرن؟

به خاطر همون باورهای اشتباهی که در جامعه ما وجود داره، تا می گیم لاغری ذهنی، انگار به بعضی ها یه فحش ناموسی دادی! چنان عصبانی می شن و چشماشون رو به آدم گِرد می کنن که تصور می کنی همین الآنه که یکی بخوابونن زیر گوشت!

 

من بخت برگشته..

من یه دفعه توی یه جمعی از خدا بی خبر شدم و گفتم، میشه با قدرت ذهن هم لاغر شد، که ای کاش زبونم رو مار می زد و این جمله منحوس رو به زبون نمی یاوردم، همین که این جمله رو گفتم، یه دفعه خودم رو در محاصره سه  چهار نفر انسان حجیم دیدم که آماده بودن حق من رو کف دستم بزارن.

گفتم دوستان عزیز من فقط گفتم میشه با ذهن هم یه کارهایی کرد برای لاغر شدن، به نظر خودم یه ذره فضا رو تلطیف کردم، اما کور خونده بودم این جمله رو هر جور بچرخونی باز هم همون معنی فحش رو میده فکر کنم!

این دفعه یه عده آدم دیگه که خیلی هم حجیم نبودن بُراق شدن که بیان سمتم که من در کسری از ثانیه موضع خودم رو تغییر دادم و گفتم اتفاقاً منم با شما هم عقیده هستم که لاغری با قدرت ذهن همش کشکه و کلاً چرت و پرته، شما کیو دیدید با ذهن بتونه لاغر شه؟ اینا همش کلاه برداریه. و همه اون دوستان گفتن آره بابا ما فکر کردیم خدایی نکرده می خوای از این کلاه بردارا طرفداری کنی.

این فلون فلون شده های مال مردم خور، میان میگن بشینین فکر کنین لاغرین بعد لاغر می شید. تخیل کنید، تجسم کنید .

ما اگه یه مسئولیتی توی این مملکت داشتیم می دایدم اینا رو از پا آویزون کنن در میادین اصلی شهر و به مردم می گفتیم بهشون سنگ بزنن.

از من به شما نصیحت بیان کردن این جمله که میشه با قدرت ذهنم لاغر شد در جمع هایی که دوستان تُپل حضور دارن خطر جانی داره، مراقب باشید به سرنوشت من دچار نشید.

حالا من پیاز داغشو زیاد کردم ولی باور کنید من خیلی ها رو دیدم که چنین دیدگاه خشنی دارن نسبت به بحث موفقیت فردی و قدرت ذهن و لاغری ذهنی و کلاً مدل های ذهنی.

 


همه آتش ها از گور راندا برن بلند می شه!


و تمام این بدبینی ها نسبت به بحث لاغری با قدرت ذهن و در کل قانون جذب و کائنات و تجسم و فرکانس و … زیر سر این خانم راندابرنه.

این ذلیل شده مو بلوندِ اَجنبی اومد این فیلم راز رو ساخت و همه چیز رو خراب کرد.

مردم ایران داشتن به خوبی و خوشی زندگی می کردن و با گرفتاری هاشون خوش بودن که در شامگاه یک عصر تابستانی فیلم راز از شبکه فرهیختگان یعنی همون شبکه چهار عزیزمون پخش شد و به سرعت نور در جامعه گسترش پیدا کرد.

باور کنید سرعت انتشارش از ویروس کرونا هم بیشتر بود! هر کی رو می دیدید یه تابلو کائنات زده بود دیوار اتاقش و روش رو پر کرده بود از عکسِ خواسته هایی که داشت.

 

مدرسین عزیز موفقیت

یواش یواش سروکله مدرسین عزیز موفقیت پیدا شد و تعداشون به سرعت افزایش پیدا کرد.

اصلاً قصد جسارت به مربیان نازنین و قدرتمند این حوزه رو ندارم، منظورم اون دوستانیه که فقط برای ماهی گرفتن از این آب گل آلود وارد این گود شدن و تا دلشون می خواست پول به جیب زدن و رفتن.

هیچ درکی از قدرت ذهن و قانون جذب نداشتن و اومدن شدن مدرس موفقیت و اطلاعات غلط غلوط رو به مردم دادن و جیبهاشون رو خالی کردن و دِ دَرو.

مردم یواش یواش دیدن هرچقدر عکس چسبوندن به دیوارهای اتاقشون هیچ خبری نشد!

هر چقدر جمله تاکیدی گفتن اوضاشون خراب تر شد که بهتر نشد.

هر چقدر تجسم کردن که ثروتنمند بشن بدتر فقیرتر شدن!

یواش یواش بد بین شدن به قانون جذب و باور و فرکانس و تابلوی کائنات و …

 

مراقب شاخ های روی سرتون باشید

شاید باور نکنید همین چند سال پیش بود یکی از دوستانم رو دَمَ خودپرداز دیدم و حال و احوال کردیم و گفتم چه خبرا ؟گفت دیگه وضعم خوب شده، به زودی زود ماشین مورد علاقم رو می خرم، خونه رفتم دیدم و از این مدل صحبت های مشکوک.

گفتم چیه گنج پیدا کردی؟ گفت آره گنج پیدا کردم اونم چه گنجی!!

من کنجکاو شدم، گفتم تعریف کن ببینم چیه این گنجه؟ کجاست؟

شروع کرد با آب و تاب در مورد قانون جذب و کائنات و قدرت باورها و اینا صحبت کرد. و یه چیزی گفت که من مثل این فیلمهای کارتونی که یارو کاسه سرش برداشته میشه و از توش بخار و دود میاد بیرون شدم.

گفت من هر روز صبح میام دم این خود پرداز و حسابم رو چک می کنم تا ببینم پولی به حسابم واریز شده یا نه! گفتم از کسی طلبکاری؟ گفت آره از کائنات؟

گفت من الآن حدود یک ماه میشه هر روز دارم تجسم می کنم که اومدم دم خودپرداز و کارتم و وارد کردم و موجودیم رو که چک می کنم یک میلیاردو هفتصدو چهل و هشت میلیون تومن  پول توشه؟ من همینجور با چشم های از حدقه در اومده داشتم بهش نگاه می کردم و گفتم حتماً اون چهل و هشت میلونشو خودت داری؟ گفت نه، همش رو کائنات پرداخت میکنه! اون لحظه توی شُک بودم والا بهش می گفتم به این کائنات ذلیل شده می گفتی یه دفعه یک میلیاردو هفتصدو پنجاه میلیون بریزه رُند شه خیرشو ببینه.

یعنی تا این حد قانون رو بد به مردم گفته بودن که این دوست بنده خدای من فکر کرده بود که اگه بیاد بشینه تمرکز کنه و تجسم کنه که پول به حسابش واریز شده یه روز از خواب پا میشه میبنه جدی جدی این مبلغ توی حسابشه.

در مورد لاغری با قدرت ذهن هم همینه دیگه، خیلی ها تصور می کنن باید بشینن تجسم کنن تخیل کنن که لاغرن بعد دیگه یه روز صبح از خواب پا میشن میبینن مانکن شدن و تو بغلی.

فکر می کنن باید جملات تاکیدی بگن که من لاغرم من لاغرم، زندگی من سرشار از آرامش است، من به زودی لاغر خواهم شد و یه دفعه زارت لاغر می شن.

جو ویتالی همون آقای کچلی که توی فیلم راز بود، بعد از فیلم راز یه مصاحبه ای انجام داد و گفت من بعد از تدوین فیلم راز به خانم راندابرن اعتراض کردم که شما بخشی از حرف های ما رو که خیلی خوشگل مشکل بودن به مردم نشون دادید، یعنی در واقع اون چیزی که خودش می خواست رو نشون داده بود در فیلم راز نه اون چیزی که واقعیت بود.

جو ویتالی گفت به خانم برن گفتم بیا راز 2 رو بساز که من و اساتید باییم کامل توضیح بدیم که بابا قانون جذب این نیست که بشینی و تجسم کنی و تخیل کنی و جمله تاکیدی بگی و بعد بوم اتفاقات خوب رخ بده واست. این اشتباهه. ولی خوب راز 2 هیچوقت ساخته نشد.

 


لاغری با قدرت ذهن و مسیر اشتباه


متاسفانه لاغری با قدرت ذهن هم جدیداً داره مورد سوء استفاده قرار می گیره! دقیقاً مثل فیلم راز و مربیان موفقیت قلابی.

الآن دارم می بینم که بعضی ها دارن میان سمت آموزش دادن لاغری ذهنی.

به پیج یکی از دوستان به صورت خیلی اتفاقی برخورد کردم ولی خداروشکر صدمه ای ندیدم، بعد دیدم که ای داد بی داد، دوباره داره همون مسیره طی میشه.

با 2 تا کتاب خوندن و 4تا سمینار برگزار کردن که نمیشه بگی شدی مربی تناسب اندام با قدرت ذهن که!

شاید باورتون نشه که این مسیر ذهنی و این لاغری با قدرت ذهن یا لاغری با قدرت باورها یا هر اسمی که روش گذاشتن چقدر ریزه کاری داره، باید خیلی به قوانین آفرینش مسلط باشی. باید استخون ترکونده باشی توی این مسیر که بشه اسمت رو گذاشت مربی و استاد.

و متاسفانه الآن خیلی ها، دیدن روشِ جدیده و میشه ازش پول درآورد اومدن سمت این روش و می خوان کاسبی کنن از این روش، حواستون رو خوب جمع کنید که چه استادی رو در بخش لاغری با قدرت ذهن انتخاب می کنید.

 


نقش تجسم در لاغری با قدرت ذهن


یه متنی رو براتون می نویسم توی یکی از همین سایت هایی بود که دارن لاغری با قدرت ذهن رو آموزش می دن و من فکر نمی کنم که قصدشون کمک به دوستان تُپل باشه…

در این روش قصدمان این است که به شما آموزش دهیم که چطور به آسانی آب خوردن می توانید لاغر شوید. فقط کافیست با استاد….. همراه باشید تا ایشان راز داشتن اندام دلخواهتان را در 10جلسه به شما آموزش دهند. ایشان به شما یاد می دهند که چطور باید با قدرت ذهن لاغر شوید. فقط کافیست آن اندامی را که دوست دارید در ذهن خود تجسم کنید. به عنوان مثال وقتی در در این دوره شرکت می کنید هر روز تمریناتی به شما داده می شود که با استفاده از آنها به خلسه ای عمیق وارد می شوید و در آن حالت استاد در گوش شما جملاتی را بیان می کند که اندام دلخواهتان در ضمیر ناخودآگاه شما حک می شود و قسمت ناخودآگاه تان این تصویر اندام زیبا را در خود نگه می دارد و ذهن شروع به کار می کند و شما تبدیل به همانی می شوید که دوست دارید. لاغری با قدرت ذهن یک روش بین المللی است که توسط استاد….. در ایران تدریس می شود.

من دیگه هیچ حرفی واسه گفتن ندارم. ترجیح می دم سکوت اختیار کنم.

ولی دوست دارم شما رو آگاه کنم که گول این قبیل تبلیغات رو نخورید.

آخه مگه میشه با تجسم کردن لاغر شد اونم در 10 جلسه!! توی 10جلسه چطور میشه یه آدم تُپل رو لاغر کرد؟! والا من نمی دونم شاید واقعاً این دوستان می تونن.

ولی من با توجه به دانشی که دارم می گم هرگز امکان نداره که با این مدل روش ها بشه لاغر شد.

لاغری با قدرت ذهن این نیست که توی این متن نوشته شده بود. لاغری ذهنی اصول خواص خودش رو داره و صبر و حوصله زیادی لازمه تا نتایجش ایجاد بشه، ولی وقتی که ایجاد میشه ماندگاره و تا خودتون نخواید از بین نمیره.

 


جملات تاکیدی شما رو لاغر نمی کنه


دوست دارم در مورد جملات تاکیدی هم براتون بگم، این جملات درسته که خیلی کاربردی و فوق العاده هستن ولی به تنهایی هیچ قدرتی ندارن، شما اگه تا آخر عمرتون هر روز روزی 24 ساعت جمله تاکیدی بگید مثل: من لاغرم، من هم اکنون اندام دلخواهم را جذب می کنم، من به زودی با اندام زیبایم دل کوروش پسرخاله عزیزم را خواهم بُرد، لاغری حق مسلم من است، من به زودی لباس های دلخواهم را به تن می کنم، من به زودی کاری می کنم که چشمان مادر شوهرم با دیدن اندام جدیدم از حدقه بیرون بزند و جملاتی شبیه به این ها، هیچ دردی از شما دوا نمیشه.

جملات تاکیدی خوبن به شرطی که بدونید در چه زمانی و در چه مرحله ای ازشون استفاده کنید.

در دوره بهترین سال زندگی من خیلی در مورد این مسائل صحبت می کنم، قشنگ این موضوعات رو کالبدشون رو می شکافیم و با هم واردشون می شیم توشون سرک می کشیم و حسابی آنالیزشون می کنیم تا ببینیم اصلاً چرا باید جملات تاکیدی بگیم؟

آیا وقتی باور داریم که باید دمار از روزگارمون در بیاد تا 200گرم وزنمون کم بشه جمله تاکیدی لاغری به آسانی به دست خواهد آمد کاربردی هم داره؟

 

دوست من و خدارو شکر

10 سال پیش که با این قوانین آشنا شده بودم تازه داشتم تکامل خودم رو طی می کردم و موضوعات رو خیلی خوب متوجه نمی شدم و با همون دانش دست و پا شکستم قصد داشتم به همه کمک کنم که این قوانین رو یاد بگیرن و زندگی هاشون رو تغییر بدن. غافل از اینکه قوانین به این صورت عمل نمی کنن.

یه روزی به یکی از دوستانم می گفتم همیشه سپاسگزار باشه، همیشه شاکر باش، هر کی ازت پرسید کسب و کارت چطوره بگو خدا رو شکر عالیه، گفت باشه حتماً یادم میمونه..

یه روز که رفته بودم در مغازش سری بزنم گفتم مهران جان احوال کاسبیت چطوره؟ گفت خدا رو شکر خرابببببببببببببببب.

یعنی خیلی از ما اینجوری قوانین رو یاد گرفتیم و ازشون استفاده می کنیم غافلیم که بابا این کلمات و این جملات نیستن که زندگی ما رو تغییر میدن! اون احساس پشت اون کلمات هستند که زندگی هامون رو شکل میدن. از اون طرف میگی خدا رو شکر از اون طرف میگی خراب؟! خوب قسم حضرت عباست رو باور کنیم یا دُم خروس رو؟

اگه خراب که خدارو شکرت دیگه به چه روزه؟ اگر هم خدا رو شکر که خراب معنی نداره، هر چی هست خیره و نعمت. این نشون میده که باورهات یه سمت میرن و کلامت هم یه سمت دیگه و باید بدونی در اینجور مواقع این باورهات هستن که زندگیت رو می سازن نه کلامت.

حالا در بحث لاغری با قدرت ذهن و گفتن جملات تاکیدی و تجسم هم به همین صورته، باید اون استادی که به شما لاغری با قدرت ذهن رو یاد میده کاملاً به این قوانین مسلط باشه و بدونه چطور به شما کمک کنه که با قدرت ذهن لاغر بشید.

 


لاغری ذهنی و سابلیمینال


سابلیمینال پیامهای زیر آستانه ای هستند که ضمیر خودآگاه شما رو دور می زنن و مستقیم وارد ضمیرناخودآگاه شما میشن و زیر زیرکی یه کارایی که شایدم خیلی خوب نباشن با شما می کنن.

در قالب موسیقی یه سری پیام پنهان جاسازی می کنن که گوش ما قادر به شنیدن اون پیام ها نیست ولی ناخوداگاه شما میتونه اونا رو بشنوه.

من خودم هم یه زمانی توی دوره هایی که برگزار می کردم از این پیام های استفاده می کردم و به دوستان هم می دادم تا گوش بدن.

توی لاغری با قدرت ذهن لزومی نداره که حتماً این پیام ها در اختیار هنرجویان قرار بگیره. بعضی از اساتیدی که لاغری ذهنی رو آموزش میدن ازشون استفاده می کنن و بعضی هم خیر.

 

آپدیتِ امین جعفری

من سعی می کنم هر روز خودم رو آپدیت کنم و به دانش خودم اضافه کنم. همیشه از بازخوردهایی که از هنرجویان عزیزم می گیرم استفاده می کنم و دوره های جدیدی که برگزار می کنم رو آپدیت می کنم تا بتونم بهترین نتیجه رو در اختیار دوستان عزیزم قرار بدم .( چه نوشابه ای واسه خودم باز کردم)

در آپدیت جدید امین جعفری خبری از سابلیمینال نیست. (چقدر تایپ این کلمه سخته، هر دفعه که نوشتمش یه حرفش پس و پیش شد و مجبور شدم دوباره تایپش کنم)

من وقتی سابلیمینال لاغری در اختیار دوستان عزیزم قرار می دادم عملاً حتی یه نفر رو هم ندیدم که بگه من از این سابلیمینال نتیجه گرفتم!

می دونید چرا نتیجه ای خلق نمی شد؟

چون باورهایی که دوستان عزیز داشتند این قدر مخرب بود که یه فایل صوتی نمی تونست به جنگ اون باورهای مخرب بره.

شما باور دارید که چاقیتون ارثیه، بارو دارید که کم تحرکی عامل اصلی اضافه وزنتونه، بعد همینطور که نشستید پشت میزتون و شکم محترمتون رو ورانداز می کنید و به بخت بدتون  لعنت می فرستید که چرا در خانواده ای به دنیا اومدین که همه چاق هستن، چطور توقع دارید که با گوش دادن یه فایل سابلیمینال لاغری، اون شکم دوست داشتنیتون کوچیکتر بشه؟!

 سابلیمینال ها هرگز این شکلی جواب نمی دن، حالا شاید اگه باورها درست بشن بشه در جهت بهبود نتایج ازشون استفاده کرد ولی اینکه خودشون به تنهایی بتونن نتایج زندگی شما رو تغییر بدن من در حال حاضر به این دیدگاه اعتقادی ندارم.

.

.

.

الآن چندین ساعته که دارم این مقاله رو می نویسم و دیگه انگشتای دستم بی حس شدن و کمرم هم داره ذوق ذوق می کنه و چشمام هم صفحه مانیتور رو 2تا میبینه.

هنوز می خواستم بنویسم در این مورد ولی دیگه ننویسم بهتره، چون یه دفعه یه چیزایی می نویسم که نمیشه جمعش کرد.

فقط این رو بگم و تمام، من لاغری ذهنی، لاغری با قدرت ذهن، لاغری با تغییر باورها، لاغری با تغییر عادت ها، لاغری با تکثیر عادت ها، لاغری با تولید باورها و کلاً لاغری با…  رو دوست دارم و همچنین ارادتمند همه کسانی که دارن تلاش می کنن که دوستان تُپلی مثل من یه دقیقه هم که شده بیشتر از زندگیشون لذت ببرن هم هستم و به سمتشون عشق پرتاب می کنم، البته فقط آقایونشون و برای خانمهای محترم هم توفیق روز افزون رو خواستارم .

فقط  لطفاً توی بحث آموزش حواستون به مربی اصل و فیک باشه. همین.

تا مقاله بعدی روزگارتون فوق العاده..

AMIN-JAFARI

6 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام و روز خوش امین جعفری عزیز ..
  بسیار بسیار بسیار باهاتون موافقم و انتخاب یک آموزگار حقیقی و کاربلد مهمترین اصل می باشد ، چقدر خوشحالم که از همراهی شما عزیز برخوردارم و از شما می آموزم چقدر خرسندم از انتخاب عالی خودم در این مسیر عالی که در پیش گرفته ایم ، گر چه که خداوند به معجزه اش با حضور شما دروازه دلم را کوبید صدایم را شنید و مرا در بهترین موقعیت ممکن با بهترین آموزگار عزیز به نام امین جعفری قرار داد ، من هر لحظه مشتاقانه با جان و دل از شما می خوانم و هر لحظه منتظر دریافت هستم و همچون تشنه ای در کویر که گویی به باران رسیده است سیراب می شوم …هزاران درود و مهر تقدیم شما و بوسهٔ مهر میزنم بر دستان مهربان تان که هر روز جاری می شود تا من و همراهانم در این دوره معنای بیشتر و زیباتری از زنده بودن مان دریافت کنیم…
  شکر برای وجودتان و سپاس بیکران🙏🌹🌹🌹

  • سلام خانم عابدی عزیز
   سپاس بابت ثبت دیدگاه
   من واقعاً خدا رو شاکرم که من رو در جهانی قرار داده که دوستان فوق العاده چون شما در اون وجود دارند و از معاشرت با شما و تک تک دوستان محترمی که در وب سایت هپی هستند واقعاً با تمام وجودم لذت میبرم. بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

 • روزتون عالی آقای جعفری
  من حقیقتاً خیلی اهل خوندن نیستم ترجیح میدم عکس و فیلم ببینم تا نوشته بخونم ولی خوب نمیدونم چرا هر روز منتظرم که شما مقالتون رو بزارید داخل سایتتون و من بخونمش به عقده من نگاهتون در عین سادگی خیلی عمیقه و تبحر خاصی دارید توی نوشتن به زبون ساده و عامیانه و راستشو بخوای من خیلی تعجب کردم که از دیدگاهتون در مقابل رقیب ها کلاً تمام دیدگاه های شما یه جوری عجیب و غریبه نه اینکه بد باشه ولی متفاوته شاید به همین دلیله که من مقالات شما رو دنبال میکنم و اون مقاله قبلیتون رو 3 بار خوندم و واسه مامانم هم خوندم یه نوع طنز ظریفی توی نوشته هاتون هست که من رو خسته نمیکنه و خیلی باعث میشه دیدم رو از اون دید کلیشه ای که همه دارم بیرون بیارم و یه ذره هم شده متفاوت باشم.لازم دونستم ازتون تشکر کنم که وقت میزارید و برای روشن کردن ذهن من و امثال من مقاله ای فوق العاده ای مینویسید. خسته نباشید

  • سلام خانم شادی
   سپاس بابت نوشتن دیدگاه
   من تمام هدفم در هپی فت همینه که بتونم به دوستان عزیز آموزش بدم که نترسید اگه دیدتون نسبت به الباقی مردم جامعه فرق می کنه، اصلاً از قضاوت شدن نترسید و سعی کنید راه خودتون، اون راهی رو که فکر می کنید صحیح هست رو برید نه اون راهی رو که همه دارن میرن و فکر میکنن صحیحه و دیگه همه چیز رو بسپارید به دست با کفایت پادشاه هستی و با خیال راحت به دنبال علایقتون برید و از زندگی لذت ببرید. امیدوارم که در مقالاتی که می نویسم بتونم این دیدگاهم رو به شما دوستان عزیز انتقال بدم.
   باز هم سپاسگزارم بابت محبتی که به من دارید.

  • سلام اقای جعفری عصرتون بخیر.چقدر ریز و موشکافانه به موضوعات نگاه میکنین یعنی دلم نمیخواد مقاله روزتون تموم بشه .واقعا این قانون جذب یه معضلی شده برای جامعه و واقعا بد دریافت کردن. همسر من دبیر ریاضی هستن میگه اول سال تمام مادرا بچه هاشون رو میبرن رشته تجربی میگه هرچقدر بگی این درکی نداره از تجربی، مامانا میگن اقا از قانون جذب اطلاعات نداری! ما هدف داریم، عکس دندان پرشکی رو در اتاقش زدیم و مطمئنیم که میشه .همسرم میگه بعد برای یه جمع وتفریق ساده میمونن .به نظر من اقای جعفری ماقانون ها رو به نفع خودمون تغییر میدیم ودنبال نتیجه ایم ومحاله

   • سلام خانم زهرا
    ممنون که وقت گذاشتید و دیدگاهتون رو برام نوشتید.
    دقیقاً همینه که می فرمائید، خیلی عالی به موضوع اشاره کردید، خیلی از افراد، این خیلی که می گم بالای نود درصد افراد رو شامل میشه، دوست دارن قوانین جهان هستی اون جوری که اون ها می خوان عمل کنه، و جهان هستی کار خودش رو می کنه و در نهایت هیچ نتیجه ای نمی گیرن و به قوانین بد بین میشن.

دیدگاهتان را بنویسید