بلاگ

کارگاره پیش نیاز دوره های هپی فت ( فایل شماره 8 )

کارگاه پیش نیاز جلسه هشتم

سلام به دوستان عزیز هپی فتی ام

لطفاً دیدگاه های خودتون رو در خصوص فایل شماره هشتم کارگاه پیش نیاز در این صفحه برام بنویسید.

بعد از گوش دادن این جلسه و کلاً این کارگاه، چقدر جدی هستید در نوشتن سناریوی روزانه و دادن وکالت به خدا؟


نکته اول : یادآوری این نکته ضروریه که در هنگام ثبت دیدگاه نیازی به وارد کردن ایمیل نیست. ولی لطفاً دقت کنید که نام خودتون رو یادداشت کنید که من بدونم چه کسی این دیدگاه رو ثبت کرده.

نکته دوم: بعد از اینکه دیدگاهتون رو ثبت کردید باید منتظر باشید تا من دیدگاه ها رو تأیید کنم تا در همین صفحه نمایش داده شوند. یعنی بلافاصله بعد از ثبت دیدگاه شما نمی تونید دیدگاهتون رو ببینید، باید منتظر تأیید من باشید.

نکته سوم: من تک تک دیدگاه های شما رو می خونم و منتشر میکنم. مطمئن باشید که اگه اشکالی یا سوالی در دیدگاهتون داشته باشید خودم پاسخ خواهم داد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

94 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام استادعزیزم ،خیلی جالب ودوسداشتنی بود انرژی گرفتم ازاین که به ی انرژی لایتناهی متصل شدم خیلی ازشماممنونم ک مسیرعشق بما آموزش میدید باگوش دادن این فایل یادگرفتم ک چطوری بنویسم تا اتفاق بیفته وچطوری توکل کنم ،و فهمیدم ک اشکال کارام توگذشته کجابوده خداراشکر ک باشما آشناشدم شماچراغ هدایتی .صددرصد باگوش ودل وسروجان کارامو اول خودم انجام میدم و وکالت نامه تام ب خدای مهربونم ک نهایت خیروخوبی میدم

 • صددرصد با سروپاوجان ودل اول کارارو ب نحو احسن باتمام انرژی خودم انجام میدم و بعد وکالت نامه تام ب خدای مهربون ک نهایت خیروخوبی برابندهاشه میدم

 • سلام و درود
  فارغ از هر نتیجه ای مطالب عالیست و شروع و پایان بسیار معقولی داشت . با اشتیاق میرم برای ورود به چله نشینی . بسیار عالی وممنون از اشتراک این مطالب گوهربار که با وجودتون لمس کردین .

 • سلام و درود خدمت شما وبانوی محترمتان
  از اینکه به جمعی با چنین مدیریت اصولی و با تجربه ای پیوستم بسیار خوشحالم و فارق از هر نتیجه ای مشتاقم تا با نگرش و افکارتون به این وسیله اشنا بشم . وامیدوارم که نتیجه تناسب اندام هم به این ارزش ها اضافه بشه .

 • سلام به استاد عزیز
  درمورد فایل وکالتنامه بسیار بود من این شکل شما فرمودید دقیق انجام ندادم اما مواقعی برای انجام کارهایم می گفتم خداوندا اگر به صلاح من هست انجام شود، اما دیگر به روش درستش انجام میدهم
  وقتی دوستان و اطرافیان به من میگویند دعا کن من این جمله میگوییم انشاالله خواست شما با خواست الهی یکی شود

 • سلام روز تون به خیر وشادی
  استاد همونطور که خودتون فرمودین خیلی از این کارهایی که آموزش دادین رو ما میدونستیم ولی انجاش نمیدادیم من برای درس دخترم که کنکور داره الان سه ساله که مشاور و برنامه ریز گرفتم ولی هیچ وقت فکر نکردم برای کارهای خودم برنامه بنویسم کارهارو به خدا میسپردم ولی ته دلم میترسیدم هیدراته شدن رو میدونستم ولی آب نمی خوردم و…. یه وقتایی که یه کار عقب افتاده که برام انجامش سخت بود رو انجام می دادم خیلی از خودم راضی وخشنود میشدم وشب با یه آرامش عجیبی می خوابیدم ولی پشت سر هم ومرتب نبود گاهی این اتفاق میوفتاد که من غیر از کارهای روز مره کار خاصی انجام بدم ولی با آموزه های شما مصمم شدم که برنامه روزانه داشته باشم بهشون عمل کنم تیک بزنم ونتیجه رو به خدا بسپارم من قبلا هم به خانم خیری گفته بودم واقعا شما جادو میکنید دست مریزاد که ذهن مارا جراحی کردید شما موفق شدید براتون آرزوی خوشبختی وسلامتی دارم از خداوند وازشما سپاسگزارم.

 • درود سلام به استاد عزیز و خانم خیری عزیزم

  استاد تمام این فایل پیش نیاز فایل ۸ را گوش دادم و کلمه به کلمه نوشتم شاید سه ساعت سر آن بودم نوشتم و چند بار از روی آن خواندم چقدر زیباا بود که در مورد وکالت گفته بودین در همه موارد وکالت را بسپارید به خدا یک احساس قدرتی به من دست داد که سناریو روزانه ام را تنظیم کنم و تیک بزنم تا برسم به آرامش، و با توکل به خدا در این مسیر لذت ببریم و سپاس فراوان از استاد گرامی و توانا

 • باعرض سلام بر استاد گرامی
  برم سر اصل مطلب
  من امروز فایل ۸رو دوبار گوش کردم
  دارم دیوانه میشم سرم ترکید
  چون نمی تونم بسپارم به خدا
  قبول دارم که باید این کار رو بکنم اما نگرانم
  استاد من در گیر مشکلات شدم ،😭
  و تمام تلاش خودم رو در جهت رفع کردنش انجام دادم دوهفته پیش یک آزمایش دادم
  تا جوابش اومدم خود خوری کردم
  مردم و زنده شدم
  اما جواب خوب نبود
  دوباره رفتم آزمایش الان همون وضعیت رو دارم چون منتظر جوابم از دست من هیچ کاری برنمی‌آید جز صبر
  امروز این فایل رو گوش کردم و فقط گریه کردم
  یعنی میشه خداوند وکالتم رو قبول کنه
  یعنی جواب آزمایش من خوب میاد؟
  یعنی چطور خودم رو آروم کنم
  تا جواب بیاد
  همه اش دارم تکرار می کنم اوضاع از کنترل خداوند خارج نیست
  اما ته ته قلبم میترسم
  استاد کاش بتونم اعتماد کنم
  می دونم اما میترسم
  خدایا یعنی وکالتم رو قبول می کنی
  خدایا یعنی میشه من آروم بشم ،😭😭

 • حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر “خداوند ما رو کفایت میکند و چه وکیل خوبی، چه سرپرست خوب و چه یاور خوبی ”
  درود و سلام به استاد عزیز و همراهان عزیز هپی فت
  استاد تمام فایل های پیش نیاز فوق العاده عالی و آموزنده بودند. من تا قبل از آشنایی با این گروه بی نظیر، خیلی از این صحبتهای زیبایی که شما در وصف خداوند ذکر کردید شنیده بودم ولی دلیلش رو به این شکل علمی و منطقی که شما به زبان زیبا و شیوا بیان میکنید نمی‌دانستم.
  همیشه وقتی مرتکب گنگاه میشوم، مثلا اگر غیبت میکنم بار سنگینی گناه روی دوشم به شدت سنگینی میکنه.
  اگر از دست کسی دلگیر شده باشم زبانا میگم میسپارم دست خدا که خودش همه چیز رو ردیف کنه، ولی قلبا و عملا در اجرا کردن آن بسیار ضعیفم.
  باید صبور باشم و صبر کردن به من میکنه تا شخصیتم را تغییر دهم و آنچه که از دایره کنترل من خارج است توجهی به آن نداشته باشم و بسپارم دست وکیل اصلی خالق جهان هستی، این پروردگاری که هرگز ما رو رها نمیکند و همواره با ما هست.
  استاد عزیز، این جمله زیبای “اهرم رنج و لذت “خیلی منو آروم میکنه، یعنی به محض اینکه چالشی در زندگیم پیش میاد یا از حرف کسی دلگیر بشم، میگم اهرم رنج و لذت انسانها با هم متفاوته و یکسان نیست،اینطوری خودم رو قانع میکنم ☺️☺️و فهم این موضوع باعث میشه که کسی رو قضاوت نکنم و مهمتر از همه بسپارم به دست خدای مهربانم که خودش توانمند ترین و بهترین کسی است که میتواند سخت ترین مسئله ها را به روش عالی حل کند.
  و چه آرامشی را بعد از شنیدن فایل ۸ بدست آوردم و چقدر زیبا حق مطلب را برایمان ادا کردید.
  پس بنابراین خدا رو در زین جلو دوچرخه قرار میدهم، با امید به او کارهایم را انجام میدم و نتیجه کار رو میسپارم به دست او، و رها میکنم با ایمان صد در صدی به خدا و از او میخوام تا بهترین نتیجه را برایم خلق کند.
  خدا رو شاکرم که استاد بی نظیری همچون شما دارم و تک تک کلماتی که از شما میشنوم بر دل می نشیند و به من آرامش میدهد. ممنون و سپاسگزارم از شما
  “و من یتوکل علی الله فهو حسبه “

 • ژاله محبی
  باعرض سلام‌خدمت استاد گرامی و همراهان خوبم
  فایل شماره ۸ وکالت نامه‌ در ابتدا با خودم فکر کردم همان تعهدی هست که باید به خودم بدهم چند بار گوش کردم متوجه اشتباه بزرگ زندگیم شدم شاید همه ی دوستان بارها برای کاهش وزن اقدام کرده اند اما کمتر کسی دیده ام مانند خودم که بیست سال تلاش و هر سال بدست اوردن موفقیت وبعد از ان نقطه شکست برگشت بیست تا بیست و پنج‌کیلو وزن کم کرده اما راز شکست های من درفایل هشت هست
  من سپردن را بلد نبودم وکالت نامه یعنی سپردن به خدا یعنی با تمام تلاش و برنامه ریزی و نوشتن یک سناریو دقیق گام بردارم وبا یک وکالت نامه درست یعنی سپردن بقیه ماجرا که از دست و توانم خارج است مطمنا نمره قبولی کسب میکنم من هیچ وقت برای زندگیم سناریو ننوشتم یک زندگی عادی با روزمرگی های فراوان از امروز بانوشتن یک سناریو دقیق و عمل کردن به ان با ی وکالت نامه به خدایم و سپاسگزاری کردن از پرودگارم
  در راه موفقیت قدم بر میدارم من حتی سپاسگزاری از خدایم را بلد نبودم همیشه ناراضی بودم امروز از خدای خودم سپاسگزارم که مرا با این گروه و همراهان خوبم اشنا کرد تا برا ی موفقیت خود گام بردارم

 • نرگس خانی
  سلام وعرض ادب خدمت استاد عزیز و گرامی ودلسوز وتواناودوستان همراهم.
  فایل 8 بسیارعالی بود. یعنی هرچه خوبان همه داشتند، این فایل یکجا داشت. اتمام حجت بود. به نظرمن یکی ازضروریات زندگی ماشینی امروزاست که درگیرودارحوادث، زمانی که لبه پرتگاه ناامیدی ایستاده ای، استادی حاذق بیاید، دستت رابگیرد ودردست خالق عظیم جهان هستی بنهد وعقدعشق ومحبت وصفا وامنیت و دلگرمی بینتان ببندد ودلتان راقرص ومحکم کند که نترس واندوهگین مباش، که پشتوانه ات خالقی توانا وداناست.
  دیگرنمی ترسی، نمی لرزی، باقلبی امیدوار، به سوی اهدافت گام برمی داری سمت خودت رادرست می کنی، وظیفه ات را انجام می دهی، بقیه اش رامی سپاری به او. درزمان وشرایط لازم، نتیجه اش را به بهترین شکل می بینی.
  باحال خوب وایمان عمیق، چشم به راه آینده ای روشن به سوی اهدافت پیش می روی، باخواسته هایت هم ارتعاش می شوی، الهامات لازم راجذب می کنی وبعد، معجزه الهی رامی بینی ومی فهمی که کنترل اوضاع را به خداسپردن چقدرعالی وفوق العاده است.
  سپاس برای رهنمودهای ارزشمندتان استادتوانا.

 • سلام به استاد جعفری و خانم خیری عزیز و دوستان هپی فت.
  فایل شماره ۸ هم مثل فایل های قبلی پیش نیاز بسیار تاثیر گذار و عالی بود .و من هر بار با اینکه تکراری هم گوش میکنم همچنان اشتیاق زیادی دارم .
  وقتی استاد فرمودن در همه موارد وکالت رو بسپاریم بخدا ،چنان احساس قدرت و انرژی کردم که تصمیم گرفتم حتما زمان بگذارم برای سناریوی روزانه و حتما تیک بزنم و با توکل بخدا و با خیال راحت از مسیر لذت ببرم.

 • دیدگاه جلسه ۸_پیشنیاز
  سلام به استاد بزرگوار و دوستانم در خانواده هپی فت‌.
  من هر بار کاری را بخدا سپردم همراه با نگرانی از نتیجه بوده!!! رها نمیکردم….حالا فهمیدم که بدون اعتقاد و ایمان صددرصد کاری از پیش نمیره….
  کارهای سمت خودم دست و پا شکسته و ناقص انجام میشده و از خدا کمک میخواستم!
  تمام تلاشم رو میکنم تا برنامه سناریو رو به بهترین شکل ممکن تیک بزنم و الباقی رو بخدا وکالت بدم….
  وقتی دستم در دست خدا باشه چرا استرس و نگرانی داشته باشم.
  امید دارم که در این دوره شخصیتم تغییر کنه با تلاش..و به کمک استاد بزرگوار…..سپاسگزارم

 • سلام ودرود بر استاد گرامی ، نجمه جون عزیزم و دوستان هپی فتی ام
  سپاس پروردگارم راکه مرا در مسیری قرار داد که همیشه روحم به سمتش پرواز میکرد ولی راه کامل را پیدا نمیکرد . جسته و گریخته کارهایی را انجام میدادم که در بیشتر موارد با خیلی ها همراه نبودم و تنها بودم . استاد عزیز، من بدون اینکه به این آگاهی دقیقی که الان دارم بهش میرسم و باز هم با آموزه های شما به ان خواهم رسید ، واقف باشم ، خیلی از این موارد را عمل میکردم ولی دلیلش را به این شکل علمی و معنوی و منطقی که شما برایمان باز کردید ، نمیدانستم .‌ در خیلی جمع ها که صحبت های غیبت و قضاوت و .. میشد ، حرفی برای گفتن و همراهی کردن شان نداشتم . آزرده میشدم روحم و قلبم درد میگرفت و نمیتوانستم همراه شان باشم و به همین دلیل در اکثر موارد تنها بودم و شاید طرد شده . و شاید از نظر آن ها مغرور بودم و شاید …
  وقتی صحبت از اخبار و سریال ها و فیلم ها و … میشد باز هم حرف زیادی برای گفتم نداشتم چون مدت های زیادی است که با رادیو و تلویزیون ارتباط برقرار نمیکنم .
  رسیده بودم به این که باید کارهام رو بخدا بسپارم ولی دقیق نمیدانستم به چه صورت!! خیلی موقع ها وقتی همه راهها رو میرفتم شاید به خیلی ها رو میزدم و دیگه فکرم بجایی نمیرسید در لحظات آخر رو میکردم بخدا باهاش صحبت میکردم و میگفتم خداجون من دیگه نمیدونم چیکار کنم خودت کمکم کن برام درستش کن ودر لحظه آخر بطور معجزه آسایی کارم درست میشد ولی از این مرحله هم به این شکل کاملی که برایمان توجیه کردید ، اگاهی نداشتم . در کل میخوام بگم استاد جان در این مدتی که فایل های پیش نیاز را برایمان ارسال کردید ، بارها و بارها فایل ها را گوش دادم خلاصه نویسی کردم و دوباره گوش دادم و جمله به جمله بر جانم نشست . تازه فهمیدم‌که کارهایی که بطور ناخودآگاه انجام میدادم چقدر ارزشمند بودند و زیبا و مطابق با قوانین نظام هستی . و چقدر شکر گزاری در فایل اول زیبا وشیرین بود و توام با ریزش اشک بر گونه هایم . در فایل های بعدی بیشتر متوجه شدم که چقدر صبر داشتن و صبور بودن به من کمک میکند تا شخصیتم را تغییر دهم و اینکه بپذیرم آنچه راکه بر روی آن کنترلی ندارم و صبر و توکل بر خدا و پیش رفتن مطالق قوانین نظام هستی . دلایل عدم تمرکزم را متوجه شدم و اینکه نباید ذهنم را به مطالب کوتاه و سطحی عادت دهم و باید یاد بگیرم که وقت بگذارم کتاب بخوانم فایل گوش دهم و این ها را برای خودم لذت بخش کنم و همچنین متوجه اهرم های رنج و لذت شدم و چقدر جذاب بود برایم درک این مطالب و متوجه علت تفاوت انسان ها در شرایط یکسان شدم . و بنابراین یاد گرفتم که کسی را سرزنش و قضاوت نکنم و بیشتر دلم سوخت برای خود قبلم و همه کسانی که با این قوانین آشنا نیستند و از خداوند خواستم که به این مسیر هدایت شوند و برایشان از پروردگار درخواست کمک کردم و برایم خودم نیز که در این راه ثابت قدم بمانم تا پایان عمرم . و فهمیدم که باید دائما مراقبت کنم از ذهنم و ورودی های آن . تا این تغییرات شکل گرفته ماندگار بماند . و چقدر زیبا بهشت و جهنم را برایمان تفسیر کردید و تطابقش با قوانین حاکم بر نظام هستی ….
  ولی در رابطه با سناریو نویسی باید بگم که چیزی بود که سال ها در ته دلم و گوشه دهنم میخواستم ولی اجرایش نمیکردم شاید ترس بود شاید اهمال کاری و … چقدر خوشحال شدم با دوفایلی که ارائه فرمودید و عنوان کردید که کمک مان میکنید و همراه مان هستید در سناریو نویسی . و برایمان مینویسید و ما باید به آن عمل کنیم و در نهایت تیک بزنیم و از این بهتر چه میشود ؟
  خدایا سپاسگزارم بابت بودنت بابت این راه بابت این استاد بابت این توفیقی که نصیب من و دوستانم شد حالا میتوانیم فیزیک و متافیزیک را باهم ترکیب کنیم و به سمت رسیدن به خواسته های مان گام برداریم خدایا شکرت با تک تک سلول هام .
  ودر نهایت فایل۸ که چه باید گفت بارالها…
  خدای مهربانم چه زیباست داشتن وکیلی چون تو توانمند، دانا، ثروتمند و قادرمطلق که زمین و زمان و آسمانها گوش بفرمان تواند . استاد عزیز چقدر زیبا حق مطلب را برایمان ادا کردید و چه آرامشی پس از شنیدن این فایل بر جسم و جان و روحم مستولی گشت . اینکه خداوند در زین جلوی دوچرخه برایم رکاب میزند و من گاهی . و هم او وکیلت هست و یاور و شفیقت ..‌تو کارها را انجام میدهی و در نهایت وکالت و نتیجه کار را به او میسپاری و رها میکنی با ایمان صد در صد . پروردگار وکالت تام الاختیار خودم ، فرزندانم ، زندگیم ، خانواده ام و دارایی ام رو به تو میدهم آنچه که صلاح میدانی بر من و عزیزانم مقدر فرما و راه را نشانم بده .
  چه آرامشی …. پروردگارا سپاسگزارم… استاد امین جعفری عزیز سپاسگزارم که با باز کردن مطالب در ذهن ما ، آرامش را بر جسم و جان و روحمان به ارمغان آوردید و ما را با خدایمان دوست کردید . پروردگار جدیدی که در سلول به سلول بدن مان عشقش و عطرش جاریست .

  • سلام خانم حداد عزیز و دوست داشتنی
   چقدر زیبا بود کامنت شما، خیلی لذت بردم از خوندنش.
   امیدوارم که در این مسیر زیبا در کنار دوستان توانمندی مثل شما بهترین ها رو تجربه کنیم.

 • دیدگاه جلسه ۸_پیشنیاز
  سلام به استاد بزرگوار و دوستانم در خانواده هپی فت‌.
  من هر بار کاری را بخدا سپردم همراه با نگرانی از نتیجه بوده!!! رها نمیکردم….حالا فهمیدم که بدون اعتقاد و ایمان صددرصد کاری از پیش نمیره….
  کارهای سمت خودم دست و پا شکسته و ناقص انجام میشده و از خدا کمک میخواستم!
  تمام تلاشم رو میکنم تا برنامه سناریو رو به بهترین شکل ممکن تیک بزنم و الباقی رو بخدا وکالت بدم….
  وقتی دستم در دست خدا باشه چرا استرس و نگرانی داشته باشم.
  امید دارم که در این دوره شخصیتم تغییر کنه و ترسهام کم بشه با تلاش..و به کمک استاد بزرگوار…..سپاسگزارم

  • تمام مشکل همینه که ما سمت خودمون رو درست انجام نمی دیم.
   فقط وقتی سمت خودمون رو به بهترین شکل انجام بدیم باید توقع داشته باشیم که خدا هم تمام شرایط رو برامون فراهم کنه تا به خواسته هامون دست پیدا کنیم.

 • باسلام وسپاس و درودو ولطف بی پایان خدمت استاد عزیزم اقای جعفری عزیز.
  در خصوص فایل شماره ۳ از کارگاه سناریو نویسی واقعاعالی وبینظیر بود مثل همیشه وچقدر خوب بود ک بعد غز ۳۷سال ک از خدا عمر گرفتم حداقل یکبار یکجایی نشستم و‌کمی راجع بخودم تامل وتفکر کردم و تویه تمام جوانب زندگی راجع بخودم نوشتم.واقعا جالب بود و بینظیر مثل همیشه.
  بینظیرید استاد.
  خداقوت ودست مریضاد🙏🙏🙏🥰🥰🥰

 • حسبناالله و نعم الوکیل
  توکلت علی الله
  استاد عزیزودوستان همراه
  اینا همیشه لق لقه زبانم بوده ولی میدونم به مرحله عمل که می رسم کم میارم چه آزمون هایی توزندگیم بوده که بی تابی کردم خودمو باختم ولی دوباره برگشتم
  دوست دارم با خدای مهربون ارتباط نزدیکتری داشته باشم وجودشو همیشه توزندگیم احساس می کنم توامورزندگیم بهش وکالت تام بدم اگه بتونم روخودم کار کنم وصددرصدتلاشم رو انجام بدم واهمال کاری روکنار بذارم موفق میشم باوردارم که باتلاش وعمل به آموزه های استاد به این مرحله برسم❤

 • و افوض‌امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

  کارم را به‌ خداوند‌ واگذار میکنم بدرستی که او بربه احوال همه بندگان‌بیناست.

  یا اطمینان و ایمان صددرصدی به قدرت لایتناهی اش، با او‌ وکالتنامه ای تنظیم می کنم که مرا در رسیدن به بهترین نتیجه‌در این دوره، یاری نماید
  یکی از اسما الهی، وکیل است.
  براستی. که قدرتمندترین وکیل در جهان‌هستی، فقط ذات مقدس و‌کبریایی اوست.
  وکیلی تام الاختیار با ویژگیهای منحصر بفرد برای خویش بر میگزینم.
  وکیلی که‌ همواره با ماست .از ازل با ما بوده و هست و تا ابد نیز در کنارمان خواهد بود.
  لطف و مهرش همگانی است و نور محبتش همانند انوار درخشان خورشید بر همگان یکسان‌ می تابد.بخشنده ومهربان است و از رگ‌گردن بما نزدیکتر‌است. همه ی عالم‌گوش بفرمان اویند . قدر قدرت است و‌ در عین حال رئوف و عادل. بسیار بامعرفت و بامرام و خوش قول و متعهد است.
  بسیار آگاه و فهیم و عاقل و دانا و بینا ست و در همه امور مهارت کامل دارد.خیر مطلق است و شکست نا پذیر و بهترین مدیر و مدبر است . مسبب اللاسباب است و همه شرایط را بنحو احسن ایجاد‌و‌فراهم میکند و شکست نا پذیر است.
  ایمان‌صد در صدی من‌ به او حق الوکاله ی بسیار ناچیزی است که من به اومیدهم.
  البته میدانم در صورتی وکالتنامه مرا امضا خواهد کرد که من همه وظایف و اقدامات و تلاش خودم را در این زمینه انجام‌داده باشم.و همه ی تیک ها را در سنایوری روزانه ام زده باشم و سپس نتیجه نهایی را به او بسپارم و از او بخواهم تا بهترین نتیجه را برایم خلق کند
  این کار متا فیزیکی ، فقط و فقط در ید قدرت اوست و بس.
  و زمان نهایی‌شدن و به نتیجه‌رسیدن پرونده ی من ، بستگی‌به حال خوب من و‌ همچنین میزان ایمان من به قدرت لایزال و بی انتهای خداوند دارد. با توجه به‌قاون‌جذب، ما باید تمام فاعلیت خودمان را انجام بدهیم تا اتفاق بیفتد.
  در واقع، تقدیر و سرنوشت را ما رقم می زنیم.
  با نوشتن سناریوی دقیق و اصولی روزانه، چنانچه به‌موردی برخوردیم‌که علیرغم تمامی اقدامات مربوطه و تلاشهایمان، هنوز از نتیجه نهایی مار بی اطلاعیم، در پایان روز ، آن مورد را با اعتقاد کامل به خدا می سپاریم و با خشوع و‌خضوع در آستان مبارکش، سرتعظیم فرود آورده و عرض میکنم که تمامی کارهای مرربوط به مورد مذکور را بانهایت سعی و جدیت انجام‌داده ام و چنانچه لازم است اقدام‌دیگری داشته باشم به‌نحوی بمن الهام و مرا در اینموردراهنمایی نماید. و نتیجه نهایی را تو که قادر یکتایی، محول کرده و دیگر در آن مورد نگران نخواهم‌ بود و به نتیجه فوق العاده عالی او کاملا ایمان دارم‌ و خوشبین هستم و با توکل و یقین به قدرت بی انتها ومطلق او‌ ، فکرم و ذهنم‌را آرام میکنم.
  حسبنا الله‌و‌نعم الوکیل

  • سلام بر بانو نیک نژاد عزیز و دوست داشتنی
   چقدر زیبا جلسه ی هشتم رو خلاصه نویسی کرده بودید در این کامنت، این کار تبحر زیادی می خواهد که شما به راحتی از پس انجام دادنش بر می آیید.
   خدا رو شاکرم که دوستان عزیز و فوق العاده ای چون شما در جمع هپی فتی ها هستند.
   بهترین ها رو براتون آرزو میکنم

 • سلام و وقت بخیر خدمت استاد گرامی
  بنظر من جذاب ترین بخش این جلسه در خصوص نقد قانون جذب دروغین،گریه و زاری و… بود. اینکه با نشستن و دعا کردن هیچ پیامد مثبتی در زندگی برای ما پدیدار نمیشه و باید دست به عمل بود. اینکه افراد ناتوان و تنبل و ضعیف گناه تمام تقصیرات خودشون رو به گردن سرنوشت و تقدیر و خداوند می اندازند. در واقع استنباط من این هست اعتقاد به شانس و پیشونی هم یک دیدگاه ضعیف از یک فرد ضعیف هست.
  بامزه ترین قسمتش آنتی فمینیسم سوار بر قاطر سیاه بود😂😂😂
  تکه ای که خیلی به من آرامش داد، صحبت های پیرامون دو دسته از کارهایی بودند که از حیطه ی کنترل ما خارج هست‌ . چون بخش زیادی از درگیری های ذهنی من و پرسش هایی که داشتم درباره‌ی این دست از امور بود و در این جلسه به تمام پاسخ های سوالاتی که در این زمینه داشتم دست پیدا کردم.‌ دسته ی اول کارهایی هستند که حیاتی اند اما خارج از حیطه ی کنترل ما، دسته ی دوم هم کارهایی بودند که نتیجه ی آنها در دراز مدت پیدا میشد، نادانستن نتایج این کارها (‌مثل کنکور) در زمان حال برای ما نگرانی ایجاد میکنه. اما وکیل گرفتن و سایر تکنیک هایی که گفتید، رها سازی و عدم نگرانی و اعتماد ۱۰۰ درصد که تنها حق الوکاله ی وکیل ماست، خیلی خیلی به من آرامش داد و بخش زیادی از سوالات ذهن پرسشگر من رو خاموش کرد.

  قسمتی که برای خودم بولد کردم و دورش حاشیه کشیدم که جلب توجه کنه، این بود:
  خدا وکالت کسی که ۱۰۰ درصد تیک هایش را هر روز نزند قبول نمی‌کند.
  الآن تازه برام‌خیلی شفاف شده چرا ذهن منطقی من قانون جذب دروغین رو هیچ مدلی قبول نمی‌کرد و اطرافیانی که قصد در قبولاندن این قانون به من داشتند!
  ممنون

  • سلام بر شهرزاد خانواده ی هپی فت
   خیلی خوشحالم که پیگیر جلسات هستی و با دقت گوش میدی.
   خیلی خوشحالتر که این جلسه تونسته کمک کنه که موضوعات رو بهتر درک کنی
   موفقیت از رگ گردن بهت نزدیکتره
   با قدرت ادامه بده..

   • سلام استاد
    من با گوش کردن به فایل 8 واقعا تکان خوردم
    که این قدر خدا خدا می کردم واقعاً خدا گوشش کر بود؟!
    دست به دعا بودم چرا جوابی به من نمی داد
    چون من سناریویی نداشتم تنظیم نکرده بودم
    وکالتنامه ای نداشتم که وکالت من رو قبول کند
    استاد خیلی ممنون که دائم در حال بیدار کردن ما هستید
    امید وارم که با آموزش سنارو نویسی با خدای در تماس باشم هرچندکه ما دور بودیم ولی خدا لطفش رو به ما دریغ نمیکنه که ما رو در این مسیر نورانی قرار میدهکه هم خودمونو وهم خدامونو بیشتر بشناسیم به امید روز های روشن در پیش رو. از ما حرکت از خدا برکت با توکل بر خدا
    ممنون که هستید استاد

 • با سلام
  وقتی که داشتم فایل ۸ را گوش میدادم و وقتی فرمودین باید وکالتنامه بنویسیم فوری میخواستم وکالتنامه بنویسم و همه چیو بسپارم بخدا وبعد که تا اخر گوش دادم به این نتیجه رسیدم که اره من سناریو مینویسم و تیک میخوره ولی اونجور که ته دلم باید راضی باشه ،راضی نیست پس هنوز زود که بخوام همه چیو بسپارم بخدا . پس باید برای سناریو زندگیم باید بیشتر تلاش کنم
  ممنون از شما دوستان

  • سلام استاد وقت بخیر من این دیدگاه ام رو در حالی ثبت میکنم که درد دست دارم و به خانم خیری هم گفتم که خیلی نمیتونن تایپ کنم دیروز کل فایلهای پیش نیاز دوره کردم کل روز داشتم فایل گوش میکردم شب قبل اش سناریو دیروز نوشتم اخر شب یه مورد که درش ضعف دارم تیک نخورد امروز دوباره تو برنامه ام دارم و ازخدا کمک طلبیدم که بتونم اون مورد رو هم حلش کنم دیشب خیلی خوشحال بودم که تمام موارد رو تیک زدم من همیشه زبانا اعلام میکنم که خدا تو زندگیم نقش پر رنگ داره ولی شاید اونحوری که بیان میکنم اونقدر ایمانم صدرصد نیست ولی با گوش کردن فایل اخر تلاش ام رو‌میکنم که توسختیها تو خوشی ها همه چیز رو به خدا بسپارم و روی ایمانم کار کنم من خب میدونید استاد من کارم ماساژ هست ده روزه دستم اسیب دیده و تازه به خودم اومدم که چرا من از این دست قدر دانی نمیکردم این قدر زحمت میکشید دردش باعث شد پیام رو بگیرم و به جسمم بیشتر توجه کنم خلاصه استاد از اینکه اینجوری هر روز حواستون به ماهست ما تعهد مون بیشتر میشه و سعی میکنیم که بیشتر حواسمون به همه جوانب زندگیمون باشه ازتون ممنونم و خداروشکر که توی این مسیر قرار گرفتم یه چیز دیگه که باید بگم اینه که من سعی کردم این دوهفته گذشته خیلی تو فضای مجازی هم نباشم هر بار که مبخواستم توی اینستا مطلبی بزارم یا استوری کنم میگفتم الان این چه کمکی به تو میکنه به جز اینکه حواس ات رو بیشتر پرت کنه یا دیدن پست های دیگران چه تغیری در تو ایجاد میکنه کع بخوای زمانت رو اونحا تلف کنی برای همین ناخدا اگاه رفتن به فضای محازی هم خیلی کم شده استاد خیلی جالبه که من در ارتباطم با ادمها خیلی محتاط شدم دلم نمیخواد دیگه پای درد دلشون بشینم و سریع سعی میکنم از فضا بیام بیرون البته میدونم بدون در این مسیر کمکم میکنه تا مدارهای ساخته شده بیشتر جان بگیرن و نهادینه بشن ممنونم از زحمات شما استاد

   • خانم هوشیار این دیدگاه پُر بود از تغییرات فوق العاده ای که هر کدومشون میتونن یه دنیا تغییر ایجاد کنن در نتایج زندگی شما.
    واقعاً که نام خانوادگی هوشیار برازنده شماست.
    اینکه فهمیدید درد دست یه نشونه بوده که باید بیشتر حواستون به جسمتون باشه عالی بود
    اینکه فهمیدید فضای وب چیزی به داشته هاتون اضافه نمیکنه و اون سوالات عالی رو از خودتون پرسیدید عالی تر بود
    اینکه با درد دست دیدگاه ثبت می کنید عالی اَندر عالی بود که نشونه ی اشتیاق شما به موفقیت هست.
    مرحبا به شما
    امیدوارم هر چه سریعتر بهبودی حاصل شود.

 • با سلام ‌‌شب بخیر خدمت همه عزیزان
  میخواستم دیدگاهم رو درباره جلسه ۸ بنویسم
  جلسه بسیار عالی و زیبایی بود من خودم چندین سال هست که وکالت همه امورات زندگی ام رو به خالق یکتا سپردم و بسیار راضی و خرسند هستم و همیشه بهترین نتایج رو از این وکالت گرفته ام
  خصوصا در بحث تناسب اندام که اسفند ۹۹ با هپی فت شروع کردم و همون ابتدا همه چیز رو به خدا سپردم الحمدللله الان بعد از یک سال دو ماه گذشته به نتایج دلخواهم رسیدم و بسیار بسیار از استاد گرامی و‌همسر نازنین شون بابت این گروه ارزشمند تشکر میکنم
  الهی که بهترین ها نصیبت تون گردد

 • بادرود خدمت استاد معنوی که هرلحظه به این گفته خودم بیشترایمان میارم ونجمه جان نازنین ودوستان بینظیر هپی فت .جلسه هشتم رو با تمام وجودم گوش دل سپردم بسیار زیبابیان کردید اینکه فقط نوشتن سناریو ماروبه هدفون نمیرسونه بلکه اقدام عملی ازجانب ما وزدن تیک وصدالبته رهاکردن وسپردن صددرصد به نیروی برتروخدای درونمون وداشتن ایمان بدون کوچکترین اماواگر .استاد من سالهاست روخودم کارمیکنم وصددرصدبه گفته هاتون ایمان دارم اما زمانیهایی هست که ذهن موذی زیرگوشمون وز وزمیکنه وترس به دلمون راه پیدامیکنه اونوقته که باید باذهنمون صحبت کنیم وبهش بفهمونیم که وکیل بینظیر وفوق قدرتمندی داریم اگه صلاح ماباشه صددرصد نتیجه عالی خواهدبو د واگرانچه خواستیم ونشد حکمتی دراون هست دراین صورت حال دلمون خوب خواهدبود بادرسهای امروزتون ونوشته زیبای خانم رهروان چشم دلم بازتر وایمانم هزاربرابر شده اینجلسه تون تکمیل کننده جلسه دوچرخه سواری باخدای نازنین بود هزاران بارسپاس

  • سلام بر بانو پیروز عزیز
   دقیقاً که همیشه این نجواهای ناامید کننده هستند و اتفاقاً همینجاست که افراد از هم سوا می شن! موفق ها از ناموفق ها جدا مشن!
   میتونیم اسیر نجواها بشیم که این کار بینهایت راحت و آسون و نیارمند هیچ گونه تلاشی هم نیست.
   ولی مذاکره با ذهن و اسیر نجواها نشدن نیازمند کسب مهارته، نیازمند خودشناسیه، نیازمند ایمان 100% به خالق جهان هستیه، نیازمند قدم برداشتن در حالی که می ترسیمه، پس ببینید که اصلاً کار راحتی نیست و کار هرکسی هم نیست! به عقیده ی من کمتر از یک درصد از کل مردم دنیا موفق به چنین کاری میشن.
   ما اینجا هستیم که جزء اون اقلیت باشیم نه تو تیم اکثریت. و این کار عزمی راسخ، صبری عظیم و تلاشی مستمر رو طلب میکنه.

 • سلام استاد گرامی
  مثل همیشه فایل عالی و پر محتوی رو کردید استاد
  اتفاق هایی که من در زندگی تجربه کرده ام،همیشه با خودم میگفتم خدا با من است و یا معجزه خداست،در اصل من به خدای مهربانی ها وکالت داده بودم . ایمان دارم خدا من را در راهی که قرار داده ازش یک نتیجه عالی میگیرم .الان با گوش دادن به فایل های ناب استاد جنس آرزوهام فرق کرده،دیدم فرق کرده،نگاهم ب دیگران فرق کرده.چقدر این حس و حال خوب و بینظیر است
  چقدر دوستت دارم خداااا
  ممنون استادجعفری

 • به نام خدای هستی وآرامش بخش زندگی
  سلام به استاد عزیز وخردمند
  استاد چقدر فایلهای پیش نیاز آموزنده ودلنشین هستن هزار بار هم گوش بدم برایم تازگی داره
  تا فایل ۷ رو چندین بار گوش کردم اینگار انقلابی در من بوجود آمده چند روزی هست که با هاشون درگیرم خیلی سخت بوده ولی جالب وعالی
  آدمی هستم خوب مطلب رو می گیرم ودرک میکنم وتغییر می کنم واطرافیان هم متوجه می‌شوند ولی بیان خوبی ندارم وتوصیف کردن برایم سخت هست
  اصلا از نوشتن خوشم نمی آمد ولی الان یاد گرفتم هر چه از ذهنم میگدره بنویسم وسناریو روزانه زندگیم رو مینویسم ولذت می برم واز نوشته‌ام چند بار می خونم وخیلی کمکم کرده
  در این شبهای عزیز خیلی با خدای خودم حرف زدم وازش کمک خواستم با گوش کردن فایل ۸ از حال خودم گریه کردم چون همیشه می گفتم تواز رگ گردن به من نزدیکی ومنو می بینی چرا موفق نمیشم ومشکلم حل نمیشه اما نمی دونستم که خودم فرسنگها ازش دورم آنقدر دور که بعضی اوقات چرا ؟ می آوردم ومنصرف میشدم
  می توانستم لذت ببرم ولی رنج رو ترجیح می دادم خدارو شکر که در این شبهای عزیز قرار گرفتم با راهنمایی دلنشین استاد با خدای خودم رابطه پیدا کنم وخوب درک کنم و منیت رو کنار بزارم چراها رو کنار بزارم با کسی صحبت کنم ومشورت بگیرم وکالت بدم که خالقم هست منو درک می‌کن راه درست رو نشانم میده وراه رو منور می‌کند.
  منم از امروز همه سناریو روزانه رو با خیال راحت مینویسم و با توکل به خدای مهربون موفق میشم

  سال جدید بهترین دوران زندگیم بود
  مخصوصا ماه رمضان امسال چون بدون سرزنش وترس بوده
  خدایا دوستت دارم شکرت که کنار م هستی دستهایم رو میگیری
  خدایا سلامتی استادم رو از شما میخوام
  ممنون از شما که خیلی قشنگ موضوع رو برامون توصیف می کنی
  به امید موفقیت همه دوستان

  • سلام خانم آقایی پور عزیز
   شما که خیلی دلنشین نوشتید و خلی هم عالی توضیح دادید.
   به خودتون باور داشته باشید که توانمند هستید و می تونید به راحتی به اهدافتون برسید.

 • فاطمه خردمندان
  سلام. نمیدونم چی بگم. خییلیی عالیی فایل هشتم بی نظیر وبقول خودتون تصادفی نیست که تواین شبهای عزیز موفق به گوش دادن این مطالب شدم. دلم میخوادبرم یه گوشه بشینم فصط نمیدونم گریه کنم بخندم. خدایاشکرت که من روداری آگاه ترمیکنی هرچندهنوزدرمقابل عظمتت هیچی نمیدونم. واصلاقادربه ادامه صحبت نیستم ممنونتم خداکه دارمت. وهمیشه دوست داشتم خداروعاشقانه دوست داشته باشم خداکنه تومسیرافتاده باشم.
  ممنون استاد. عالی عالی. بنظرم امشب ان شاءالله گوش دادن به فایل 8 یه عبادت محسوب شد. همون تفکری که مدتها دنبالش بودم. خدایا کمکم کن تلاشم روبکنم وخودت وکیلم باش.
  من دارکتاب سپاسگزاری رومیخونم بعضی قسمتها مثل نام بردن نعمتها وشکرکردنش خوبه ولی اون چکی که گفت بنویسین رواول نوشتم ولی عاقلانه ندیدم وپاره اش کردم شایدبشه گفت همین خلاصه مطالب فایل 8 که تلاش کنیم ووکالت بدیم بهتره شایدنه حتما حتما.
  منتظرمتفاوت بودن ماه رمضان امسال بودم.
  🙏🙏🙏🌼🌼🌼

 • سلام استاد عزیز⚘

  چه لاکچریه که از این به بعد وکیل بگیریم برای همه زندگیمون…
  آدم چقدر خیالش بابت همه چیز رااااحت میشه…..
  دیگه از این ترس های عجیب و غریب و وحشتناک این دنیا و این زندگی فارغ میشی….
  عجب وکیل قدرتمندی!
  عجب وکیل رفیقی!
  میخوام افسوس بخورم بابت تموم این ۴۰ سالی که ازش غافل بودم و روش حساب نکردم ….
  ولی…
  ولی….
  سجده شکر به جا میارم که رفاقتشو بهم ادا کرد و منو آگاه کرد تا یه روزی از آتیش حسرت نسوزم و بابت غفلتم شرمنده نشم.ان شاالله که بتونم سپاسگزار واقعی باشم ….
  با گوش دادن این فایل خیلی لذت بردم و راحت شدم از اینکه دیگه مجبور نیستم حرص بخورم و ذهنمو مشغول کنم بابت چیزی که دیگه نتیجه ش از دایره کنترل من خارجه…
  همون تلاش خودم و بهترین خودم بودن با حال خوب و ایمان و اعتماد بالاااااا کافیه، و با فراغ بال بقیه ش رو واگذار کنم به وکیلم ❤
  استاد چقدر خدا رو برام دوست داشتنی کردید….و از اینکه هنوز اول آموزشم و این حال رو دارم ازتون بی نهایت سپاسگزارم و بسیار مشتاق بیشتر شدن این احوال ناب….
  * حسبنا الله و نعم الوکیل*
  من وکالت زندگی ام را به خدا داده ام
  چرا که خدای من
  بهترین وکیل است.
  و طبق ماده ۶۶۷ قانون مدنی:
  وکیل باید مصلحت موکل خود را به بهترین شکل ممکن رعایت کند….

  با توکل بر خدا دنیا به کامت میشود
  هرکه بسپرد عنان را به توکل،آسود.

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   • سلا خدمت استاد عزیز و دوستان خوب هپی فت
    استاد عزیزم ممنون به خاطر آموزش های فوق العاده عالی
    من خیلی کارها رو دوست داشتم ولی گاهی اوقات تا نصفه رهاش میکردم یا اصلا شروع نمیکردم خیلی حس بدی بهم دست میداد همش خودم رو سرزنش میکردم حس بدی داشتم انگیزم رو از دست داده بودم باعث شده بود دیگه به علاقه هام حتی فکر نکنم چه برسه که بخوام دنبالش برم خیلی خیلی خسته شده بودم از این شرایط اخه من دختر پر شوق واشتیاقی بودم در دوران مجردی هر کاری رو که دوست داشتم انجام میدادم هر خواسته ی که داشتم عملی میکردم پیش میامد گاهی اوقات موفق نباشم ولی همیشه تلاش خودم رو میکردم چی شد که به این روز افتادم چی شد کلمه نمیتوانم رو استفاده کردم برام هزارن سوال بی جواب بود حتی دیگه به سوالاتمم اهمیت نمیدادم زندگی میکردم با همه چالش های که تو زنگی داشتم ولی خدارو شکر زندگی خوبی دارم همسر و دختر مهربانی دارم ولی از این رفتاری که داشتم رنج میبردم به فرموده های استاد عزیزم مفهوم رنج ولذت رو خوب درک نکردم به لطف خدای مهربون من با هپی فت آشنا شدم تو دوره چله نشینی با اینکه استا همش میگفتن به این فکر نکنید لاغر شدم نکنه تغییری نکنم اوایلش بازی تمیز کثیف دست از سرم بر نمیداشت هزاران افکار منفی وارد ذهنم میکرد ولی کم کم موفق شدم این اقکار رو از خودم دور کنم من وارد هپی فت شدم تا خودم رو بهتر بشناسم من وارد هپی فت شدم رفتارم رو تغییر بدم لایف استایلم رو تغییر بدم هنوز خیلی راه طولانی رو پیش رو دارم هنوز خیلی مواقع نمیتونم به گفته هام عمل کنم ولی دارم سعی خودم رو میکنم تلاش میکنم بتونم سناریوی زیبای برای زندگیم بنویسم اولیش هم از هپی فت شروع کردم میخوام تا آخر را باهاش باشم دیگه نمیخوام نصفه راه رهاش کنم خدای مهربانم من به خدای خودم ایمان دارم میدونم بهترین ها رو برام قرار داده ممنون از شما استاد عزیز
    ببخشید من مثل دوستان عزیزم که قشنگ مینویسن نتونستم بنویسم

    • عالی بودید خانم قدیمی عزیز
     قشنگ نوشتم مطرح نیست، تنها نوشتنه که مهمه، همیشه برا خودتون ارزش بالایی قائل باشید و بدونید که هرکاری که انجام میدید در مسیر پیشرفت و دست یابی به کمال بینهایت ارزشمند و قشنگه

 • سلام خدمت استاد عزیز و نجمه مهربانم ودوستان قدرتمند من
  در مورد وکالت نامه من خیلی ساله که ای وکالت رو به الله دادم ولی با این ظرافت و دقتی و ریزبینی که شما فرمودید فهمیدم یه جاهایی اصلا وکالت ندادم و فقط وکالت زبانی بوده .البته یه جاهایی ناخودآگاه این وکالتنامه رو تنظیم کرده بودم که مثلآ وقتی یه راه برای زندگی ازش خواستم هپی فت رو پیدا کردم به ارامش رسیدم و حال خوب رشد کردم ویا کاهش وزنم ،رفتن به دانشگاه وخیلی چیزای دیگه من میخوام با تمام وجودم خداوند وکیل من باشه و منم موکل درجه یک باشم با تمام وجودم من میخواهم به خواسته هام برسم 🤲🤲
  استاد جان با شنیدن این فایل فهمیدم که چه مسیری رو پیدا کردم وایمان ۱۰۰٪دارم به همه چیز میرسم با اعتمادی که به خداوند دارم هروز تمرین میکنم که فراموش نکنم که اون خدای منه ونیرویی که بهترینه ،پس با وجودش به اهدافم دست پیدا میکنم وشکر گزار چیزایی هستم که الان دارم که اهداف گذشته من بودن خداروشکر .خیلی بی نظیره این فایل مثل همه فایل های دیگه من تجربه کردم جایی که تمامیت خودت رو می گذاری چطور ترست از بین میره ادم شجاعت پیدا میکنی و آرامش پیدا میکنی چون میدونی یه نیروی بی انتهاست که هواتو داره خدایا شکرت 🤲🤲🌸🌸
  ممنون ازشما که بهترینید

  • به عقیده من شجاع شدن و محو شدن ترس ها بزرگترین دستاورد این نوع نگاه به خداونده
   خانم احمدی عزیز تا می تونید تلاش کنید که این سبک زندگی کردن رو وارد لایف استایلتون کنید و برای همیشه این شکلی زندگی کنید.
   موفق باشید

 • الحمدالله
  سلام استاد و هزاران درود و هزاران سپاس
  از اینکه روشنی راه های تاریکمان شدین
  واقعیتش دیشب بعداز سالها شب قدر تازه ای رو
  تجربه کردم چرا که خدای مهربانم را بهتر شناخته
  بودم نیازی نمیدیدم زجه بزنم گویا خودم را در آغوشش
  حس میکردم و مطمئن بودم از بخشش او چون نا
  دانسته بهش بی‌توجه بودم اصلا حال دلم خوب خوب
  بود بیشتر شکر میکردم از این همه موهبت که نصیبم
  شده مسیر نورانی و آگاهی و هوشیاری
  شکر بواسطه ی توانایی هایم در ضمیر ناخودآگاهم
  شکر برای توانایی جابجایی اهرم لذت و رنج
  شکر برای ساختن رشته های عصبی پایدار جهت
  ثبت باورهای صحیح و عملکرد شایسته
  شکر برای تنظیم زیباترین سناریوی زندگی ام
  که نمایانگر انسانی موفق با علم به خودشناسی و
  خداشناسی ام
  شکر برای تلاش فیزیکی ام که توام میکنم باشکر گزاری
  و قانون جذب و تجسم خلاق و انطباق رفتار بر افکارم
  شکر برای دو اصل تدریج و تسریع که پله پله به تک تک خواسته هایم میاندیشم و عمل میکنم
  شکر برای انتخاب وکیلی که تیک آخر را با قدرت
  مطلقش برایم خواهد زد و من سرافراز از اینکه به
  او اعتماد کردم معجزه ی یقینم را دریافت خواهم کرد
  الهی شکر برا این همه توفیق
  برا داشتن استادی خردمند و فرزانه
  پیش بسوی رسیدن به همه ی هدفها و آرزوهایم
  سبکبال در حال پرواز در آسمان نور و در آغوش گرم خدا

 • با عرض سلام واحترام خدمت استاد بزرگوار وبا آرزوی قبولی طاعات شما
  فایل شماره ۸ را گوش دادم بسیار لذت بردم و واقعا به حقایقی که شما فرمودید خیلی فکر کردم و واقعا به این نتیجه تلخ رسیدم که هنوز وکالت تام به خدای بزرگ ندادم که اینطور دچار اهمال و کوتاهی هستم خدا را شاکرم بخاطر آگاهی که دارم پیدا می کنم و دعا گوی شما بزرگوار هستم از خدا می خوام به حق این ماه و ایام عزیز خدا وکالت ما را بپذیره تا بتونیم هر روز با لطف ومراقبت خداوند سناریو را تنظیم کنیم وتیک بزنیم تا برسیم به جایگاهی که احساس آرامش و رضایت از خودمون داشته باشیم خیلی لذت بردم بازم ممنونم بخاطر حضورتون

  • یادتون باشه خانم محمد پور عزیز که شما اول باید تیک های روزانتون رو بزنید تا خدا در پایان روز برای کارهایی که در جلسه ی 8 کامل توضیح دادم وکالت ما رو قبول کنه.

 • سلام به استادعزیز درمورد فایل دیشب که من امشب گوش دادم فایل بی نظیری بود شاید ما هروز توذهنمان سناریو های داریم و از خدا میخواییم که مارو به هدفمون برسونه ولی از تیک زدن ها غافلیم و به هدفمون نمیرسیم وقتی نا میدی به سراغ انسان میاد یه چیزی گوشه دلمون میگه که خدا هست خدا بهترین هم صحبت وهم نشینه خدا بی‌نیاز ترین وغنی ترینه بهترین والاترین پارتی خدا ست با خدا باش وپادشاهیکن ممنون استاد که اعتقاد وایمان رو هر روز در دلمون زنده میکنید

 • سلام استاد جان من هم مثل دوستان گل فرهیختم دیشب تنها برا خودم احیا گرفتم آخر شب قران که روسرم گرفتم به اوسا کریم گفتم خدا وکیلی تواین راه که قدم برداشتم هوامو داری تکه کلامم همیشه همینه خدا وکیلی این گرمو باز کن اون یکی بزرگتره همراهیم کن دعاهای دیشبم با سالهای قبل فرق میکرد حس وحالم هم فرق میکرد اینبار حضور خدا رو روبروم احساس میکردم این حالمو خیییییلی دوست داشتم دلم میخواست شب کش بیاد وتموم نشه تامن بتونم باخدای خودم که فقط برا خودمه عشقبازی کنم .قدیما که باهاش درد ودل میکردم چند تل کارو ازش میخواستم که برام حل کنه الان که خوب نگاه میکنم میبینم از پنج تاش دو تا حل میشد وسه تاش ناتموم مثل پرونده های دیگه باز میموند فایل هشتم رو که گوش دادم چهار بار متوجه شدم اون دوتا کارم که حل وفصل میشد براش قدم برداشته بودم یعنی تیک زده بودم وانجام میشد تازه متوجه شدم اشکال کار کجا بود فقط با گفتمان نمیشه خدا رو وکیل گرفت یا با التماس اشک وزاری ومنتظر نتیجه عالی موند باید نصف راه رو بریم ونتیجه رو بسپریم به خودش رها کنیم باخیالی آسوده تا انجامش بده مهر تایید بخوره تمام .انشااله خداوند مهر تایید به تمام هدفهای منطقیمون بزنه وشمارو برای ماحفظ کنه که بازم باکلام رساتون جان مطلب رو رسوندین دستمریزاد سایتون مستدام

 • با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد عزیز جناب آقای جعفری
  سپاسگزارم از خدای خوبم که بار دیگر من را یاری کرد که در مسیر درست زندگی قرار بگیرم. با شنیدن هر فایل از آموزشهای ناب شما یک باب جدید در زندگیم گشوده میشود.
  دفترچه قدیمی زندگی پر از رنجم را بستم و کناری گذاشتم.میخواهم در همین ابتدای سال نو دفتری با دیدگاهها و نگرش ها و افکاری جدید خلق کنم و خیلی جدی سناریوی روزانه جدیدی برای خودم بنویسم. خواسته هایی با شرح تمام جزئیات که یا فراموش شده بود و یا من سرسری از آنها گذشته بودم.هر بار که چیز جدیدی یاد میگیرم قلبم پر از شادی میشود. با شوقی بینهایت دلم میخواهد فقط بنویسم ولی این بار درست و واضح و روشن و آگاهانه . دوست دارم هر روز کارهایی که انجام میدهم را تیک بزنم و از آن لذت ببرم. دلم میخواهد تمام ندانستن هایم را جبران کنم و بهترین نقشه راه را برای ادامه زندگیم ترسیم کنم.
  همزمانی شب قدر با شنیدن فایل هشتم بسیار سنجیده و بجا و هوشمندانه بود.دیشب بر خلاف سالهای پیش با عشقی روان و جاری و زیبا با معبودم گفتگو کردم. راز و نیازی با عمق وجود و در کمال اخلاص که بی نهایت به دلم نشست.چقدر در پیشگاهش راحت و فراغ بال بودم. چقدر آرامش در وجودم بود. حسی بسیار عالی که برایم تجربه بی نظیری بود.استاد عزیز میخواهم سناریوی زندگی خودم را با ایمان و اطمینان قلبی که به پروردگارم دارم بنویسم و او را وکیل مدافع خود قرار دهم و منبعد وکالت تمام کارهایم را تمام و کمال به خدایم واگذار میکنم. میدانم گرفتن ریسمان امن الهی و اتصال به این منبع لایزال عشق و مهربانی و خیر و برکت والاترین و بهترین خواسته من است.امیدوارم در سایه الطاف خداوند و یاری شما استاد گرامی به این مهم دست پیدا کنم.
  استاد تک تک کلماتی که تا الان از شما شنیدم به جانم نشست و درک کردم از مهربانی و درایت فوق العاده شما بی نهایت متشکرم

  • همونجور که گفتید این بار درست واضح، روشن، با جزئیات، بدون ترس و با علم به اینکه باید موفق شوید بنویسید بانو گنوش عزیز
   دیدگاهتون مثل همیشه جذاب و جذاب و جذاب بود.
   احسنت به شما

 • سلام به استاد عزیزم
  چقدر ماهرانه بود تمام جلسات این کارگاه . چه چیدمان قدرتمندی بود که من شخصا اگه صدتا کتاب میخوندم باز هم نمیتونستم ، چیدمانی پیدا کنم که بفهمم برای شروع یک مسیر ، در ابتدا چه مواردی رو باید در خودم اصلاح کنم . گیر و گورهای درونی من چیا هستن که ممکن هست منو از ادامه مسیر باز دارن.
  چه درس بزرگی بود . چه خودشناسی عمیقی بود.
  تمام اون سلاح هایی که برای طی کردن این ۳۶۵ روز نیاز داشتیم رو به ما نشون دادید.
  اول و پایانش شکستن منیت و نشوندن خدا در جلوی زین.
  دوم تکنیک های مهم برای رسیدن به نتایج عالی .
  سوم تمرکز لیزری و ادامه دار
  چهارم شناخت قانون مهم ذهن
  پنجم انظباط شخصی و برنامه ی روزانه ی شفاف و روشن و اقدام کردن به اندازه ی امروزمون . (در لحظه ی حال زندگی کردن) و سپردن نتیجه به خدا ( رها سازی)

  در جلسه ی هشتم چراغی برام روشن تر شد که از ذوق هی راه میرم برای خودم و همسرم تکرارش میکنم . همیشه با خودم میگفتم از اینکه خدا میگه به من ایمان صد در صد داشته باشید تا همه چیزت درست بشه ، آخه منظور خدا از ایمان صد در صد چیه ؟؟؟ توی چله نشینی خیلی به موضوع ایمان فکر میکردم ‌ ایمان واقعی چه شکلیه که خدا انقدر روش تاکید میکنه … ؟؟؟ توی کدوم مرحله هست ؟ قبل از مراحله ی درخواست ؟ بعد از اونه؟ یک حسه؟ یک اقدامه؟ دقیقا چیه؟ استاد دائم به هنرجوهاش میگن باید به این مسیر ایمان داشته باشید ؟ من چطوری ایمان داشتم که به نتیجه رسیدم؟ ایمان من چه شکلی بود مگه؟ اگه ایمان یک حس هست ، یک هنرجوی تازه وارد چه طوری یک حس ایمان شبیه من داشته باشه که اونم بتونه نتیجه بگیره ؟
  وای خدایا ایمان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خدا خودش توی قرآن گفته ، بخوانید مرا تا اجابتتان کنم . خیلی ها درخواست میکنن ، پس چرا اجابت نمیشن؟؟؟؟
  آموزه ها رو ورق زدم ، به این مراحل اشاره شده که مراحل رسیدن به خواسته ها اینطوریه که درخواستت رو ارسال میکنی، خداوند پاسخ میده و تو بعد از اینکه تکاملت رو طی کردی و اقدامات لازم رو انجام دادی ، دریافت میکنی .
  ( درخواست ، پاسخ ، دریافت ) حالا ایمان کجای این مراحله؟؟؟؟
  این وسط یه چیزی که همچنان برام سوال بود اینکه اگه خدا در آن واحد به درخواست ما جواب میده، چه ایمانی لازمه که یک نفر خیلی زود به مرحله ی دریافت میرسه و یکی خیلی دیر ، یا اصلا نمیرسه …
  فایل امروز قلب منو روشن کرد …

  خدا میگه از من درخواست کن ، من سریعا اجابتت میکنم و میگم چشم . ولی بعدش نوبت توئه که باید به من بگی چشم ، و بری تغییر کنی ، رفتارت رو افکارت رو تغییر بدی تا میتونی باید تغییر کنی . مثل گذشته نباشی و بعد بسپاری به من … و اونجاست که دریافت اتفاق میافته .‌ دقیقا جای ایمان برام مشخص شد ، اونجایی که پا میشی میری خودت رو ، رفتارت رو ، افکارت رو، باورهات رو در مورد اون موضوع ، نسبت به گذشته تغییر میدی ، این مرحله میشه ایمان … !!!! میشه اجابت کردن خدا ، چشم گفتن به خدا….

  درخواست کردن از خدا ، پاسخ دادن از طرف خدا یا همون چشم گفتن خدا ، اقدامات من برای تغییر دادن خودم ( میشه ایمان ) ، و بعد دریافت کردن خواسته …

  دقیقا اتفاقی که برای خودم افتاد .
  قبل از این دوره صدها بار خواستم که لاغر بشم ( مرحله ی درخواست) . و خدا هم قطعا به من پاسخ مثبت میداد ، اما مشکل از من بود که نمیرفتم خودم رو تغییر بدم ، این مرحله ، مرحله ی اثبات ایمان ام بود باید متقابلا به خدا چشم میگفتم . برای همین من هیچ دریافتی نداشتم .
  اما توی این دوره به من گفته شد ، خدا به درخواستت برای تناسب اندام یا هر خواسته ی دیگه ای که براش ارسال کردی خیالت راحت سریعا بهت پاسخ مثبت داده … بهت چشم گفته ، حالا تو خدا رو اجابت کن ، بهش چشم بگو ، برو برنامه بنویس ، یک سناریو برای تغییر کردن بنویس ، که اون خواسته رو دریافت کنی ، وارد زندگیت بشه … اگه این کارو نکنی مقصر خودتی .

  وای که چقدر هیجان انگیزه وقتی میبینی که هر یک دونه تیک هایی که به برنامه و سناریوی تغییر کردن ات میزنی در واقع ایمانت رو به خدا نشون دادی .
  سناریو نویسی یا همون مرحله ی چشم گفتن به خدا و یا همون مرحله ی ( تو هم اجابت کن خدا را) همون ، مرحله نشون دادن ایمان به خداست.
  ایمان داشتن فقط یک حس خوب به خدا داشتن ، و تنها یک کلمه ، نیست. ایمان یک سناریوی قابل اجرا در لحظه ی حال هست .
  همیشه با خودم میگفتم چقدر سخته در لحظه ی حال زندگی کردن . ولی حالا به خودم گفتم بله! این کاملا طبیعیه که وقتی برای امروزت برنامه و سناریو نداشته باشی ، کاملا طبیعیه که ذهن بره توی گذشته یا آینده پرسه بزنه … و هیچ وقت توی لحظه ی حال نباشه . چون این ذهن به خوراک نیاز داره ، اگه تو هروز بهش برنامه ندی اونم حق داره بره به گذشته ، بره به آینده …

  استاد عزیز تا دندون مسلح شدم به امید خدا . که اینبار کل زندگی کردنم در روز ، سراسر اجابت کردن خدا باشه ، حالا دلیل شکرگذاری عملی رو بیشتر میفهمم .
  انشالله با سناریو نویسی ، ذهنم ، مهارت در لحظه ی حال زندگی کردن ، فقط برای امروز زندگی کردن رو یاد میگیره و با تیک زدن کارهام ، ایمانم رو به خدا نشون میدم ، قطعا اون خدایی که من شناختم و از قبل به خواسته ام جواب مثبت داده ، برای مرحله ی دریافت ، تمام چراغ ها رو برام روشن میکنه.

  در جلسه ی سوم به موضوع تمرکز اشاره
  کردید و عوامل کوتاه و کم کردن تمرکز رو به من نشون دادید .‌ در ابتدا کمی گارد گرفتم . اما حالا کاااااملا متوجه شدم که دلیل کم صبر شدن ، دلیل عجول شدن ، به خاطر تشکیل مسیرهای عصبی موقت و گذرا و سطحی هست که رسانه ها ، و اطلاعات کوتاه کوتاه برنامه ریزیمون کردن .

  و سوای از موضوع مسیرهای عصبی سطحی ،در جلسه ی چهارم و پنجم با آشنا شدن با قانون مهم ذهن یعنی ( اهرم رنج و لذت ) یا همون احساس رنج و لذت ، به این آگاهی رسیدم که از اونجایی که ساختار ذهن انسان طوری هست که دائم دنبال حس لذت میگرده ، و از طرفی هزار ماشالله ، توی این عصر ، هرکسی ، هر محتوایی ، هر رسانه و شبکه ایی داره تلاش میکنه که جذابیت بیشتری برای ذهن مردم داشته باشه . قطعا اگر من ورودی ها رو کنترل نکنم ، خودبه خود ، سناریوها و برنامه های من که برای زندگی خودم مینویسم ، برای ذهنم لذت بخش نخواهند بود ، چون با کنترل نکردن ورودی ها، جامعه و رسانه ها ، موارد لوکس و زرق و برق های جذاب تری نشون ذهنم میدن و ناخودآگاه جای احساس رنج و لذت ، یا همون اهرم رنج و لذت ام رو تغییر میدن . یادم هست زمانی که وارد دوره شما شده بودم . بهایی که پرداخت کرده بودم یکیش این بود که قید خیلی چیزها رو زده بودم . صحبت های تلفنی طولانی با خانواده و دوستان حذف !، فضای مجازی نداشتم ، حتی به پیشنهاد همسرم برای مهمونی رفتن ها هم گاها جواب منفی میدادم ، و همش دلم میخواست تنها باشم . حالا میفهمم که یکی از دلایل جذابیت و لذت بخش شدن این مسیر برای من ، این بود که من زرق و براق های واهی و لذت های زود گذر بی فایده رو نشون ذهنم ندادم و حذفشون کرده بودم .
  و چقدر زیبا دلیل پرهیزکاری که خدا تاکید کرده حالا واسم جا افتاده ، که واسه خودمون گفته ، واسه حفظ کانون توجه و تمرکز لیزری خودمون گفته … نه صرفا واسه روز قیامت و …
  و اما در مورد معجزه ی نوشتن …
  در مورد نوشتن یک موضوع ، و اتفاق افتادن اون، تجربیات واقعی زیادی دارم و کاملا به من ثابت شده … یک نمونه اینکه ، بالای ۱۵ سال پیش من توی دفتر خاطراتم برای خدا نوشتم که کمکم کنه که کنترل ذهنم رو به دست بگیرم( مرحله ی درخواست) . خدا همون موقع پاسخ مثبت داده بود و اجابتم کرده بود . ولی من بعد از گذشت سالها به این مسیر زیبا هدایت شدم و درخواستم رو دریافت کردم . و خداوند قطعا تلاش منو برای تغییر ( مرحله ی ایمان ) مشاهده کرد و مسیر درست رو دریافت کردم . دفتری داشتم که کارهای خوب و ناخوبم رو هر شب مینوشتم . این کار من همون مرحله ی ایمان یا اقدام برای تغییر بود . همون سناریو بود .و من اینجا متوجه ی این حقایق شدم .

  در مورد اهرم رنج و لذت و طریقه ی به کار گیری اون ، دارم ماهرتر میشم . همین چند روزه ، برای دخترم به جای یک لذت ناخوب ، واسه ذهنش یک لذت جدید تعریف کردم ، خیلی خوب تونستم جابجا کنم . برای خودم موضوعاتی رو دارم تمرین میکنم. وای خدا عین جادو میمونه . تعریف کردن یک حس لذت جدید برای ذهن کار خیلی سختی نیست . واقعا احساس میکنم که ذهن و ضمیر ناخودآگاه یک چیز مجزا از خودم هست که من میتونم از طریق ایجاد حس ، باهاش یک بازی تمام عیار به نفع خودم راه بندازم .
  و یک نکته ی فوق العاده به من یاد دادید که قبلا همیشه برام سوال بود . اینکه بعضی وقتها میدونی انجام دادن اون کار لذت بخشه و با انجام ندادنش هروز داری رنج میکشی ولی باز انجامش نمیدی ، که با این جلسه به جوابم رسیدم . و اونم اینکه سوای از اهرم رنج و لذت ، موضوع ترس ، عامل انجام ندادن و شروع نکردن یک اقدام خوب هست . و دلیل ترس رو هم به من نشون دادید ، اینکه ذهن سناریو و برنامه و پله نداره ، برای همین به قله نگاه میکنه و با اینکه میدونه انجام اون کار لذت بخشه ولی به خاطر نگاه به قله و حجم زیاد ،و نداشتن پله ، ترس برش میداره
  چند وقتی بود که میخواستم یک کتاب درسی رو شروع کنم به خوندن . و من خیلی درس خوندن رو دوست دارم و بهم لذت میده . اما انجامش نمیدادم .‌دائم اهرم رنج و لذت رو روش پیاده میکردم که دلیل شروع نکردن ام رو پیدا کنم . تا اینکه توی جلسه ی سناریو نویسی متوجه موضوع شدم اینکه ذهنم از حجم کتاب ترسیده باید بهش برنامه و پله ی اول رو فقط نشونش بدم . شکر خدا الان صد برابر واسم لذت بخش تر شده . و ترسم ریخته و به خودم گفتم تو نهایت تلاشت رو هروز میکنی و به پایان کار و به نتیجه و به پایان ترم نگاه نمیکنی.‌درست عین مسیر رسیدن به تناسب اندام ، تو هروز متعادل خوری و احترام گذاشتن به بدنت رو انجام میدادی و اون شب یک حس لذت بخش جدید به ذهنت وارد میکردی، از بابت روزانه متعادل خوردن و فکر نکردن به فردا ، ذهنت دیگه نترسید ، شجاع شد . یک حس لذت بخش جدید براش تعریف شد . و دلش خواست دوباره فردا هم این حس رو تجربه کنه ، نتیجه رو فراموش کرد و اصلا هیچ عدد وزنی رو برای رسیدن به اون ، برای خودش تعیین نکرد و فقط از رفتار جدید لذت میبرد ‌ در واقع همون مرحله ی تغییر یا مرحله ی اثبات ایمان ، رو خوب تیک می زدم . و تناسب اندام رو خیلی راحت و بدون ذره ای احساس ترس یا رنج دریافت کردم .
  در واقع تناسب اندام رو درخواست کردم . خدا سریعا اجابتم کرد. بعد من خدا رو اجابت کردم ، یعنی باور و افکار و رفتارم رو تغییر دادم و بعد دریافت کردم.
  چقدر توی این فایل آخر به بینظیر بودن و با حال بودن خدا پی بردم . چقدر خدام عالی تر شده.

  جایی فرمودین که اگه توی رسید به خواسته تون سیریش باشید جهان هستی تمام شرایط و امکانات و آدمها رو براتون مهیا میکنه و به نفعتون تغییر میده .
  اگه فقط در مورد تناسب اندام بخوام بگم . همسر من مخالفت شدیدددددددی میکرد از اینکه من وارد این دوره شده بودم . باهم قهر میکرد ، دفتر و هندزفری منو قایم میکرد. نیمه شب پا میشد نوشته هام رو میخوند . بهم اجازه نمیداد فایل گوش کنم . اوقات تلخی میکرد . ولی من همچنان با تمام سخت گیری هاش ادامه میدادم . از طرفی ایشون ذاتا توی خونه دست به سیاه و سفید نمیزد 😃 حتی زورش میومد یک لیوان آب واسه خودش بیاره .
  ولی با گذشت زمان ، بدون اینکه کوچیکترین جدلی یا اعتراضی بکنم ، وقتی ایشون از سرکار میومدن خونه و منو مشغول تمرین و فایل میدیدن ، خودشون میرفتن توی آشپزخانه یا کارهای شخصی خودشون رو انجام میدادن و کم کم کارهای خونه و آشپزی هم انجام دادن و به دختر کوچیکم هم رسیدگی میکردن . و الان خیلی تغییر کردن . دختر کوچیک من که همش دلش میخواست من باهاش بازی کنم . کم کم متوجه شد که من درس دارم و عادت کرد که بیشتر خودش تنها بازی کنه و اون در کنار من به کتاب قصه علاقه مند شد . در سایر امورات هم تجربیات فوق العاده ای دارم . وقتی شخصیت چاقم رو تغییر دادم از اشیا خونه گرفته تا دوستان ام همه طور دیگه شدن
  آدمها پیش من غیبت یا قضاوت نمیکنن کسی رو … و بعضی آدمها ناخودآگاه از جهانم بیرون رفتن بدون اینکه حرفی زده باشم یا کاری کرده باشم فقط خودم رو تغییر دادم . و به این نتیجه رسیدم که رفتارها و کلمات فرکانس دارند و نیازی نیست که ما با کسی بحث کنیم فقط کافیه خودمون باشیم .

  در مورد فایل جلسه ی اول باید بگم که خیلی خیلی رازآلوده … چون هر وقت بهش گوش میدی ، هر دفعه یک جمله ای که اون روز ، تو از بابتش احساس ناخوب یا احساس شعف داشتی رو ، در خودش داره ، و خودش رو بهت نشون میده و برات سبز میشه . انگار داخلش در مورد هررررررر چیزی و در مورد هر موضوعی که توی این دنیا ممکنه بهش برخورد کنی و یا به اختلال بر بخوری رو داره و عین آب روی آتیش عمل میکنه .

  و اونجاییکه فرمودین ما هر لحظه و هر ثانیه داریم ناخودآگاه سناریو زندگیمون رو مینویسیم اما بهش آگاه نیستیم رو تا این لحظه و تا اینجای خردم ، با تمام وجودم درک کردم . چون از وقتی دارم با احساسم ، به ذهنم برنامه میدم میبینم که چقدر نتایج متفاوت میشه . و چقدر معرکه میشه که این احساسم رو و این برنامه ها رو عوض اینکه عین دودسیگار بسپرم به هوا و بعدش محو بشن ، بیام مکتوب کنم و واسه جهان هستی قابل روئیت کنم و کانون توجه ام رو ببرم سمتشون .
  انشالله به یاری خدا و یاری شما استاد عزیز در مرحله ی تغییر و اثبات ایمانم سربلند بیرون بیام

  • ****دوستان عزیزم این کامنت (2520 کلمه ای) رو بارها و بارها بخونید، خلاصه ای تمام و کمال بود از کارگاه پیش نیاز****
   یه دمت گرم مشتی میگم بهتون بانو رهروان عزیز، خط به خط که خوندم و اومدم جلو با خودم گفتم چقدر عالیه خانم رهروان چقدر خوبه خانم رهروان، چقدر ایمان فعالی داره خانم رهروان، واقعاً داره روی خودش کار میکنه ، چقدر مطالب رو خوب و عمیق متوجه شده، چقدر خوب فهمیده که این کارگاه رو چقدر با دقت و ریزبینانه و موشکافانه نوشتم و طراحی کردم که تا دندون مسلحتون کنم برای پا گذاشتن تو مسیر موفقیت. چقدر خوب میتونه آگاهی هاش رو انتقال بده و این رو من متوجه می شیم که فقط کسی می تونه با تمام وجود و خوب انتقال بده که خوب درک کرده باشه.
   من می دونم که نوشتن همچین دیدگاهی چقدر به تمرکز بالایی احتیاج داره و این تمرکز فقط با کنترل کردن ورودی های ذهن به دست اومده.
   من می دونم هر خطی که اینجا تایپ می شه نتیجه ی ساعت ها و ساعت ها فکر کردن و نوشتن و با ایمان عمل کردنه.
   من می دونم فقط یه اشتیاق سوزان به تغییر کردن و موفق شدن و رسیدن به آرزو ها و تغییر لایف استایل می تونه تو رو وادار کنه 2520 کلمه تایپ کنی.
   من می دونم که این نوع تفکر در آینده چه دستاوردهای بینظیری رو برای بانو رهروان به ارمغان میاره.
   و خیلی می دونم ها دیگه….
   واقعاً و واقعاً محشر و ماندگار بود
   بهتون افتخار میکنم.

   • عاااااااالی بود
    فوق العاده بود
    از خوندنش واقعا لذت بردم،اصلا سیر نمیشم و دوباره برمیگردم میخونم
    پاراگراف ها رو دوباره و سه باره میخونم و لذت وافر میبرم‌ از اینکه ایشون تونستن الان به این موفقیتها برسن انگار من رسیدم واقعا انگار منم دارم لذت میبرم از کسب موفقیتهاشون…..
    همیشه عاشق دیدگاهها و تمرینها و صحبتهای ایشون تو جلسات هفتگی هستم

    به امیدموفقیتهای روزافزون ایشون ان شاالله❤❤❤

  • بادرود فراوان خدمت دوست خوبم که به زیبایی تمام دانسته هاشودراختیار ماگذاشتن بسیارزیبا ودلنشین بود.میدونم که لحظه به لحظه این مواردرو تجربه کردید همین مسئله خواندن رودلی تر کرده یکدنیا سپاس بابت تجارب زیباتون ودراختیارگذاشتن انهابرای ما .البته همه اینها معجزه کلام وگفتاراستاد ومطالب بینظیرشون هست هزاران بارسپاسگزار استادهستم ..🙏

 • به نام خداوند مهربان وبهترین وکیل زندگیم سلام استاد عزیزم فایل های پیش نیاز بسیار بسیار عالی بودن وبا گوش دادن به این ۸تا فایل ناب شما مطمئنم میتونم فنداسیون خیلی قوی ومحکمی برای رسیدن به اهداف وآرزوهایم بسازم ومن با این ۸تا فایل پیش نیاز تازه دارم متوجه میشم معنی خلق کردن وخالق بودن رو ودرکشو داره برام بهتر میکنه خیلی عالی بود استاد ومنی که همیشه با یک بال میخواستم پرواز کنم وهیچ وقتم نمیتونستم درست پرواز کنم وهربار تا مسافتی رو میرفتم وخسته وبیمار وکسل سقوط میکردم من تازه فهمیدم باید از دو باله خودم برای رسیدن به اهداف وآرزوهایم استفاده کنم بال فیزیکی ومتا فیزیکی وشما چه ساده وزیبا برای ما توضیح میدین وبا اینکه من فردا عازم سفر هستم وهنوز کارهای سفرم مونده برخودم واجب دیدم اول سناریوی امروزمو انجام بدم گوش دادن به فایل ۲ و۳ و۴رو وتا فایل ۳رو به خوبی گوش دادم وفایل ۸پیش نیازم دوبار گوش دادم در کمال آرامش ونت برداریمم انجام دادم ووقتی من اول به مسیره هدفم وتمرین ها پایبند باشم ودر درجه اول مسیر هپی فت برام اهمیت داشته باشه ومثل همیشه دراین راه مسمم ومحکم باشم میدونم کائنات در ادامه مسیر واهداف دیگه ی زندگیم منو کمک میده چون میدونه من در رسیدن به اهدافم مسمم وقوی هستم ودرمورد وکالت نامه استاد بینظیر بود فایل ۸ بینظیر عالی وچه وکیل خوب وابر قدرتمندیو به یادم آوردین من اهل پارتی ولابی نیستم ولی از وکیلی چون خداهم یه وقتای بیخبر میبودم وفکر میکردم خودم باید کارهامو یه تنه انجام بدم ولی با فایل ۸ دیگه عهد نامه ی محکمی بین خودم وابر وکیل قدرتمند عالم بستم که فقط با توکل به ابر قدرت عالم وبهترین خامی ووکیله خودم وباتلاش وممارست وپشت کار بتونم با نترس به جلو حرکت کنم ومیدونم دیگه تا وکیلم نخواد وتلاش خودم نباشه هیچ کاریو نمیتونم درست انجام بدم استاد عزیزم یه خبر خوب دیگه ای رو به شما بگم اینکه استارت ادامه تحصیلمو زدم ومدتیه دنبال کارهای تحصیلیم هستم واین هدف جدیدمو مدیون شما ومسیر هپی فت ومدیون اضافه وزن وحکمت چاقی خودم میدونم وتازه متوجه شدم حکمت چاقی من چی بوده این بود که بخوام برای متتاسب شدنم خداوند منو وارد مسیری کنه که همیشه آرزوشو داشتم واز زندگی یکنواخت وبدون هدفم خسته شده بودم واین شد که بهترین وکیل وحامی من منو وارد مسبر نور وروشنایی کرد وهرچه به سمت جلو با دوچرخه ی دونفرم با خدای خوبم حرکت میکنم خودم حس میکنم سرعت حرکت دوچرخه ام بیشتر شده بدون اینکه از چیزی بترسم چون خدا روی زین جلوی دوچرخم سواره الهی شکرت تا بینهایت وتا ابد ممنون که هستین استاد

  • سلام بر خانم کشاورز همیشه فعال و اکتیو و پُرانرژی
   خیلی خیلی خوشحالم کردید که گفتید تصمیم گرفتید تحصیلاتتون رو ادامه بدید، قطعاً این یه قدم رو به جلو در جهت رسیدن به خواسته هاتونه.
   دستاوردهای شما عالی و فوق العاده اند و نتیجه ی روشن اشتیاق سوزان شما برای تغییر کردن هستند.
   تحسینتون میکنم.

 • با عرض سلام و درود خدمت استاد امین جعفری عزیز و دوستان و همراهان عزیزم در هپی فت ❤
  ⭐ فایل شماره هشتم کارگاه پیش نیاز ⭐

  در ابتدای سخنم شکر و سپاس پروردگارم را به جای می آورم که من را در این مسیر زیبا و پراز آگاهی و شناخت قرار داد و ثانیا از شما استاد محترمم سپاسگزارم که این مسیر را با سخن شیوا و گیرا و جذابتون برای من زیبا کرده طوری که هرروز علاقه ام برای ادامه دادن این مسیر بیشتر و بیشتر شده و ایمان و باورم نسبت به راهنمای مسیر و آموزه هایش قویتر میشود .
  فایل شماره هشت همچون بقیه فایلها دریچه و آگاهی جدیدی و به من اضافه کرد و الان این خرد را دارم که سناریو نویسی و برنامه روزانه باید با عمل فعال همراه باشد صرف اینکه یک برنامه ای را بنویسم کفایت نمیکند بلکه باید خودم را موظف به عمل کردن آن هم بکنم و همچنین با وجود پروردگار بلند مرتبه و بخشنده کهاز این لحظه آن را وکیل خودم در تمام امور زندگی ام چه بزرگ و چه کوچک قرار داده ام دیگر نگرانی و ترسی به ذهنم خطور نخواهد کرد و دلواپسی و دلمشغولی ها برایم معنا نخواهند داشت ( حتی اگر ۵ قلو داشته باشم 😁)
  از امروز این جمله معروف که همواره میشنیدم و سرسری ازش رد میشدم ( خداوند میفرماید از تو حرکت از من برکت) برایم پررنگ تر و با معنا شده و همین جمله را سرلوحه سناریو نویسی روزانه ام قرار خواهم داد ایمان و عمل فعال در کنار هم و مکمل هم هستند .
  با توکل به پروردگار و سخنان ناب و آموزنده شما تلاشم را به کار خواهم بست که در پایان هرروز پر انرژی و با حال خوب تیک تمام کارهایم را باافتخار و پررنگ بزنم .
  متشکرم بابت حال خوبی ک الان دارم 🙏🙏🙏 🙂

  • به شدت از این حال خوبی که بدست آوردید مراقبت کنید خانم بابایی. مثل گنجی به شدت ارزشمند ازش پاسداری کنید و نزارید هیچ کس و هیچ چیزی نگاه چپ بهش بکنه.
   موفق باشید.

 • سلام استاد عزیز چقدر ارامش بخش است وقتی تاکید میکنید خدا ازدستمون ناراحت نمیشه وهرگز وهرگز ماروتنها نمیزاره اینقدر ارامش میگیرم که قابل وصف نیست من قبلا همیشه یک حس نبخشیدن وعذاب وجدان در ذهنم مثل خوره نفوذ میکرد ونجواها شروع میشد واستاد ترس واضطراب ونهایت به درماندگی وافسردگی من ختم میشد استاد تلاش میکنم ومیخوام از خود خدا انروزهای سیاه وتاریک رو نبینم .ودرمورد قانون جذب چقدر زیبا تعریف کردید وجالبه خلاف هرانچه شنیده بودم وباگفتن هر مطلب قند تودلم اب میشد چون واقعا در ذهنم نمیگنجید که بنویسم به راحتی واسانی من به وزن ۴۸ کیلو رسیدم وواقعا برسم وهمیشه در دوره همی دوستانم که قانون جذب کار میکردن میگفتم من نمیتونم بپذیرم بهم لجباز میگفتن تمرین های نوشتاری استاد دراون دوره انجام میدادم ازهمه بهتر ودقیق تر ولی باور نداشتم وهمیشه به ایه شریفه ” لیس لآنسان الا سعی”فکر میکردم وتا اینکه باهپی فت اشنا شدم وهمیشه شما تاکید کردید به اقدام عملی وحال خوب خیلی خوشحال شدم واینکه به توکل وایمان صددرصد هست که انسان ها زودتر به خواسته هاشون میرسن اگرهمین یک خط را ما ادم ها سر لوحه کا هامون قرار بدیم واویزه گوشمون کنیم هم به خواسته هامون میرسیم هم دیگران را قضاوت نمیکنیم که چطور وچگونه به ارزوهاشون رسیدن.
  زندگیتون پراز نور الهی

  • سپاس خانم دهشیبی عزیز
   یه نکته تو کامنت شما بود که لازم دیدم یه تذکر ریزی بهتون بدم.
   هرگز و هرگز و هرگز اینجوری از خدا چیزی نخواید …**میخوام از خود خدا انروزهای سیاه وتاریک رو نبینم** این اشتباهه به شدت اشتباهه. این یعنی توجه به ناخواسته!!!!!
   شما باید توی دعاهاتون خیلی هوشیارانه عمل کنید بگید خدایا بهم کمک کن که همیشه در نهایت سلامتی زندگی کنم و منتظر سلامتی و سلامتی و سلامتی بیشتر و بیشتر می مونم. خدایا سپاسگزارم که سالم هستم.
   به عنوان مثال این اشتباهه که بگیم خدایا دیگه نمی خوام برگردم به اون روزهای اضافه وزن. این یعنی من می خوام اون روزها رو چون دائم دارم بهش فکر میکنم.
   باید بگیم خدایا شکرت که هر روز متناسب تر میشم و برای همیشه متناسب می مونم.
   مراقب باشید که اشتباه بازی نکنید، دعاها و خواسته های اینشکلی یعنی توجه به ناخواسته ها و رخ دادن همون موردی که از خدا می خواید سراغتون نیاد.

 • سلام
  خدایا شکرت که الان اینجام.جایی نمی خوام برم ،خیلی خوبم یا بد نمی دونم ولی حس عجیبی دارم،امروز بعد از گوش کردن به فایل ۸ متوجه شدم که اسما به خدا ایمان دارم و رسما به آدم‌های دور و برم که بدون منت کاری رو برات انجام نمی دن وابسته شدم ،و با دادن باج به‌آنها اهم رو ساپورت می کنم اونم نصف و نیمه .
  حتی به دانسته ها و داشته های خودم هم ایمان و اعتماد ندارم .
  چشم دوخته ام به دهان این جور آدم ها.
  ولی یه جاهایی در کار و زندگیم نا خواسته وقتی تمام زورم رو زدم و نشد وخسته و دل بریده سر خدا داد زدم و گریه کردم وبه اصطلاح توپم رو انداختم تو زمینش ،جوری همه چیز رو راه و ریست کرد که بازهم فکر کردم خودم کردم،
  بازم چیزی نگفت و کمکم کرد بدون هیچ منتی.
  جاهایی که فکر کردم خودش درست شد، و شد البته نه خودش ،حالا فهمیدم جایی میشه که به خدا وکالت می دی .
  داشتم به سناریوی امروز عمل می کردم،فایل دوم،اره منم دیگه ذهنم توان معلومات جدید رو فعلا نداره می خوام با داشته هام زندگیمو عوض کنم،
  راستی یه اتفاقی داره تو زندگیم می افته امروز در زمان گوش کردن به فایل ۸ متوجه شدم ،دیگه تو خونه خیلی عصبی نیستم،کمتر سر بچه هام داد می زنم.یه آرامشی دارم که فکر می کردم از سر خستگی هست، ولی من خسته تر از این ها بودم و داد می زدم.
  آرامشی دارم که اول از خدا بعد به شما بابت اون مدیونم.
  دوستتون دارم ،خدا خیلی حافظتون باشه

  • مطمئنم که بالاخره آرامش به سراغ شما میاد جناب استاد رمضان و شما از این وسواس های ذهنی و این شلوغی ذهنی که حس میکنم گرفتارش هستید رها می شید چون در حال ادامه دادن هستید.
   خدا آدم های صبور رو خیلی دوست داره. صبوری کنید در این مسیر تا برنده ی بازی باشید.

 • سلام استاد،سلام ناجی ،قبل از هپی فتی شدنم هیچوقت اشک و لبخندو باهم تجربه نکرده بودم ،الان دارم با گوش کردن تک تک فایلا تجربه میکنم ،چشما بسته لبخند به لب و ناخداگاه اشک ریختن از سرشوق،استاد دیشب بهترین تجربه رو داشتم تو شب قدر،هر سال موقع دعا خوندن گریه میکردم و عذاب وجدان داشتم بخاطر اشتباهات و گناهانم و فقط میگفتم خدایا شرمندتم منو ببخش،اخره شبم با خودم میگفتم یعنی خدا بخشید یا نه؟ولی ولی ولی دیشب موقع دعا اشک ریختم و فقط گفتم خدایا شکرت که دارمت و همیشه کنارمی،گفتم خدایا دارم تلاش میکنم بنده خوبت باشم و توام کمکم کن،اینقدر حالم خوب بود که حد نداشت،با لذت تمام، برای خودم و همه دعا کردم،بهترین شب قدر زندگیم بود،الانم که فایلو گوش کردم بی نهایت لذت بردم،احساس میکنم خوشبخترین ادم روی زمینم چون خدامو دارم ،برای زندگیم بهترین سناریو رو مینویسم و فقط و فقط وکالتمو میسپرم به خدای مهربونم ،تو ایام عید داشتیم میرفتیم شهرستان ،وسط راه هندسفری گذاشتم و یه فایل گوش کردم بعد که تموم شد به شوهرم گفتم یه لحظه نگه دار ماشینو،رفتم رو یه تپه که کنار جاده بود ،و بلند چندین بار فریاد زدم خداااااااایا عاشقتم خداااااایااااا ممنونم بخاطر همه چی و باز اشک ریختم از سر شوق و یه بوسم فرستادم برای خدای مهربونم ،الانم دلم میخاد بلند فریاد بزنم ولی تو اپارتمان نمیشه 😊استاد هزاران بار ممنونم ازتون تا اخره عمرم دعاتون میکنم 🌺

  • با سلام مجدد دیدگاه خانم شمس عزیز رو خوندم واشک از چشمانم جاری شد دیدگاه خانم شمس عزیز دردو دل همه ی ما هنرجویان عزیزه کاملا این حسرو منم دیشب داشتم وخواهران عزیزم که توی این گروه هستن وبسیار لذت بردم از شب قدر وچه زیبا بود پاسخ شما استاد عزیر به دیدگاه خانم شمس گرامی که فرمودین چه خوبه خدا رو از روی عاشقی عبادت وپرستش کنیم نه از روی ترس واجبار بسیار عالی بود ممنون

 • باعرض سلام
  آنچه ازدل برآیدلاجرم بردل نشیند،استادگفته هاتون به راحتی دردل نفوذمیکنه چون دونسته هاییه که سالهاست توانباریهای دلمون داره خاک میخوره ورنگ فراموشی به خودش گرفته ماهمگی میدونیم که ازتوحرکت ازخدابرکت یعنی چی ولی دست ازهمت شستیم وچشم به دست دیگران وخدادوختیم تامعجزه یی شه که نمیشه ونبایدبشه چون بذری نکاشتیم که منتظر جوانه یی باشیم باشنیدن فایل باارزشتون از امروز سعی میکنم دوباره به یادبیارم که من موکل قدرتی هستم لایتناهی ،فقط لازمه دستم روتودستاش بذارم وباهاش متحدشم. من بکارم، داشت بااون وبرداشت بامن ،توکل واژه ی تکراری که زیادشنیدیم وگفتیم، ولی معناش رودرست نمیدونیم،(توسعیت روبکن بقیه ش روبسپاربه خدا)این سالهااکثراوقات بدون اینکه قدمی بردارم ازخداخیلی چیزها خواستم وجواب هم نگرفتم یادم رفت که پایه یی نساختم که خدابالا ببرتش
  بایدداستانم روشروع کنم به نوشتن، خداکارگردان قابلیه به بهترین شکل فیلم روتمومش میکنه
  با امیدکرمت خدای من

 • یاوکیل من لاوکیل له
  سلام وعرض ادب🌺
  من امروز موفق شدم فایل شماره ی ۸راگوش بدم
  اما استاد جان شما این موضوع را ایقدر زیبا به من یاددادید که من دیشب که شب قدر بود برای اولین بار درطول عمرم ازته دل وبا شناخت گفتم یارفیق من لارفیق له، ای خدای مهربون ای رفیق عزیرم من ازاین به بعدخود خودت رو وکیل زندگی ام قرار داده ام ودراین شب عزیز واین ماه مبارک باتو عهدمیبندم که فقط وفقط ازخودت مددبخوام درهمه ی مراحل زندگیم، ای وکیل کسانی که بجز تو وکیلی ندارن، همه جای زندگیم، درهرلحظه ی عمرم فقط ازخودت مدد میخوام، فقط خودت خودت خودت، من هرسال برای هرموضوعی منتظر شب قدر بودم، اما شب قدرامشب خاص بود بینظیر بود، زیرا رفتم مسجد که درخانه ی خودش با خدای مهربونم بامحبوبم بامعشوقم باخالق یکتایم عهدببندم که به خودش قسم فقط ازخودش مدد بگیرم، باخودش مشورت بکنم به خاطرخودش باهمسرم بافرزندانم با پدرومادرم بادوستان وهمکارانم بادانش اموزانم وباهمه مخلوقات جهان مهربانانه سخن بگویم، باعشق حرف بزنم، زیراهمه امتداد روح خداییند، ودرنتیجه باخودم که روح خداست عشق بورزم، عاشقانه شادی کنم بادرک سخن بگویم، بااحساس کارکنم، وخلاصه بامحبت ازش پذیرایی کنم وبهش حال بدم، تا این وکالتنامه واین عهدوپیمان عملی بشه وخدای عزیزم هم پای وکالتنامه رابا کلمه ی جانم، فدات شم مخلوق با باعهدوپیمانم، جانم مخلوق موفق ومنظمم، راامضا کنه ومن هم ی بوس جانانه به این امضا میزنم ومیگم چشم الله، چشم خالقم روزانه انچه راکه باید انحام میدم وبه عهدوپیمانم وفادار، 💝💝💝💝😘😘😘😘
  ممنون استاد عزیز، شادی ونشاط پیوست زندگیتان 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • سلام خانم منوچهری عزیز
   باعث افتخاره که خانواده ی هپی فت اعضایی اینچنین با دانش و آگاه به قوانین داره.
   قطعاً که ما می تونیم جهان رو گسترش بدیم
   با این دیدگاه شما، حتماً جهان جای بهتری برای زندگی کردن خواهد شد.
   امیدوارم روزی بیاد که امثال خانم منوچهری ها جزء 1% اندک جامعه نباشن و اتفاقاً افرادی که مرام و مسلک خانم منوچهری رو دارن شده باشند اکثریت غالب جامعه.
   به امید اون روز…

 • سلام استاد بینظیرم، سلام خدای عزیزی که همچین انسان فوق العاده ای رو خلق کردی، پروردگارم سپاسگزارم بابت وجود نازنین استاد امین جعفری که با آموزشهای بینظیرشون هر لحظه تکانی به ما میده و مارو از خواب غفلت بیدار میکنه. بینهایت ممنون و قدرشناس این لطف و عنایت شما هستم استاد جان.
  در مورد فایل ۸ که بسیار زیبا و جذاب بود برای من، باید بگم قطع به یقین به کمک شما سناریوی روزانه در زندگیم مینویسم و بهشون عمل میکنم و تیکشون میزنم و در این تصمیم، بسیار جدی هستم، به این زیبایی ذهن منو جراحی میکنید مگه میشه بهشون عمل نکرد؟! چقدر این موضوع وکالتنامه جذاب بود در واقع میشه گفت مکمل سناریو نویسیه، تکمیل میشه باهاش.
  مگه وکیلی بهتر از خدا داریم؟! البته که نداریم. وقتی شما در مورد وکالتنامه صحبت میکنید اینکه خدا به بهترین شکل ممکن به شرط ایمان و اعتماد ما، مارو به خواسته هامون میرسونه، فکر کردنش تا عمق جانم شاد و کیفور میشه و باید تصور کنم در عمل، چه حالی میشم.
  حالم بسیار بسیار با گوش کردن این فایل با ارزش عالیِ عالیِ عالی شد. بابت این حال عالیم از خدا سپاسگزارم از شما بزرگوار عزیز سپاسگزارم🙏🌺
  در پناه خدا باشید.

  • ممنونم خانم غلامی عزیز
   سپاسگزارم بابت انتقال انرژی مثبت
   احساس فوق العاده عالی شما رو از کلماتی که نوشتید دریافت کردم و امیدوارم در مسیری که در پیش رو داریم بهترین اتفاقات رو تجربه کنید.

 • سلام استاد عزیز⚘
  امشب فایل رو گوش دادم و چقدر لذت بردم
  و عجب تقارنی پیدا کرد این فایل و وکالت به خداوند متعال با شب قدر!
  خیلی برام عجیب و شگفت انگیز بود حتما نشونه ای بود ….
  ان شاالله فردا باز فایل رو گوش میدم و نکته برداری میکنم و میام دیدگاهمو مینویسم⭐⭐⭐⭐⭐

 • درود و مهر امین جعفری عزیز
  فایل ۸ مثل بمب شادمانی در وجودم منفجر شد
  همینطور که گوش می کردم بند بند کلام تان را در زندگی ام مرور می کردم
  میدانید چرا مثل بمب شادمانی ست؟
  چون می بینم چقدر تمیز و دقیق در حال اجرا کردن این روند در زندگی ام هستم و چقدر عالی خلق نتیجه می کنم
  زندگی با هوشیاری و تکیه بر متافیزیک و درک آن خیلی خیلی آسان تر از زندگی ذهنی و منطقی ست
  من به عنوان شخصی که با پوست و استخوانم تجربه کرده ام اعتراف می کنم که انصافا شما حجت را بر هنرجویان و زندگی شان تمام کردید
  چقدر درست و دقیق و چه تمثیل فوق العاده ای (وکالتنامه) به کار بردید عین واقعیت است و من همواره در زندگیم تجربه می کنم و بزرگ ترین دستاوردش اینست که ترسها فرسنگ ها از من دورند و من احساس توانمندی عظیم و عجیبی در وجودم دارم
  از خود شما آموختم اما انصافا تمام قد و با همه قوا به کار گرفتم ایمان فعال دارم نه ایمان مرده
  و این ایمان فعال خیلی عمیق تر و روشن تر مرا به منبع الهی متصل می کند و من بارها حیران دست به آغوش مهربان خدا بردم و گفتم خدایا میدانستم که هستی و انجام میدهی و میدانستم که هدایتم می کنی و میدانستم که راهم را روشن می سازی و ایمان دارم که همواره هستی و هموار می سازی
  برای من چیزی به عنوان نشدن وجود ندارد و خیلی وقت است که وکالتنامه بلاعزل داده ام و از منم منم فاصله گرفته ام
  چقدر شمرده و مرتب تفسیر راه کردید امین جعفری عزیز این از همان قدرت الهی ست که در وجودتان موج می زند که اینگونه فانوس راه شده اید

  🙏🥰خداوند عشق نگاهدارتان باشد و شکر بی پایان برای وجود ارزشمندتان🙏💙

  زنده باد هپی فت💚
  زنده باد امین جعفری عزیز💙
  زنده باد شیدا🧡

  • عالی بود بانو عابدی عزیز
   واقعاً که مهمترین دستاورد این نوع دیدگاه و این گونه زندگی کردن اینه که ترسهات می ریزن و امیدوارانه زندگی میکنی و هیچ کاری برات نشدنی نیست.
   مرحبا به تعهد مثال زدنی شما
   مرحبا به ایمان فعالی که دارید
   و مرحبا که واقعاً به معنای واقعی کلمه عمل گرا هستید.
   دروود بر شما و سپاس بابت محبت همیشگی تان

  • سلام و درود به استاد جعفري عزيز و همگي دوستان ي چيز جالب كه برام پيش اومد من ديشب فقط دعام اين بود كه خدايا خودت كمكم كن كه بتونم بنويسم بتونم مطالب رو درست و ان جور كه شايسته هست رو ي كاغذ بيارم ميگفتم خدايا خودت وكيل من هستي خودت برو جلو خودت گشايش ايجاد كن كه من بتونم بنويسم خدايا من اصلا نميدونم چي بنويسم خودت استارتم رو بزن من بلد نيستم خدايا خودت وكيلي تو اين شب فقط ازت ميخوام اين ترس رو تو من بشكني تا اينكه ديدم شما فايل ٨ رو گذاشتين چه هيجان انگيز وكالت نامه به خذا بديم و بنويسيم دقيقا من تو ذهنم حالا غلط و درستش رو نميدونم ولي داشتم خدا رو وكيل خودم ميكردم تا كارم روًراه بندازه اين فايل هيجان انگيز بسيار عالي بود كه بياي سناريوت رو بنويسي تيك بزني كه كارات رو كردي نتيجه رو بسپاري به خدا از اين بهتر نميشه به اميد خود خودش كه بتونم سناريوم رو بنويسم هر روز حال دلم خوب ميشه با اين كار ي چيزي ته دلم قنج ميزنه كه خدا وكالتم رو بپذيره و بگه از تو حركت واز منم بركت استاد واقعا ازتون ممنونم كه ما رو تو اين مسير زيبا انداختين خدا جلو دوچرخمون ركاب بزنه من راحت عقب بشينم ركابم رو بزنم خيالم راحت باشه من سناريو بنويسم خدا بياد بگه تيكات رو زدي وكيلتم چه حس خوبي سپاس سپاس سپاس🙏🙏😋

   • خانم محبی عزیز این هم زمانی ها اصلاً اتفاقی نیستند و همه قوانین ثابت نظام هستی هستند
    وقتی شما واقعاً چیزی رو می خواید و بهش توجه می کنید و تکرار و درخواستش می کنید خدا هم شما رو در زمان مناسب در مکان مناسب قرار خواهد داد. و اینشکلی میشه که همون لحظه ای که درخواست میکنید راه حلی از طریق فایل به شما گفته میشه که چطور باید خدا رو وکیل خودت قرار بدی.
    حتماً در انتهای دوره شما یک بنویس حرفه ای خواهید بود شک نکنید.
    فقط ادامه بدید و با هپی فت همراه باشید.
    بهترین ها برای شما

دیدگاهتان را بنویسید