هوشمندانه تر، حرفه ای تر و متفاوت تر از همه متناسب شوید!

( تناسب اندام ماندگار با جراحی ذهن )

این وب‌سایت برای همه است به جز افراد عجول!

این وب‌سایت یک وب‌سایت عامه‌پسند است و در آن هیچ خبری از مانیفست های روشنفکری نیست! من از نصیحت شنیدن متنفرم، از نصیحت‌کردن هم خوشم نمی‌آید و هرگز شما را نصیحت نخواهم کرد که فلان کار را انجام دهید به نفعتان است و فلان کار را نکنید که ضرر می کنید.
در هپی فت قدم‌به‌قدم کارهایی که انجام دادم تا ۴۰ کیلوگرم از وزنم را کم کنم را برایتان تعریف می‌کنم.
من چاقی را پشت سر گذاشتم ولی خودم را مدیون چاقی می‌دانم که مرا به این مسیر سوق داد. هپی فت را راه‌اندازی کردم تا شاید با چاقی بی‌حساب شوم. می‌خواهم داستان آن بخش به وفات رفته ی خودم را برایتان تعریف کنم. من جِد کرده‌ام که این کار را انجام دهم و دینی که به خودِ چاقم دارم را ادا کنم. من داستان متناسب شدنم را در هپی فت برایتان نقل می‌کنم. قصدم تغییر دادن کسی نیست فقط دوست دارم تجربیات گذشتن از منِ چاقم و رسیدن به منِ متناسبم را برایتان نقل کنم. سعی می‌کنم تا جای ممکن راوی خوبی باشم و برایتان شیرین تعریف کنم که چطور با جراحی کردن ذهنم 40 کیلوگرم از وزنم را پشت سرم گذاشتم و از منِ چاقم گذشتم.

چگونه از شر هیولای چاقی خلاص شویم؟

(در این  دو ویدئو خیلی شفاوت و صد البته متفاوت برایتان توضیح دادم که چطور با جراحی کردن ذهنتان می توانید متناسب شوید و متناسب بمانید.)

گفتگو با اعضای خانواده هپی فت

داستانهای موفقیت آدمهایی که هرگز تسلیم نشدند و سرنوشت را تغییر دادند. آنان که خواستند و توانستند حتی زمانی که همه گفتند نمی شود و تو نمی توانی.

پادکست هپی فت

دوره های آموزشی هپی فت

1,300,000 تومان

در جستجوی لاغری

5.00 13 رای
رایگان!
رایگان!

کارگاه عزت نفس و اعتماد بنفس

بدون امتیاز 0 رای
500,000 تومان
500,000 تومان

کارگاه فرمول رسیدن به خواسته ها

بدون امتیاز 0 رای
700,000 تومان
700,000 تومان
خوشحال میشم کمکتون کنم
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید