سبد خرید 0

لاغری سریع امکان پذیره؟!

چطور سریع لاغر شویم؟


لاغری سریع وعده ی سَرِخرمن


“آقای جعفری شما لاغری سریع رو هم آموزش می دید؟ لاغری سریع با هپی فت امکان پذیره؟

“آقای جعفری 40 روز دیگه عروسیمه باید 15 کیلو لاغر شم! الآن بزرگترین آرزوی من سریع لاغر شدنه می تونید کمکم کنید؟

“آقای جعفری دکترم بهم اولتیماتوم داده که اگه تا 2 ماه دیگه 20 کیلو از وزنم رو کم نکنم خیلی شرایطم بد میشه و با توجه به مشکلی که دارم شاید دیگه نتونم بچه دار شم.

“آقای جعفری من فقط دوست دارم سریع لاغر شم، فقط لاغری سریع و دیگر هیچ!! من وقت ندارم 7 ماه در دوره شما شرکت کنم، فقط بگید می تونید منو سریع لاغر کنید؟!!! ماهی 10 کیلو هم بشه من راضیم. هزینش هم مسئله ای نیست فقط می خوام سریع لاغر شم!!

“آقای جعفری دستم به دامنتون الآن دارم از توی دادگاه خانواده براتون پیام می فرستم شوهرم به خاطر وزن زیادم رفته درخواست طلاق داده، آقای قاضی هم گفته 2ماه فرصت داری وزنت رو کم کنی . الآن باید 2 ماه 30 کیلو وزن کم کنم، زندگی من بستگی داره به اینکه بتونم سریع لاغر شم برای من لاغری سریع جواب میده؟!

باور کنید از این نمونه پیام ها هر روز که نه، ولی هفته ای چندتا هم نه، ولی ماهی سه چهارتایی به دستم می رسه و از من می خوان که بهشون کمک کنم که سریع لاغر شن، لاغری سریع بدجور ذهن همه رو درگیر کرده و خیلی مواقع که نگاه می کنم یکی از ترندهای گوگل و شبکه های اجتماعیه.

توی این مقاله می خوام در مورد لاغری سریع  براتون بنویسم، امیدوارم که در پایان این مقاله مطالب مفیدی دستگیرتون بشه.


از کی چاقید؟


دقیقاً از کی چاق شدید؟ این سوالیه که خیلی مواقع در جواب دوستانی که در خواست لاغری سریع رو دارن مطرح می کنم؟

یه ذره این ور و اون ور رو نگاه می کنن، پشت سرشون رو می خوارونن، دست می گیرن به چونشون و به اُفق خیره می شن و بعدِ کلی معطلی می گن نه والا یادم نمی یاد از کی چاق شدم!

شما یادتونه دقیقاً از چه تاریخی اضافه وزن پیدا کردید؟ تاریخ دقیقش رو یادتونه؟

خیلی کم هستن دوستانی که بتونن بگن دقیقاً من از این تاریخ شروع کردم به چاق شدن و تا این تاریخ 30 کیلو اضافه وزن پیدا کردم.

من خودم یادمه از کی چاق شدم، از زمانی که ازدواج کردم اضافه وزن من شروع شد ولی یادم نیست دقیقاً کی بود که 40کیلو اضافه وزن پیدا کردم!


اضافه وزن آروم آروم شما را آلوده می کنه


اضافه وزن دقیقاً مثل مواد مخدره، یه دفعه به خودتون میاین می بینید آلودش شدید و دیگه دست از سرتون بر نمیداره.

همه ما آروم آروم درگیر اضافه وزن شدیم و هیچ کس نیست بگه من یه ماه 30 کیلو وزنم زیاد شده!

همه با تکرار عادت های اشتباه غذایی و درون چاقی که داریم گرفتار اضافه وزن شدیم.


لاغری سریع رو فراموش کنید


چطور توقع دارید سریع لاغر شید، وقتی چندین سال طول کشیده که خلافش اتفاق افتاده؟!

بدن شما مگه تحمل داره به این رفاقتش با چربی های اضافش پایان بده اونم در مدت کوتاهی؟

شما با لاغری سریع می خواید خلاف طبیعت بدنتون رفتار کنید و بدنتون با توام توانش در مقابل این تغییر مقاوت می کنه شک نکنید.

بدنتون و چربی های اضافه یه عمره بهم خو کردن، بهم عادت کردن، بدنتون هرگز به شما اجازه نمیده ظرف مدت یک ماه یا 2 ماه کاری کنید که بین اون و چربی ها جدایی بندازید.


لاغری سریع و عجولی


همه ما آدم ها عجولیم، وقتی خدا در قرآن میگه انسان عجوله، دیگه باید تا ته ماجرا رو بخونیم، خالق ما میگه ما عجولیم پس عجول بودن در ذات ما هست و هیچوقت نمی تونیم مُنکرش بشیم. باید با هم یه همزیستی مسالمت آمیز داشته باشیم.

من خودم یکی از همون آدم های عجولی هستم که البته الآن خیلی بهتر شدم و سَرِ همین عجولی خیلی خیلی به خودم آسیب زدم.

در بحث لاغر شدن و لاغری سریع بگم خدمتون که اون زمانهای جاهلیتم که هنوز قوانین تناسب اندام رو بلد نبودم یه مرتبه تصمیم گرفتم در یه حرکت پارتیزانی و استفاده از چند تکنیک لاغری، سریع لاغر شم.

 یه رژیم من درآوردی رو پیدا کردم و به خیال خودم حرکت کردم به سمت خوش اندامی و مجلسی شدن در کوتاه ترین زمان ممکن.

در گیرو دار اون رژیم کذایی بودم که یه شب چشمتون روز بعد نبینه معدم به شدت درد گرفت به قدری که نمی تونستم کمرم رو صاف کنم! همینطور دولا دولا سوار ماشین بابام شدم و با کمک پدر نازنین رفتیم اورژانس.

پزشک کشیک اورژانس با حالتی خواب آلود و چشمانی پف کرده و دکمه های روپوشی که جابه جا بسته بود به بالین من شتافت و بعد از معاینه های پیچده و تخصصی که با گوشی پزشکیش انجام داد فرمود که معده من سوراخ شده و باید سریع عمل بشم.

من هنوزم که هنوزه نفمیدم با اون گوشی پزشکیش چه معاینه ای از کجای من بعمل آورد که متوجه شد معده من دچار سوراخ شدگی شده.!!!

باور کنید یا نه، من تا اون شب که 25 سال از خدا عمر گرفته بودم اصلاً نمی دونستم درد معده چیه، هیچ موقع درگیر معده درد و مشکلات مربوط به معده نبودم.

حالا یه دفعه این پزشک محترم می گفت معدت سوراخ شده، و بابای من هم که از مخالفین دوآتیشه رژیم گرفتنه گفت، آره آقای دکتر این بچه خیال می کنه حالا که داماد شده کسی شده واسه خودش و دیگه به حرف هیچکسی گوش نمی ده و سر خود رفته رژیم گرفته و این بلا رو سر خودش آورده.

هرچی مگم پدرِ من اگه می خوای لاغر شی ماهی نهایتاً 3 کیلو اونم با ورزش، گوشش بدهکار نیست. لاغری سریع دیگه چه صیغه ای یه!! هی میگه می خوام سریع لاغر شم می خوام سریع لاغر شم. بفرما تحویل بگیر اینم نتیجه سریع لاغر شدن. حالا می خوای این معده سوراخ رو کجای دلت بزاری؟!!!!!!

خلاصه سرتون رو درد نیارم من محکوم شدم که با رژیم این بلا رو سر خودم آوردم و با سری افکنده و رویی خجل اورژانس رو به مقصد خونه ترک کردم، تا فردا عصر برم یه دکتر درست درمون و بدم حسابی درونم رو بکاوه ببینه مشکل از کجاست.

فردا که رفتم دکتر تا وارد اتاق دکتر شدم، دکتر گفت بخواب، من گفتم سلام جناب دکتر اون گفت بخواب، منم اطاعت امر کردم و خوابیدم، دکتر که روش رو برگردوند دیدم اوه اوه قصد شومی داره! آندوسکوپی.

به هر بدبختی بود تحمل کردم و آخر سر دکتر گفت معدت آسیب دیده ولی سوراخ نیست، دهانه معده شل شده الآنه که بیفته، صفراتم پُره…

لُب مطلب اینکه من دستی دستی خودم رو ناقص کردم و تا چند وقت بعد گرفتار مشکلات صفرا بودم. چون می خواستم سریع لاغر شم.

چون گَشته بودم و از یه روش لاغری سریع استفاده کرده بودم. چون کسی در مورد این مسائل اطلاع رسانی دقیقی به ما آدم های تُپل نمی کنه.

همه فقط می خوان محصولاتشون رو بواسطه شرایطی که داریم به ما بفروشن (می دونم خیلی بدبینانه بود ولی خداییش بخشیش واقعیه).

چرا هیچکس در این زمینه اطلاع رسانی نمی کنه، هنوزم در عجبم!!

بابای من اطلاع رسانی می کرد ولی به شیوه خودش که مخالف شدید رژیم بود و می گفت فقط ورزش، رفیقم علی می گفت نباید سریع لاغر شد ولی به شیوه خودش، چون اصولاً حال نداشت یه کاری رو خیلی سریع انجام بده و کلاً اسلموشن بود.

منظور من از اطلاع رسانی و آگاهی اینه که با دلیل و منطق به من و تمام دوستان تُپل حالی نکردن که چرا نباید سریع لاغر شیم! کسی نگفت لاغری سریع جیزه طرفش نرید.

حالا من توی هپی فت سعی خواهم کرد که تا می تونم و توانش رو دارم در مورد این نوع موارد اطلاع رسانی کنم و آگاهی دوستان تُپل رو افزایش بدم.


جنگ بین سریع لاغر شدن و قانون تکامل


ببنید دوستان گلم توی هپی فت سعی می کنم حرفهایی رو بزنم که کمتر جایی شنیده باشید یا اصلاً نشنیده باشید! برای همین در مورد اینکه اگه از رژیم های لاغری سریع و روش های لاغری سریع استفاده کنید چه بلاهایی سرتون میاد به شیوه خودم صحبت میکنم.

اگه می خواید حرف های کلیشه ای بخونید یه سرچ کوچیک که بزنید توی گوگل یه عالمه سایت پیدا می کنید که در مورد این جور مسائل مطلب نوشتن.

اینجا توی هپی فت بحثمون موفقیت فردیه، اینکه چطور با توجه به قوانینی که بر جهان هستی حاکمه بتونیم اضافه وزنمون رو تبدیل کنیم به یه فرصت و زندگی مون رو از این رو به اون رو کنیم.

پس اگه بعد از خوندن این مقاله هنوزم پات توی یه کفشه که بری سریع لاغر شی و لاغری سریع رو امتحان کنی گوگل عزیز دل در خدمت شماست.

و اما می خوام براتون در مورد قانون تکامل بگم و اینکه چرا این قانون بزرگ خلقت با لاغری سریع در تضاده، اونم چه تضادی…

 

درک صحیح قوانین آفرینش

دوستان عزیزم هر چقدر شما قوانینی که بر این جهان هستی حاکم هست رو بهتر بشناسید قطعاً می تونید زندگی بهتری رو تجربه کنید.

هر چقدر بتونید ساز و کار جهان هستی رو بهتر درک کنید، کمتر توی تله افرادی می افتید که قصد دارن از این خصلت ما آدم ها که همون عجول بودنه استفاده کنن.

روش های سریع لاغری توسط کسانی طراحی میشن که از 2تا ویژگی ما انسان ها به نفع خودشون استفاده می کنند، ویژگی های ترس و طمع.

وعده زود به موفقیت رسید و سریع لاغر شدن بسیار اغوا کننده ست. به همین دلیله که ترفندهایی مثل ترفند پونزی قربانی های زیادی می گیرن. چون تا ترس و طمع و باور کمبود هست، تا عدم آگاهی ما انسان ها از قوانین زندگی و ساز و کار جهان هستی وجود داره، این جور افراد از این تکنیک زود به نتیجه رسیدن استفاده می کنند.

99 % تبلیغت لاغری دقیقاً دست می زارن روی همین ویژگی های ما، ترس و طمع و عجول بودن و آسون به نتیجه رسیدن.

 

دقت کنید به تبلیغات لاغری:

 • تا همین امشب فرصت دارید (طمع) تا از تخفیف 50 % محصول لاغری دکتر لاغریان پور استفاده کنید و از شر چربی های اضافه شکم و پهلوی خود (ترس) خلاص شوید و در مدت یک ماه 5 سایز کم کنید (عجول بودن).
 • قرص های لاغری اژدهای دُم قرمز را تهیه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به تناسب اندام دست پیدا کنید.
 • کمبرندهای لاغری ساعت خاکی را همین امشب با 99 % تخفیف دریافت کنید، در توالت و حمام با شما همراهیم تا شکمتان را تخت کنیم و اندامی رویایی را به شما هدیه دهیم.

سرچ کلمه، لاغری سریع در گوگل و 8 نتیجه اول گوگل (واقعاً نمی دونم چی بگم)

 • کاهش وزن در یک هفته، در هفت روز 8 کیلو لاغر کنید!
 • کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری.
 • لاغری سریع اما صحیح با 13 توصیه مهم و کاربردی.
 • لاغری سریع به روشی شگفت انگیز بدون گرسنگی و سختی کشیدن.
 • لاغری سریع با 5 پیشنهاد ساده.
 • رژیم لاغری سریع بدون گرسنگی و نیاز به دارو و ورزش
 • معرفی سریع ترین رژیم های لاغری، هفته ای 5 کیلو کاهش وزن.
 • رژیم لاغری سریع و شگفت انگیز ( 100 % تضمینی با گارانتی بازگشت وجه)

توی گوگل سرچ کردم، لاغری سریع و جملاتی که براتون نوشتم رو توی صفحه اول گوگل در معتبر ترین سایت های ایرانی پیدا کردم.

خیلی جالبه که بدونید بجز یکی از این سایت ها که در زمینه تناسب اندام فعاله، الباقی سایت ها سایت های معتبر خبری هستن و اصلاً تخصصی در بحث لاغری ندارن.

خیلی جای تاسف داره که فقط و فقط برای اینکه بیان صفحه اول گوگل و درآمد داشته باشن میان خیلی حرفه ای نیاز دوستان تُپل رو شناسایی می کنن و می بینم اره 99% شون دوست دارن از کوتاه ترین زمان، با آسون ترین شیوه ممکن و بدون هیچ زحمتی لاغر بشن.

بعد این مقالات رو آماده می کنن و میان صفحه اول گوگل توی یه کلمه کلیدی پرکاربرد و کلی ورودی گوگل بابت کمله لاغری سریع و چطور سریع لاغر شیم رو می گیرن و دیگه اصلاً براشون مهم نیست که دوستان تُپل بنده خدا این رژیم ها رو می گیرن و هزار و یک بلا سرشون میاد، مثل خود من که معدم شل شده بود داشت از پام میفتاد.

حالا اصلاً از بحث آسیب های جسمانیش که بگذریم واقعاً آسیب های جدی روحی به دوستان تُپل وارد میشه، یه عالمه پول میدن و هزینه می کنن و به خودشون سختی میدن و اون رژیم ها رو می گیرن و آخرش هم چیزی جز کمبود شدید عزت نفس عایدشون نمیشه.

حالا بر فرض اینکه با اون رژیم لاغری سریع تونستند وزن هم کم کنند بعد از اینکه زمان اون رژِیمه تموم شد چه گِلی به سرشون بگیرن؟ عادت هاشون که تغییری نکرده؛ ریزه خواری هاشون که کم نشده! بدتر حریص تر شدن نسبت به مواد غذایی و دوباره چند برابر می خورن و بدتر چاق می شن که!!!!


لطفاً تصمیم بگیرید که آگاه بشید


خواهشاً، لطفاً، بالاغیرتن بیاید به خودتون قول بدید که یه ذره دانشتون رو در مورد قوانین جهان هستی افزایش بدید، بیاید تصمیم بگیرید که از زندگیتون لذت ببرید و قوانین تناسب اندام رو یاد بگیرد تا دیگه توی دام این روش ها نیفتید.

اگه مرد و مردونه، زن و زنونه تصمیم دارید استارت آگاه شدن رو بزنید بعد از اینکه این مقاله روخوندید برگردید و اینجا کیلک کنید و یه هدیه 250هزار تومانی از من دریافت کنید و در دوره قاتل اندام دلخواهتان کیست؟ به صورت رایگان شرکت کنید.


نسخه لاغری سریع رو پیچیدیم


پس یادتون باشه هر چقدر که درک شما از قوانین بیشتر بشه خیلی از مسائل رو می تونید به صورت ریشه ای حل کنید.

بخاطر همینه از وقتی قوانین رو شناختم  دیگه کوچکترین توجه ای به این نوع تبلیغات نکردم، حتی یه دفعه هم وسوسه نشدم که یکی شون رو نگاه کنم چه برسه به اینکه بخوام امتحانشون کنم.

من متوجه شدم که موضوعی به عنوان لاغری سریع اصلاً نمی تونه وجود داشته باشه، چون با قوانین جهان هستی در تضاده.

جهان هستی بر پایه قانون تکامل بنا شده. هر چیو شما دور و برتون می بینید قانون تکامل در پیدایشش دخیل بوده. هیمن موبایلی که دستتونه روز اول همین شکلی بوده؟ اینترنتی که باهاش کانکت شدید روز اول سرعتش این بود؟ اینترنت زغالی های دیال آپ قدیمی رو یادتون رفته؟! گوشی های موبایل پاره آجر رو فراموش کردید!

هر چیو که فکرشو کنید تکاملش رو طی کرده تا رسیده به جایی که در حال حاضر هست. شما هم برای رسیدن به اندامی که لیاقتش رو دارید باید تکاملتون رو طی کنید، لاغری سریع رو فراموش کنید، تکامل تکامل تکامل.

همونطور که برای چاق شدن تکاملتون رو طی کردید و یه شبه چاق نشدید، برای  رسیدن به اندام دلخواهتون هم باید تکاملتون رو طی کنید و یک شبه و یک هفته و یک ماهه به اندام مود نظرتون دست پیدا نمی کنید.

یادتون باشه مهم نیست چه فانتزی هایی دارید، این فانتزی ها کمترین تاثیری بر قوانین جهان هستی نمیزارن و جهان هستی خیلی دقیق کار خودش رو انجام میده. به قول قرآن، خدا هیچ وقت از سُنتش عدول نمی کنه.

ساختار جهان هستی فرآیندیه که با تکامل رشد می کنه، هیچ رفتار، هیچ عامل یا نگرشی یه شبه در ما تغییر نمی کنه.

ما حاصل تکامل هستیم، ما با تکامل بوجود اومدیم. تکامل در تک تک سلول های ما وجود داره و خواهد داشت .

اجازه بده خیالت رو راحت کنم. تنها و تنها یک شیوه برای رسیدن به اندامی که دوست داری داشته باشی  و موفقیتی که پایدار باشه بیشتر وجود نداره و اونم اینه که  به درک صحیحی از قوانین کیهانی و در راس اون ها قانون تکامل دست پیدا کنی.

وقتی این قوانین رو درک کنی هرگز به عقب بر نمی گردی و همیشه رو به جلو و به سمت یه زندگی فوق العاده عالی حرکت می کنی.

وسلام این مقاله شد تمام.

برقرار باشید…

AMIN-JAFARI

7 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام اقای جعفری عصرتون بخیر .من در این دام افتادم قرص گیاهی دکتر نااگاهی به من داد که باخوردن بیست تا، سردرد شدید وبعد تپش قلب و درد های شدید قلب روتجربه کردم ودرسن 27سالگی افسردگی واضطراب شدیدی رو تجربه کردم که سه سال دارواعصاب خوردم نمیدونم چرا هنوز با ورود به پاییز یاد اون لحظات تا الان دوبار دیگه به این افسردگی که به نظر من بدترین درد دنیاست مبتلا شدم.البته باحرفهای ارزنده وعالی شمافهمیدم که درجهانی بودم که افسردگی درمدارم بود ولی مطمئنم که امسال پاییز وزمستان عالی روبعد ازده سال تجربه میکنم.اقای جعفری فهمیدم که کانون توجهم به بیماری بوده که اون رو دریافت میکردم.من از چاقی میترسم چون باعث بیماریم شد وباز کانون توجه باعث شد که عزیزترین عزیزانم(پسرودخترم)چاق بشن .خیلی تلاش میکنم که توجهم رو به چیزای دیگه معطوف کنم ولی وقتی چربی دور شکم اینا رو میبینم عرق سردی به جونم میشینه وهمش بهشون تذکر میدم انشالله که رفتار من تغییر کنه والگوی خوبی برای فرزندانم باشم.ممنونم از این همه زحمتی که برا ی مقاله ها صرف میکنید

  • سلام خانم هرا
   سپاس بابت ثبت دیدگاه
   متاسفانه خیلی از دوستان گرفتار این موضوعات شدند و به امید الله که در هپی فت آگاهی شما روز به روز بیشتر و بیشتر بشه و بتونید به گفته خودتون الگوی خوبی برای بچه هاتون باشید.

 • سلام وسپاس استادعزیز.
  واقعا خداقوت ودست مریزاد.هر روز مقاله هاتون عالیتروپربارتر میشه ودقیقا میره ودست میذاره روی نقاط ضعف ما.ک البته العان میشه گفت نقطه ضعف.ولی قطعا وحتما تا چندماهه اینده ازما دوستان هپی فت زیادخواهدگفته شد چون انقد خوب ومتناسب خواهیم شد درکنارشما استادعزیز ولطف الله ک همه شگفت زده خواهندشد.
  پیروزباشید استادعزیز.
  بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم.

 • سلام و درود بیکران امین جعفری عزیز ، آفتاب زندگی تان همواره بلند .
  مقاله ” لاغری سریع امکان پذیره؟ ” را خواندم عالی بود و من بند بند کلمات را درک کردم و لذت می برم از اینهمه دقت موشکافانه شما در مسائلی که شاید به ظاهر بی اهمیت شمرده می شوند در بحث تناسب اندام ، اما حقیقتا کلیدی و اصل مطلب هستند و قطعا تا به امروز به دلیل عدم توجه مان به همین موضوعاتی که به هزار و یک دلیل سعی بر آن شده که در خفا بماند در نیمه راه جا ماندیم و درجا می زنیم. من خیلی خیلی خوشحالم که شاگرد شما و این دوره هستم و خوب میدانم که که شاگردی کردن هم مثل آموزگار خوب بودن هنری ست که اگر به جا نیاوریم نتیجه پرباری نخواهیم گرفت (بقول استادم کیخسرو پورناظری در عرصه موسیقی می گفت عابدی شاگردی کردن در خون توست و تو خوب بلدی هم خودت را و هم آموزگارت را به نتیجه عالی برسانی) ، در هر صورت امین جعفری عزیز من سراپا گوشم و خوشبختانه هرآنچه از شما می خوانم بی شک می پذیرم چون هم شما بسیار دقیق بررسی می کنید و بسیار خالصانه در اختیارم می گذارید و هم من سالهاست در این راه رنده شدم و به نتیجه نرسیدم اما زیرو رو کردن عمیق شما و بررسی چالش های مذکور بینهایت حائز اهمیت است و رسیدن به هدف تنلسب اندام را سهل می سازد ، خوشا به حالم که همسفری چون شما عزیز دارم.
  مهر و سپاس بیکران قلبی مرا پذیرا باشید ، شکر برای وجودتان🙏🙏🌺🌺🌺

  • درود خانم عابدی عزیز
   سپاسگزارم بابت نوشتن دیدگاه
   من هم با آقای پور ناظری

   بسیار موافقم که شما بسیار عالی هستید و فوق العاده و مطمئنم که به زودی زودی به نتایج فوق العاده ای دست پیدا میکنید با توجه به علاقه و پشتکار فوق العاده ای که در شما سراغ دارم. در بخث لاغری و لاغری شدن بی نهایت کم کاری شده از جانب کسانی که در این حوزه فعالیت می کردند و می کنن، فقط و فقط به مسائل سطحی و پیش پا افتاده چاقی پرداختن و از مسائل ریشه ای چاقی غافل شدند. یعنی در واقع خود این عزیزان هم گرفتار همین خصلت عجولی خودشون شدن و خواستن که خیلی سریع در حوزه کاریشون به نتیجه و درآمد دست پیدا کنند و درنتیجه رو آوردن به ارائه راه کارهایی که نتیجه ای سریع و اما خیلی مقطعی و سطحی در پی دارن مثل رژیم های لاغری سریع و ورزش های سخت و سنگین که خیلی سریع نتیجه رو به دوستان تُپل هدیه میده و به همون سرعت هم فروکش می کنه و نتایجشون محو میشه، دقیقاً مثل قرص های مسکن که شاید درد و موقتاً تسکین بدن ولی ریشه درد و که شناسایی نمی کنن و چاره ای براش نمی اندیشن. من در هپی فت سعی می کنم نگاهی متفاوت و عمیق به چاقی اصولاً چاق ستیزی داشته باشم و بتونم دوستان عزیز رو در قدم اول با اندامشون آشتی بدم و در قدم دوم اونها رو هدایت کنم به سمت اندامی که لیاقتش رو دارن. و خیلی خوشحالم که بانوی توانمندی مثل شما رو در این مسیر در کنار خودم دارم و هر روز با خوندن کامنت شما و دیدگاه فوق العاده شما در این مسیر با قدرت بیشتری حرکت می کنم .
   بهترن ها رو براتون آرزو می کنم.

   • چه ابتکار زیبایی امین جعفری عزیز که با این ویدئو کوتاه هم یادی کردید از استاد پورناظری عزیز و هم دقایقی را با موسیقی جلای روح دادید…من همواره و در همه حال سپاسگزارتان هستم .

دیدگاهتان را بنویسید