بلاگ

چطور سریع لاغر شوم؟

چطور سریع لاغر شوم؟

چطور سریع لاغر شوم؟

آقای جعفری شما لاغری سریع رو هم آموزش می‌دید؟ لاغری سریع با هپی فت امکان پذیره؟
آقای جعفری 40 روز دیگه عروسیمه باید 15 کیلو لاغرشم! الآن بزرگ‌ترین آرزوی من سریع لاغر شدنه می تونید کمکم کنید؟
آقای جعفری دکترم بهم اولتیماتوم داده که اگه تا 2 ماه دیگه 20 کیلو از وزنم رو کم نکنم خیلی شرایطم بد میشه و باتوجه‌به مشکلی که دارم شاید دیگه نتونم بچه‌دارشم.
آقای جعفری من فقط دوست دارم سریع لاغرشم، فقط لاغری سریع و دیگر هیچ! من وقت ندارم آروم آروم لاغرشم، فقط بگید می تونید منو سریع لاغر کنید؟!!! ماهی 10 کیلو هم بشه من راضی‌ام. هزینش هم مسئله‌ای نیست فقط می خوام سریع لاغرشم!!
آقای جعفری دستم به دامنتون الآن دارم از توی دادگاه خانواده براتون پیام می‌فرستم شوهرم به‌خاطر وزن زیادم رفته درخواست طلاق داده، آقای قاضی هم گفته 2 ماه فرصت داری وزنت روکم‌کنی. الآن باید 2 ماه 30 کیلو وزن کم کنم، زندگی من بستگی داره به اینکه بتونم سریع لاغرشم برای من لاغری سریع جواب میده؟!

چطور سریع لاغر شوم

با خودمون که صادق باشیم لاغری سریع رو هممون دوست داریم!
لاغری سریع بدجور ذهن همه رو درگیر کرده و خیلی مواقع که نگاه می‌کنم یکی از ترندهای گوگل و شبکه‌های اجتماعیه.
توی این مقاله می خوام در مورد لاغری سریع براتون بنویسم، امیدوارم که در پایان این مقاله مطالب مفیدی دستگیرتون بشه.

از کی چاق شدید؟
دقیقاً از کی چاق شدید؟ این سوالیه که خیلی مواقع در جواب دوستانی که در خواست لاغری سریع رو دارن مطرح می‌کنم؟
یه ذره این‌ور و اون ور رو نگاه می کنن، پشت سرشون رو می خوارونن، دست می گیرن به چونَشون و به اُفق خیره می شن و بعدِ کلی معطلی می گن نه والا یادم نمی یاد از کی چاق شدم!
شما یادتونه دقیقاً از چه تاریخی اضافه‌وزن پیدا کردید؟ تاریخ دقیقش رو یادتونه؟
خیلی کم هستن دوستانی که بتونن بگن دقیقاً من از این تاریخ شروع کردم به چاق شدن و تا این تاریخ 30 کیلو اضافه‌وزن پیدا کردم.
من خودم یادمه از کی چاق شدم، از زمانی که ازدواج کردم اضافه‌وزن من شروع شد ولی یادم نیست دقیقاً کی بود که 40 کیلو اضافه‌وزن پیدا کردم!


اضافه‌وزن آروم آروم شما را آلوده می کنه
اضافه‌وزن دقیقاً مثل مواد مخدره، یه دفعه به خودتون میاین می‌بینید آلودش شدید و دیگه دست از سرتون بر نمیداره.
همه ما آروم آروم درگیر اضافه‌وزن شدیم و هیچ‌کس نیست بگه من یه ماه 30 کیلو وزنم زیاد شده!
همه با تکرار عادت‌های اشتباه غذایی و مسیرهای عصبی چاقی که تو مغزمون داریم گرفتار اضافه‌وزن شدیم.

اندام ما نتیجه تفکر ماست

لاغری سریع رو فراموش کنید
چطور توقع دارید سریع لاغرشید، وقتی چندین سال طول کشیده که خلافش اتفاق افتاده؟!
بدن شما مگه تحمل داره به این رفاقتش با چربی‌های اضافش پایان بده اونم در مدت کوتاهی؟
شما با لاغری سریع می خواید خلاف طبیعت بدنتون رفتار کنید و بدنتون با تمام توانش در مقابل این تغییر مقاومت می کنه شک نکنید.
بدنتون و چربی‌های اضافه یه عمره بهم خو کردن، بهم عادت کردن، بدنتون هرگز به شما اجازه نمیده ظرف مدت یک ماه یا 2 ماه کاری کنید که بین اون و چربی ها جدایی بندازید.

لاغری سریع و عجولی
همه ما آدم‌ها عجولیم، وقتی خدا در قرآن میگه انسان عجوله، دیگه باید تا ته ماجرا رو بخونیم، خالق ما میگه ما عجولیم پس عجول بودن در ذات ما هست و هیچ‌وقت نمی تونیم مُنکرش بشیم. باید با هم یه همزیستی مسالمت‌آمیز داشته باشیم.
من خودم یکی از همون آدم‌های عجولی هستم که البته الآن خیلی بهتر شدم و سَرِ همین عجولی خیلی‌خیلی به خودم آسیب زدم.
در بحث لاغر شدن و لاغری سریع بگم خدمتون که اون زمان‌های جاهلیتم که هنوز قوانین تناسب‌اندام رو بلد نبودم و مهارت متناسب شدن رو یاد نگرفته بودم، یه مرتبه تصمیم گرفتم در یه حرکت پارتیزانی و با استفاده از چند تکنیک لاغری، سریع لاغرشم.
یه رژیم من‌درآوردی رو پیدا کردم و به خیال خودم حرکت کردم به سمت خوش اندامی و مجلسی شدن در کوتاه‌ترین زمان ممکن.
در گیرودار اون رژیم کذایی بودم که یه شب چشمتون روز بعد نبینه معدم به‌شدت درد گرفت به‌قدری که نمی تونستم کمرم رو صاف کنم! همین‌طور دولادولا سوار ماشین بابام شدم و با کمک پدر نازنین رفتیم اورژانس.
پزشک کشیک اورژانس با حالتی خواب‌آلود و چشمانی پف‌کرده و دکمه‌های روپوشی که جابه‌جا بسته بود به بالین من شتافت و بعد از معاینه‌های پیچیده و تخصصی که با گوشی پزشکی‌اش انجام داد فرمود که معده من سوراخ شده و باید سریع عمل بشم.
من هنوز هم که هنوزه نفهمیدم با اون گوشی پزشکی‌اش چه معاینه‌ای از کجای من بعمل آورد که متوجه شد معده من دچار سوراخ‌شدگی شده.!!!
باور کنید یا نه من تا اون شب که 25 سال از خدا عمر گرفته بودم اصلاً نمی دونستم درد معده چیه، هیچ موقع درگیر معده درد و مشکلات مربوط به معده نبودم.
حالا یه دفعه این پزشک محترم می‌گفت معدت سوراخ شده، و بابای من هم که از مخالفین دوآتشه رژیم گرفتنه گفت:
آره آقای دکتر این بچه خیال می کنه حالا که داماد شده کسی شده واسه خودش و دیگه به حرف هیچ‌کسی گوش نمی ده و سرخود رفته رژیم گرفته و این بلا رو سر خودش آورده.
هرچی میگم پدرِ من اگه می خوای لاغر شی ماهی نهایتاً 3 کیلو، اونم با ورزش، گوشش بدهکار نیست. لاغری سریع دیگه چه صیغه‌ای یه!! هی میگه می خوام سریع لاغرشم می خوام سریع لاغرشم. بفرما تحویل بگیر اینم نتیجه سریع لاغر شدن. حالا می خوای این معده سوراخ رو کجای دلت بزاری؟!!!!!!
خلاصه سرتون رو درد نیارم من محکوم شدم که با رژیم این بلا رو سر خودم آوردم و با سری افکنده و رویی خجل اورژانس رو به مقصد خونه ترک کردم، تا فردا عصر برم یه دکتر درست درمون و بدم حسابی درونم رو بکاوه ببینه مشکل از کجاست.
فردا که رفتم دکتر تا وارد اتاق دکتر شدم، دکتر گفت بخواب، من گفتم سلام جناب دکتر اون گفت بخواب، منم اطاعت امر کردم و خوابیدم، دکتر که روش رو برگردوند دیدم اوه اوه قصد شومی داره! آندوسکوپی.
به هر بدبختی بود تحمل کردم و آخرسر دکتر گفت معدت آسیب‌دیده ولی سوراخ نیست، دهانه معده شل شده، صفراتم پُره…
لُب مطلب اینکه من دستی‌دستی خودم رو ناقص کردم و تا چند وقت بعد گرفتار مشکلات صفرا بودم. چون می‌خواستم سریع لاغرشم.
چون گَشته بودم و از یه روش لاغری سریع استفاده کرده بودم. چون کسی در مورد این مسائل اطلاع‌رسانی دقیقی به ما آدم‌های تُپل نمی کنه.
همه فقط می خوان محصولاتشون رو به‌واسطه شرایطی که داریم به ما بفروشن (می دونم خیلی بدبینانه بود ولی خداییش بخشیش واقعیه).
چرا هیچ‌کس در این زمینه اطلاع‌رسانی نمی کنه، هنوز هم در عجبم!!
بابای من اطلاع‌رسانی می‌کرد ولی به شیوه خودش که مخالف شدید رژیم بود و می‌گفت فقط ورزش، رفیقم علی می‌گفت نباید سریع لاغر شد ولی به شیوه خودش، چون اصولاً حال نداشت یه کاری رو خیلی سریع انجام بده و کلاً اسلوموشن بود.
منظور من از اطلاع‌رسانی و آگاهی اینه که با دلیل و منطق به من و تمام دوستان تُپل حالی نکردن که چرا نباید سریع لاغرشیم! کسی نگفت لاغری سریع جیزه طرفش نرید.
حالا من توی هپی فت سعی خواهم کرد که تا می تونم و توانش رو دارم در مورد این نوع موارد اطلاع‌رسانی کنم و آگاهی دوستان تُپل رو افزایش بدم.

تفکر ماست که به غذاها قدرت می دهد

سریع لاغر شدن و قانون تکامل

ببینید دوستان گلم توی هپی فت سعی می‌کنم حرف هایی رو بزنم که کمتر جایی شنیده باشید یا اصلاً نشنیده باشید! برای همین در مورد اینکه اگه از رژیم‌های لاغری سریع و روش‌های لاغری سریع استفاده کنید چه بلاهایی سرتون میاد به شیوه خودم صحبت می‌کنم.

اگه می خواید حرف‌های کلیشه‌ای بخونید یه سرچ کوچک که بزنید توی گوگل یه عالمه سایت پیدا می‌کنید که در مورد این‌جور مسائل مطلب نوشتن.

اینجا توی هپی فت بحثمون موفقیت فردیه، اینکه چطور باتوجه‌ به قوانینی که بر جهان هستی حاکمه، بتونیم اضافه‌وزنمون رو تبدیل کنیم به یه فرصت و زندگی مون رو ازاین‌رو به اون رو کنیم. و از این رنج یه گنج بسازیم.

پس اگه بعد از خوندن این مقاله هنوزم پات توی یه کفشه که بری سریع لاغر شی و لاغری سریع رو امتحان کنی گوگل عزیز دل در خدمت شماست.

و اما می خوام براتون در مورد قانون تکامل بگم و اینکه چرا این قانون بزرگ خلقت با لاغری سریع در تضاده، اونم چه تضادی…

درک صحیح قوانین آفرینش

دوستان عزیزم هرچقدر شما قوانینی که بر این جهان هستی حاکم هست رو بهتر بشناسید قطعاً می تونید زندگی بهتری رو تجربه کنید.

هرچقدر بتونید سازوکار جهان هستی رو بهتر درک کنید، کمتر توی تله افرادی می‌افتید که قصد دارن از این خصلت ما آدم‌ها که همون عجول بودنه استفاده کنن.

روش‌های سریع لاغری توسط کسانی طراحی میشن که از 2 تا ویژگی ما انسان‌ها به نفع خودشون استفاده می‌کنند، ویژگی‌های ترس و طمع.

وعده زود به موفقیت رسیدن و سریع لاغر شدن بسیار اغواکننده است. به همین دلیله که ترفندهایی مثل ترفند پونزی قربانی‌های زیادی می گیرن. چون تا ترس و طمع و باور کمبود هست، تا عدم آگاهی ما انسان‌ها از قوانین زندگی و سازوکار جهان هستی وجود داره، این‌جور افراد از این تکنیک زود به نتیجه رسیدن استفاده می‌کنند.

99 % تبلیغات لاغری دقیقاً دست می زارن روی همین ویژگی های ما، ترس و طمع و عجول بودن و آسون به نتیجه رسیدن.

به تبلیغات لاغری دقت کنید:
تا همین امشب فرصت دارید (طمع) تا از تخفیف 50 % محصول لاغری دکتر لاغریان پور استفاده کنید و از شر چربی‌های اضافه شکم و پهلوی خود (ترس) خلاص شوید و در مدت یک ماه 5 سایز کم کنید (عجول بودن).

قرص‌های لاغری اژدهای دُم قرمز را تهیه کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌ تناسب اندام دست پیدا کنید.

کمربندهای لاغری ساعت خاکی را همین امشب با 99 % تخفیف دریافت کنید، در توالت و حمام با شما همراهیم تا شکمتان را تخت کنیم و اندامی رؤیایی را به شما هدیه دهیم.

سرچ کلمه، لاغری سریع در گوگل و 8 نتیجه اول گوگل (واقعاً نمی دونم چی بگم)
کاهش وزن در یک هفته، در هفت روز 8 کیلو لاغر کنید!

کاهش وزن در یک هفته با برنامه‌ای مؤثر برای لاغری.

لاغری سریع اما صحیح با 13 توصیه مهم و کاربردی.

لاغری سریع به روشی شگفت‌انگیز بدون گرسنگی و سختی کشیدن.

لاغری سریع با 5 پیشنهاد ساده.

رژیم لاغری سریع بدون گرسنگی و نیاز به دارو و ورزش.

معرفی سریع‌ترین رژیم‌های لاغری، هفته‌ای 5 کیلو کاهش وزن.

رژیم لاغری سریع و شگفت‌انگیز (100 % تضمینی با گارانتی بازگشت وجه).

توی گوگل سرچ کردم، لاغری سریع و جملاتی که براتون نوشتم رو توی صفحه اول گوگل در معتبرترین سایت‌های ایرانی پیدا کردم.

خیلی جالبه که بدونید به‌جز یکی از این سایت‌ها که در زمینه تناسب‌اندام فعاله، الباقی سایت‌ها سایت‌های خبری هستند و اصلاً تخصصی در بحث لاغری ندارند.

جای تأسف داره که فقط و فقط برای اینکه بیان صفحه اول گوگل و درآمد داشته باشن میان خیلی حرفه ای نیاز دوستان تُپل رو شناسایی می کنن و می بینم اره 99% شون دوست دارن از کوتاه ترین زمان، با آسون ترین شیوه ممکن و بدون هیچ زحمتی لاغر بشن.

بعد این مقالات رو آماده می کنن و میان صفحه اول گوگل توی یه کلمه کلیدی پرکاربرد و کلی ورودی گوگل بابت کمله لاغری سریع و چطور سریع لاغر شیم می گیرن و دیگه اصلاً براشون مهم نیست که دوستان تُپل بنده خدا این رژیم ها رو می گیرن و هزار و یک بلا سرشون میاد، مثل خود من که معدم شل شده بود داشت از پام میفتاد.

حالا اصلاً از بحث آسیب های جسمانیش که بگذریم واقعاً آسیب های جدی روحی به دوستان تُپل وارد میشه، یه عالمه پول میدن و هزینه می کنن و به خودشون سختی میدن و اون رژیم ها رو می گیرن و آخرش هم چیزی جز کمبود شدید عزت نفس عایدشون نمیشه.

حالا بر فرض اینکه با اون رژیم لاغری سریع تونستند وزن هم کم کنند بعد از اینکه زمان اون رژیمه تموم شد چه گِلی به سرشون بگیرن؟ عادت هاشون که تغییری نکرده؛ ریزه خواری هاشون که کم نشده! بدتر حریص‌تر شدن نسبت به مواد غذایی و دوباره چندبرابر می خورن و بدتر چاق می شن که!!!!

لطفاً عزمتون رو جزم کنید تا دانش کاهش وزن رو یاد بگیرید
خواهش می‌کنم، لطفاً، بالاغیرتاً بیاید به خودتون قول بدید که یه ذره دانشتون رو در مورد قوانین جهان هستی افزایش بدید، بیاید تصمیم بگیرید که از زندگیتون لذت ببرید و قوانین تناسب‌اندام رو یاد بگیرد تا دیگه توی دام این روش‌ها نیفتید.
اگه مرد و مردونه، زن و زنونه تصمیم دارید استارت آگاه شدن رو بزنید بعد از اینکه این مقاله روخوندید به پشتیبان هپی فت(9858-458-0938) پیام بدید و در دوره رایگان در جستجوی لاغری شرکت کنید.

پس یادتون باشه هرچقدر که درک شما از قوانین بیشتر بشه خیلی از مسائل رو می تونید به‌صورت ریشه‌ای حل کنید.
به‌خاطر همینه از وقتی قوانین رو شناختم دیگه کوچک‌ترین توجهی به این نوع تبلیغات نکردم، حتی یه دفعه هم وسوسه نشدم که یکی شون رو نگاه کنم چه برسه به اینکه بخوام امتحانشون کنم.
من متوجه شدم که موضوعی به‌عنوان لاغری سریع اصلاً نمی تونه وجود داشته باشه، چون با قوانین جهان هستی در تضاده.
جهان هستی بر پایه قانون تکامل بنا شده. هر چیو شما دور و اطرافتون می‌بینید قانون تکامل در پیدایشش دخیل بوده. همین موبایلی که دستتونه روز اول همین شکلی بوده؟ اینترنتی که باهاش کانکت شدید روز اول سرعتش این بود؟ اینترنت زغالی‌های دیال آپ قدیمی رو یادتون رفته؟! گوشی‌های موبایل پاره آجر رو فراموش کردید!

هر چیو که فکرشو کنید تکاملش رو طی کرده تا رسیده به جایی که در حال حاضر هست. شما هم برای رسیدن به اندامی که لیاقتش رو دارید باید تکاملتون رو طی کنید، لاغری سریع رو فراموش کنید، تکامل تکامل تکامل.

همونطور که برای چاق شدن تکاملتون رو طی کردید و یه شبه چاق نشدید، برای رسیدن به اندام دلخواهتون هم باید تکاملتون رو طی کنید و یک‌شبه و یک هفته و یک‌ماهه به اندام مورد نظرتون دست پیدا نمی‌کنید.

یادتون باشه مهم نیست چه فانتزی‌هایی دارید، این فانتزی‌ها کمترین تأثیری بر قوانین جهان هستی نمیزارن و جهان هستی خیلی دقیق کار خودش رو انجام میده. به قول قرآن، خدا هیچ‌وقت از سُنتش عدول نمی کنه.

ساختار جهان هستی فرآیندیه که با تکامل رشد می کنه، هیچ رفتار، هیچ عامل یا نگرشی یه شبه در ما تغییر نمی کنه.

ما حاصل میلیون‌ها سال تکامل هستیم، ما با تکامل به وجود اومدیم. تکامل در تک‌تک سلول‌های ما وجود داره و خواهد داشت .

اجازه بده خیالت رو راحت کنم. تنها و تنها یک شیوه برای رسیدن به اندامی که دوست داری داشته باشی و موفقیتی که پایدار باشه بیشتر وجود نداره و اونم اینه که به درک صحیحی از قوانین کیهانی و در رأس اون ها قانون تکامل دست پیدا کنی.

وقتی این قوانین رو درک کنی هرگز به عقب برنمی‌گردی و همیشه روبه‌جلو و به سمت یه زندگی فوق‌العاده عالی حرکت می کنی

من وقتی متناسب شدم و متناسب موندم که عاشق شدم!
دوستان عزیزم فقط وقتی عاشق متناسب شدن بشین می تونید به تناسب‌اندام ماندگار دست پیدا کنید.

شما وقتی با معشوقتون وقت می گذرونید چقدر کیفور هستید از اون تایمی که با هم می گذرونید. متوجه گذر زمان می شید؟ خداخدا می‌کنید زمان کِش بیاد و شما بتونید کنارش باشید و باهاش صحبت کنید.

5 ساعت تلفنی با نامزدتون صحبت می‌کنید، براتون قد ده دقیقه میگذره، آخرش میگید وای کی شد 5 ساعت من که اصلاً چیزی نفهمیدم. چون عاشقید متوجه گذر زمان نمیشید و از لحظه حال لذت می‌برید.

وقتی می‌رید جایی مهمونی که واقعاً میزبان رو دوست دارید از لحظهٔ حال از با هم بودن لذت می‌برید و هرگز دلتون نمی خواد اون مهمونی و معاشرت کردن تموم شه.

هیچ موقع وقتی میرید مهمونی که دوست دارید، لحظهٔ ورود به صاحبخونه میگید کی مهمونی تموم میشه که من برم خونم؟!

من عاشق فوتبال بودم عصرهای تابستون تا وقتی هوا تاریک میشد و ما چشمامون توپ رو می‌دید فوتبال‌بازی می‌کردیم و آن‌قدر ناراحت می‌شدیم که شب شد و ما دیگه نمی تونیم بازی کنیم. موقع شروع هیچ موقع به این فکر نمی کردیم کی تایم فوتبال‌بازی کردن تموم میشه که بریم خونمون!

یه استاد زبان انگلیسی رو می‌شناسم که می‌گفت هر موقع پدر و مادری یا دانش‌آموزی میان و می پرسن چقدر طول میکشه تا فرزندم انگلیسی یاد بگیره یا زبان‌آموز میگه من چند ترم باید بیام تا زبانم کامل بشه؟ میگم تشریف ببرید شما هرگز نمی تونید انگلیسی رو یاد بگیرید.

می‌گفت:

اگه در آغاز راه یادگیری مهارتی، از خودت یا دیگران بپرسی چقدر طول میکشه؟ هرگز شروع نکن هرگز نتیجه نمی‌گیری چون تو عاشق اون کار نیستی!

اومدی که تموم کنی و این با قانون موفقیت در تضاده. تو فقط وقتی عاشق کاری باشی به فکر تموم کردن نیستی و از مسیر انجام‌دادن اون کار لذت می‌بری و تو اون کار بهترین میشی.

هیچ فوتبالیستی نمیاد که تموم کنه، میاد که تا ابد تلاش کنه.

هیچ معلمی شروع نمی کنه که بازنشست بشه، میاد که جامعه رو آگاه کنه.

هیچ عاشقی، عاشق نمیشه که یک سال بعد فارغ بشه! میاد که تا ابد عاشق بمونه.

هیچ مادری بچه‌دار نمیشه که یه روزی از این عشق خلاص شه، بچه‌دار میشه و عاشق میشه و تا ابد عاشق می مونه چون این عشق رو با تمام مصائب ریز و درشتش دوست داره.

تناسب‌اندام ماندگار یعنی عشق به مسیر یادگیری، عشق به ترک وابستگی، عشق به احساس سبکی مادام‌العمر.

اگه نمی تونی به تناسب‌اندام ماندگار دست پیدا کنی برای اینه که شروع می‌کنی که تموم کنی. تو عاشق مسیر متناسب شدن نیستی!

اگه هیچ موقع موفق نشدیم کاهش وزن ماندگار رو تجربه کنیم برای اینه که هر موقع روشی رو شروع کردیم مدام به این فکر کردیم که کاش زودتر تموم شه و راحت شیم!

هر موقع رژیمی رو شروع کردیم هر لحظه با خودمون گفتیم کی میشه تموم شه و خلاص شم.

هر موقع باشگاه ورزشی رفتیم دراز و نشست رفتیم، روی تردمیل دویدیم، وزنه زدیم، حلقه زدیم یه چشممون به ساعت بود که کی تایم تموم میشه که از باشگاه فرار کنیم .

کدوم یکی از ما عاشق رژیم گرفتن و ورزش‌کردن برای کاهش وزن و خوردن دم‌نوش و سرکه سیب و قرص‌های لاغری بودیم؟

کدوم یکی از ما لاغر شدن رو عاشقانه‌ترین کار دنیا می دونیم؟

همهٔ ما متنفریم از مسیر متناسب شدن، بیزاریم از هر چی رژیم و ورزش سخت و سنگینه!

میتونم به جرئت بهتون بگم بیشتر از 99 % شما لاغر شدن رو به‌شدت سخت و طاقت‌فرسا می دونید، وزن کم‌کردن براتون از کوه کندن سخت تره. سخت‌ترین کار دنیا براتون متناسب شدن و متناسب موندنه.

خیلی هاتون آدم‌های به‌شدت توانمندی هستید، تحصیلات عالیه دارید، بیزینس‌های پرسودی دارید، آدم‌های تأثیرگذاری هستید ولی لاغر شدن براتون خیلی سخته برای همینه دنبال روشی می‌گردید که سریع لاغرشید و این مسیر عذاب‌آور رو تا می تونید کوتاه کنید.

کلام آخر:
دوستان عزیزم تا کاری واسه ذهنتون لذت بخش نشه نمیتونید تو اون کار استمرار داشته باشید این قانون ذهنه.

ذهنتون فقط وقتی شما رو همراهی میکنه که مسیر براش لذتبخش باشه و از مسیر لذت ببره واِلا هر کاری میکنه که شما نتونید اون مسیر رو ادامه بدید و استمرار داشته باشید.

و دو اصل موفقیت عشق و استمراره. هر کدوم از این دوتا نباشه شما نمیتونید کاری رو انجام بدید و ازش نتیجه عالی بگیرید.

پس اگه میخوای شروع کنی که سریع تموم کنی قید متناسب شدن و متناسب موندن رو بزن .

این تجربه من بود.
مقالات هپی فت همگی تجربه شخصی من هستند و برگردون فارسی هیچ مقاله انگلیسی نیستند (مثل اکثر سایت‌ها).

من وقتی تونستم متناسب شم و متناسب بمونم که تونستم عاشق متناسب شدن بشم.

چطوری میتونید عاشق متناسب شدن بشید؟ فقط با آموزش صحیح.

سوزن نخ کردن، زیر گاز روشن‌کردن، تخم‌مرغ شکستن نیاز به آموزش داره برای اولین مرتبه مامانامون بهمون یاددادن، حالا چطور توقع دارید بدون آموزش دیدن متناسب شید؟!

من بهتون کمک می‌کنم که دیدتون رو نسبت به کاهش وزن تغییر بدید و از مسیر لذت ببرید.

هیچ دستاورد خوب و ماندگاری سریع به دست نماید.

تناسب‌اندام هم از این قاعده مستثنی نیست.

باید عاشق بشید، عاشق که شدید تناسب‌اندام پاداش عاشقی شما خواهد بود.

وسلام این مقاله شد تمام.

خِرد یارتون خدانگهدارتون

امین جعفری
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

39 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • 🌺 به نام سلطان مقتدر عالم 🌺

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت استاد دانا و با خردم🙏
  به به😍 چه دست به قلمی! مثل همیشه بینظیر بود استاد، کامل و جامع👌 واقعاً سپاسگزارم🙏🌹

  در مورد این مقاله بسیار آموزنده باید بگم من واقعاً نمیدونم کِی ۳۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم! فقط میدونم اضافه وزنم از ۱۵ سالگی شروع شد حالا چطور به اضافه وزن آلوده شدم رو هیچی یادم نمیاد که بر اساس چه داستانهایی چه رفتارهایی من دچار اضافه وزن شدم، فقط و فقط یقین دارم که اضافه بر نیاز بدنم خوردم و چاق شدم.
  بنابراین بعد از ۲۵ سال آروم آروم وزنم بالا رفت و به خودم اومدم که ۳۰ کیلو اضافه کردم!!!
  پس اگه آهسته آهسته وزنم بالا رفت چطور میتونم تندتند وزنمو پایین بیارم؟! این غیرممکنه.
  چون سالها این چربیها با من بوده و خو گرفته و باید آروم آروم اونو از بدنم خارج کنم.
  لاغری سریع توهمی بیش نیست، روشی نیست که نتیجه پایدار و ماندگار به همراه داشته باشه.
  چرا که من یاد گرفتم کاری رو انجام بدم که دردرجه اول حالمو خوب کنه و بعد من ازش چیزی یاد بگیرم و وقتی حالم در این مسیر خوب باشه قطع به یقین استمرار خواهم داشت و نتیجه فوق العاده ای رو نصیب خود خواهم کرد.
  روش لاغری سریع و تلاش برای انجام دادنش، حالمو خوب نمیکنه چون نتیجه پایداری به همراه نخواهد داشت.
  چون ذهن ما سطحی نگر شده، واسه همین در هرکاری عجول هستیم و میخوایم سریع به نتیجه برسیم و اجازه نمیدیم قانون تکامل کار خودشو بکنه.
  استاد گرانقدر بابت تمام تلاشی که برای موفقیت ما انجام میدید، بسیار بسیار سپاسگزارم🙏 در پناه خدای منان باشید🌺

 • سلام استاد جعفری
  درود بر شما
  سریع بودن عجله داشتن تو هر کاری یکی از نقص های من و همیشه
  هم بهم خسارت زد
  تو بحث لاغری هم همینطور
  متاسفانه تو بحث لاغری هم چون بیشتر اوقات هیجانی رفتار میکردم و عجولانه فکر میکردم و زود فکرم به عملکرد تبدیل میکردم باعث میشه رژیم سختی بگیر و بدنم عفت کنه و کم بیاره و خیلی زود خسته بشم و همه چی بزارم کنار.
  و وقتئ کنار میزاشتم خودم سرزنش میکردم و همش سر کوب میزدم و تو زهنم در گیر بودم
  از خیلی سالها پیش شروع شد که من چاق شدم
  خیلی چاق شدم انقدر شدم که یادم رفت که یه زمانی من هم لاغر بودم
  وقتی یادم رفت باورم شد که دیگه هیچ وقت لاغر نمیشم .بس همینطور چاق شدم و چاق هم ماندم

  ارزوم لاغری بود 😔😔😔😔😔😔😔😔😔دلم می خواست سبک باشم
  من میدونم که باید یواش یواش لاغر بشم چون من یه هو که چاق نشدم

  ولی از بس از دست خودم خستم یه هو هیجانی میشم و دوست دارم زود لاغر بشم

  مثلا وقتی میرم لباس بخرم
  مثلا وقتی جای دعوتم همه خوش اندام
  میدونید چیه استا من هنوز بلد نیستم خودم دوست داشته باشم

  یادم نیست
  دوست داشتن یعنی چی

  مقاله تون عالی بود
  درست گفتید عجولیم خیلی ولی فقط در لحضه
  مثلا اگر من مریم دوست دارم تغییر فیزیکی کنم خیلی سریع اگر اگر تمریناتم درست و خوب انجام بدم و به آموخته ها عمل کنم و چرایها را به کار ببرم

  به خدا من می تونم سریع نتیجه بگیرم نه خیلی ولی نتیجه میگیرم

  ولی من انقدر از عزت نفسم خرج کردم
  که هیچ چیزی دیگه ندارم
  و ایمان به خودم ندارم

  خودم از دست خودم و خستم

 • سلام به استاد و دوستان عزیز
  لاغری سریع به هر روشی که باشه قطعا ماندگار نیست و چه‌بسا عوارض جبران ناپذیری هم داشته باشه که قطعا دارد و به هیچ عنوان ماندگار نخواهد بود صد ها بار این راه رو رفتیم من آخرین کاری که کردم کتوژنیک بود که بعد از سه ماه حالم از هر چی گوشت روغن بود بهم می‌خورد و یک باره گذاشتمش کنار الان که یادش میوفتم تن و بدنم میلرزه
  هر گز نمیخوام دوباره تجربه اش کنم
  الان که تو هپی فتم خیلی چیزها رو به لطف استاد عزیز یاد گرفتم پر خوری عصبی رو هنوز دارم ولی هر چند روز یک بار وقتی اعصابم بهم میریزه ولی اکثر وقتها حالم خوبه و به صدای بدنم گوش میدم بی صبرانه منتظر گارگاه خودشناسی هستم که بتونم انشالله با اموزهای استاد عزیز خودم رو بشناسم و پرخوری های عصبی رو نداشته باشم ممنونم از استاد عزیز

 • ژاله محبی
  سلام استاد
  مقاله دلنشین و جالبی بود از زمانی که وارد هپی فت شدم‌لاِغری سریع برای من نامفهوم شد ۲۰ سال گذشته برخلاف اینکه خودم را ادم موفقی میدانستم همیشه همه ی راههای لاغری سریع را تجربه کرده بودم چون کلمه باید سرمشق شان بود موفقیت امیز بودن اما غافل از ان بودم که دست اورد لاِغری سریع چاقی فوری می باشد اگر در طی ۶ ماه به وزن ایده الم می رسیدم در عرض ۲ ماه برمیگشتم و از زمان قبل چاق تر می شدم به لطف شما استاد فهیم و دانا لاغری سریع برای من نامفهوم شدم برام مهم نیست تو یک سال ی کیلو یا ده کیلو یا بیست کیلو وزن کم کنم امروز برای من مهم این است که یاد
  بگیرم‌ درست زندگی کنم‌درست غذا بخورم از زندگی لذت ببرم وزن دیگه برام مهم نیست چون مطمن شدم
  اگر من اگاهیم بالا ببرم و فتار درست داشته باشم دست اورد رفتار مناسبم خودبخود وزن مناسب میشود لاِغری سریع مساوی است با شکست سریعتر مرسی استاد با راهنایی های خوبتان

 • با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد عزیزم و دوستان گلم
  ☘️دیدگاه من در باره این مقاله
  خود را مثل پرنده ققنوس میدانم که از خاکستر خود دوباره متولد شد.
  من طی شش دهه که از خدا عمر گرفتم چالشها و اشتباهات زیادی را پشت سر گذراندم .آشنایی با هپی فت مانند یک معجزه رنگ و روی زندگیم را عوض کرد.
  🌹خدا شاهد است که اغراق نمیگویم .از اولین روز دوره چله نشینی تا امروز که در دوره یکساله هستم هر لحظه با درک آموزشها توانستم درون خود را بهتر بشناسم. قوانین جهان هستی را بیشتر بفهمم.
  🌹میخواهم بگم که امکان ندارد لاغری سریع و ماندگار بدست بیاوریم مگر فقط و فقط با تغییر دادن نگرش و افکار .
  من بلد نبودم و نمیدانستم چگونه میشود این کار را کرد. اما طی این نه ماه فهمیدم که چطور باید شخصیتم را عوض کنم. چطور حرفها و گفته های استاد عزیزم روی تک تک سلولهایم تاثیر میگذارد. با استمرار و تکرار و تکرار شنیده هایم توانستم در درجه اول خودم را بشناسم و سپس با ایجاد مسیر درست در ذهنم راه تغییر کردن را بیاموزم.
  🌹با دانسته های اشتباه قبلی من در جایگاه یک فرد نا متناسب بودم . ولی الان با آگاهیها و اطلاعات و ورودی های جدیدم از هپی فت و راهنماىیهای استاد عزیز و کسب دانش و مهارت و آموختن قوانین جهان هستی دارم یک مسیر و راه بسیار عالی را در زندگیم میسازم. و صبورانه پیش میروم و از مسیر لذت میبرم.
  🌹من به دوستان گلم توصیه میکنم که عجله نکنند و در درجه اول با حال خوب دوره را گوش کنند چون فقط با آرامش و حس و حال خوب میشود یاد گرفت. باور کنید که بی نهایت شاد و مسرورم. این احساس شادی و حال خوب خیلی در فهمیدن مطالب و ادامه دادن به من کمک کرده است.
  🌹احساس لذت و شادی در واقع نیرو محرکه من برای ادامه دادن است. که البته باید این حس را در تمام جنبه های زندگی رعایت کرد. مثل خوردن با لذت و گوش کردن با لذت و در اصل زندگی کردن با لذت . تغییر کردن به ظاهر سخت است ولی آنقدر ها هم که به نظر میاد مشکل نیست. فقط باید زاویه دیدمون را عوض کنیم.
  🌹خوب است زندگی را آسون بگیریم. اینقدر همه چیز را سخت و دشوار نکنیم. من اصلا باور نمیکردم که روزی واقعا حس سیری داشته باشم. الان با کمک استاد متوجه سیری طلایی شدم . الان تازه دارم با هوشیاری غذا میخورم. فهمیدن اینها برایم خیلی جالب هستند. حس خوبی است که میبینم واقعا با این حجم کم غذا کاملا احساس سیری میکنم و دیگه چشمم دنبال اضافه خوری نیست. ممنونم استاد که باعث سیری در ذهن ما شدید. حالا با عشق و لذت غذا میخورم. مزه غذاها را به خوبی درک میکنم. با فهمیدن لحظه سیری طلایی کشف بزرگی کردم و با تکرار این دانسته سعی میکنم مسیر جدید عصبی برای متعادل خوری را در ذهنم محکم و قطور کنم .
  🌹به امید روزهای خوبتر و قشنگتر و شادتر برای تمام دوستان هپی فتی
  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • سلام اقای جعفری عزیزم امروز با گوش دادن به اپیزود و این خواندن این مقاله به گذشته رفتم که یک دکتر رژیم یک قرص گیاهی دادکه زود به نتیجه برسم ومن فقط۱۶ تا ازاون قرص روخوردم وبا درد قلب به متخصص قلب وعروق رفتم یادمه از زمین واسمان بادون میومد وهمسرم تمام سنگینی من رو روی دوشش گرفته بود یک خانم مسن از کنارم رد شد گفت اقا چقدر خانمت سن کمی داره که قلبش درد میکنه حتما مادر زادی بود خدا شفا بده.دکتر بعداز معاینه من روبه دکتر اعصاب ارجا دادگفت قلبش سالمه ولی بخاطر فشار رژیم و اون دارو که معلوم نیست چی بوده افسردگی سختی گرفته واین حملات پنیک هست که خانمتون دراین سن کم تجربه میکنه .واستاد درمورد اپیزود واقعا من دخترم اضافه وزن داره وقتی بقیه مسخره میکنند وبا الفاظ ناجور صداش میزنن دلم میگیره اوایل فکر میکردم دختر بااعتماد به نفسی هست واز چاقی خودش راضیه ولی الان میبینم وقتی مسخره میشه انگار ولعش بیشتره الان میفهمم که غمش روپشت غذاها پنهان میکنه توسن ده سابگی دنبال لباس ساده ووگشاده .ممنونم بخاطر این همه اموزش های عالی

  • ممنونم بابت تجربه ای که برامون نوشتید. هرچند تجربه ی بسیار تلخی بود ولی میتونه چراغ راه دوستان دیگه باشه که هرگز دنبال روش های اینچنینی نرن.
   مطمئنم که شما می تونید از این رنجتون یه گنج بسازید و به دختر گلتون هم کمک کنید که به تناسب اندام دست پیدا کنه.
   بهترین ها رو براتون آرزو می کنم.

 • سلام خدمت استاد گرانقدر
  من هم هزاران نوع رژیم لاغری را امتحان کردم و وزن هم کم کردم ولی چون ذهنم چاق بود دوباره چاق شدم. در هپی فت یاد گرفتم که در اصل من باید ذهنم را درمان کنم تا بتوانم به نتیجه ایده ال برسم.من هپی فت را به عنوان آخرین راه حل انتخاب کرده ام و تا آخرش هم ادامه خواهم داد تا به نتیجه مطلوب که همان تناسب اندام ماندگار هست برسم.البته میدانم که راه طولانی در پیش رو دارم تا بتوانم مسیرهای عصبی کلفت و اشتباهی را که سالیان سال ساخته ام در ذهنم کم رنگ کنم. من بسیار امیدوارم که نتیجه خواهم گرفت، با وصف اینکه از زمانی که همراه هپی فت شده ام چند کیلو به وزنم اضافه شده است ولی یک آرامشی در وجودم هست و یک صدایی که میگه صبر داشته باش، و عاشقانه پیش برو،همه چیز به روال عادی خودش برمیگردد و تو به آرزوی دیرینه تناسب اندام ماندگار خواهی رسید.
  با سپاس

 • با سلام و عرض ادب خدمت استاد جعفری
  من هم همیشه مخالف صد در صد لاغری سریع بودم وحالا بااین همه آگاهی که به لطف استاد بدست اوردم می دونم لاغری سریع چقدر به بدنمون آسیب می رسونه و ماندگار هم نیست چون به فرض هم لاغر بشیم نمی تونیم تو اون وزن بمونیم همه ی ما می دونیم غذایی که با ناراحتی می پزیم تا اون غذایی که با شادی و عشق درست می کنیم زمین تا آسمون مزه ش فرق داره ویا غذایی که تو قابلمه میزاریم آروم آروم بپزه و جا بیوفته چقدر خوش مزه تر از غذای زود پز میشه پس نتیجه میگیریم تو هر کاری ودر هر زمینه ای اگه زمان بیشتری صرف بشه وبراش وقت بزاریم وبا بردباری و عشق انجامش بدیم بهترین اثر ونتیجه رو باقی میذاره.
  سپاسگزارم.

 • سلام خدمت استادعزیزوگرامی مقاله خیلی عالی بودممنون ازخدای خودم که دراین مسیرقرارگرفتم واستادتوانمندی سرراهم قرارگرفت منم این مدتی که باشماهمراه بودم متوجه شدم که باارامش ودرست انجام دادن کارهاماچقدرخوب به اون چیزی که میخواستیم میرسیم ومن توی این مدت به نتیجه های خوبی رسیدم ممنون ازشمابرای راهنماییهای عالیتون

 • با سلام
  منم مثل خیلی ها چند مدل رژیم مختلف رو از سر گذروندم😔اما قطعا بدون نتیجه مطلوب و ماندگار
  وقتی وارد هر گونه رژیمی شدم از ابتدا میخواستم آخرشو ببینم و بخاطر نداشتن وسعت دید کافی نمیدونستم که چه بلایی داره سر عزت نفسم میاد،هر بار خردو خاکشیر شدم ،و دوباره نقطه سر خط…..
  اما با آموزشهایی که در هپی فت دیدم و میبینم دیگه منتظر دیدن آخر داستان نیستم کتابِ منِ چاقم رو دارم خط به خط میخونم و‌سریع نمیخوام‌برم صفحه ی آخر کتابم رو بخونم
  من در این مسیر ،هر لحظه و هر روز دارم تمرین میکنم والبته اگر هر جا اشتباه هم کردم همه ی صفحات کتابو پاک نمیکنم بلکه اون اشتباهو نادیده میگیرم و با تصحیح خط بعد رو هم میخونم
  قدر مسلم لاغری سریع امکان نداره و نداشته
  آنچه که هست قدم به قدم جلو‌رفتنه
  من در این مدتی که در هپی فت هستم خودم متوجه تغییرات ظاهری و ذهنیم شدم
  بالاخره آدم خودشو‌بهتر از هر کسی میشناسه
  وقتی ذره ذره ذهنم چاق شده و چربی انباشته شده مسلماً باید ذره ذره هم روند لاغری ذهن و زدودن چربی داشته باشم
  من با دوره ی هپی فت و آموزشها هرگز به لاغری سریع اعتقادی ندارم
  لباس زیبای لاغری وقتی برازنده میشه که اول پارچه ی مناسب(افکار) بعد مدل زیبا(استمرار ) بعد برشِ دقیق(خسته نشدن ) و بعد دوختِ تمیز ((لذت از مسیر) ود ر نهایت پوشیدن لباس (نتیجه) باشه
  با این دیدگاه برای پوشیدن لباس لاغری به ذهن چاق خودم ، آرام و با حوصله قدم‌بر میدارم
  سپاسگزارم که با هپی فت آشنا شدم
  ممنون آقای جعفری

 • سلام
  ممنونم استاد عزیز از این یادآوری ها و تلنگر ها و آموزش ها
  دقیقا و کاملآ با شما موافقم.. خود من اشتباهات زیادی در رسیدن به تناسب اندام داشتم که علت اصلی اون عجله بوده هزینه های زیادی که برای لاغری با دستگاه کردم و کوچکترین اثری نداشته خوردن غذاهای تکراری و بی مزه که در یک هفته خسته ام کرده و بدتر دچار ولع شدم و هر بار بعد از این دوره های عجولانه چند کیلو دیگه به وزن اولیه ام اضافه شده طوری که الان رسیدن به اون وزن سالها قبل که در واقع اضافه وزن بوده شده آرزو و ایده آل برام یعنی ۱۸سال پیش برای ده کیلو اضافه وزن رژیم می‌گرفتم و حالا بعد ۱۸سال عجله و رژیم و محرومیت و…باید برای ۳۰کیلو اضافه وزن تلاش کنم فقط خواستم ضمن تایید همه مطالب شما این نکته رو اضافه کنم که شما در سوال تیکت من هم به اون اشاره کرده بودید علاوه بر لذت نبردن از مسیر یکی از مهمترین عللی که ما چاق ها می‌خواهیم زود لاغر شویم چون به خودمون باور و اطمینان نداریم که در این مسیر تناسب ثابت قدم بمونیم و ادامه بدیم چون ارزش برای ما در رسیدنه هرگز از تلاشی که کردیم خوشحال و قدر دان نبودیم فقط از عدد ترازو خوشحال یا ناراحت بودیم..من گاهی فکر میکنم اصلا نمیتونم روی خودم و احساسات و اعمالم مسلط باشم نمی‌دونم انگار یه دیوار و موانعی هست نمی‌ذاره رو خودم تمرکز کنم …گاهی که موفق میشم میفهمم چقدر لذت بخش ولی اغلب اوقات اون هوشیاری اون توجه و اون شناخت وجود نداره شاید از تیپ شخصیتیه یا نوع تربیت یا ساختار ذهن …ممنون میشم در این زمینه هم آموزش ها و تجربیات تون رو به ما منتقل کنید…چطور خودمون رو در اولویت آگاهی و توجه قرار بدیم و تمرکز باشیم..ممنون از نگارش این مقاله ارزشمند

  • سلام خانم محبی عزیز
   حتماً در کارگاه خودشناسی به این مهم خواهیم پرداخت که چطور ذهنمون رو مدیریت کنیم و پرش ذهنی نداشته باشیم و کمتر از مسیر موفقیت خارج شیم
   ممنونم که دیدگاهتون رو برامون نوشتید.

  • باسلام خدمت استادعزیزوگرامی ودوستان پرتلاش وخوب هپی فت……❤🌷🧡استادسپاسگذارم ازپادکستهای آموزنده وخوب شماکه بعدازهرفایلی یک شعله ازچراغ آگاهی درذهن ماروشن میشه
   ووواقعااین مسیری که به لطف ویاری خداوندبرای مادرست کردیدواقعامسیرمعنوی ومسیرآگاهی هست .
   .من ازشماتشکرمیکنم که هرچی من فایل گوش میدهم به آگاهیهای بیشتری دست پیدامیکنم واین آموزشهابرایم لذت بخش شده ومدام صداتون موقع غذاخوردن درگوشم هست وخیلی خوب احساس سیری طلایی ولذت موقع غذاخوردن رامتوجه میشم. که انگارشمادرموقع غذاخوردن داریدبامن صحبت میکنیدوبه میگوییدآروم وشمرده غذا بخوریدومدام یه صدایی دردرونم به من میگه هدیه تواشرف مخلوقاتی پس باطمئنینه وآرام غذابخور…
   .وبالاترازهمه این مقاله ی امروزواقعاهرچی گفتیدراست بودوهیچکس نمیتونه یه شبه لاغربشه ومن که قبلاآگاه نبودم هم دست به رژیم وحرکت سختی شدم
   وبه خودم رژیم سختی دادم غذاهم نمیخوردم برای اینکه شکمم ازبین بره ومث بقیه خوشتیپ وخوش اندام بشم..
   اومدم یک گن صفت وسخت رادورشکمم بستم شب وروزاین گن بسته بود…..وووو
   چون ازیه کسانی شنیده بودم که بستن گن دورشکمم تا۲۰ روزشکمم ازبین میره واین کاملااشتباه بودومن نزدیک دوماه شکمم رابستم وهیچ اتفاقی نیفتادوغذاخوردنم راخیلی کم کردم دیگه بجایی رسید….
   که غذانمیخوردم ودیگه دراواخراینقدحالم بدشده بودکه غذانمیتونستم بخورم .درآخربرادرم منوبغل کردوبردبیمارستان …..
   وباحال خیلی بدی که حتی چشام ونمیتونستم بازکنم….فقط گریه میکردم به برادرم میگفتم منونجات بده دارن میمیرم……😪
   واونجا۵ روزبستری شدم وبعدازآزمایشات گفتن که معده ام سوراخ شد..
   و۵ روزغذابمن نمیدادن فقط مایعات …ولی وقتی ازبیمارستارمرخص شدم ..اینقدرلاغرشده بودم وشکمی تخت داشتم که خودم خوشحال شدم ولی بیحال بودم..
   وتاالان من ازدردمعده درامان نیستم واین همش ازاصل بغلی بگیرمن دچاراین بیماری شدم.. استادیه دنیاسپاسگذارم بخاطرزحماتی که میکشید🙏🧡🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤

   • ممنونم خانم عسچری عزیز که تجربه خودتون رو برامون نوشتید
    امیدوارم که همه این آگاهی رو کسب کنن که لاغری سریع امکان نداره و کسی با گرسنگی کشیدن به تناسب اندام ماندگار دست پیدا نمیکنه
    سپاسگزارم بابت محبت شما

 • سلام به آقای جعفری ونجمه عزیزودوستان پر قدرت هپی فت راستش بگم قبل از هپی فت با تبلیغات وسوس می شودم برای لاغری ووقتی عکس ها وتصویر زنان خوش اندام خوش هیکل میدم دوست داشتم زودتر به اندام مثل اون ها برسم چون یک بار یک قرص لاغر دست ساز خوردم حال من خیلی خیلی بد شود واز ترسم هم به همسر نگفتم چکار کردم با خودم تا یک ماه زیر سرم بودم قبل از اون همه ترس از لاغری سریع داشتم وخیلی جاها عوارض جانبی می شنیدم وبعد با این تجربه تلخ دیگه هیچ موقع نخواستم وباور هم نکردم لاغری سریع وهمیشه ملاک برای من درماه سه یا چهار کیلو بود برای کم کردن وزن ومن بارها لاغر چاق شودم مثل یو یو ولی به وزن دلخواه وتناسب اندام ماندگار نرسیده بودم با هپی فت تنوستم واستاد همیشه عالی تو ضیح دادن از مسیر لذت ببرید تا تو مسیر بمانید هپی فت تناسب اندام ماندگار ویک خودشناسی وشناخت از بدن جسم روح ونیاز دار خودشناسی به استمرا و تمرین من ۳۹ سالم تواین عمر که خدا به من داد چه کارهای با جسم ذهن خودم نکردم با باورهای غلط ساختن یک ذهن چاق وابسته به مواد غذایی باید روی این ها کار کنم زمان بزارم وعمل کنم تا بتونم توواندام دلخواهم بمونم همه ما تمام روش،ها لاغری رفتم آیا تونستم بمونم مثل من نهایت دوماه اون هم ۴ کیلو یا ۵ کیلو ولی تا به سن ۳۷ سالگی نتوستم ده کیلو کم کنم شاید از نظر بعضی ها ده کیلو چیز نبود ولی برای من سخت دشوار بود لاغری نیاز داری به یک خودشناسی وآگاهی داشتن وعمل کردن وزمان گذاشتن برای خودم واستاد شما می فرماید مثل کلاس زبان ویا حال هر کار دیگ استمرار وزمان زیاد میخواد وخو دشناسی تا آخر عمرمون باید باش حتی تولاغری گذشته هم باور نداشتم به لاغری،وبا هپی فت این باور بیشتر شود که لاغری سریع وجود ندار اون هم به چه قیمتی آسیب جسم آسیب،مالی با تشکر از استاد جعفری با تجربه ها وآگاهی ها عالی،شون

 • عرض سلام و درود
  با اینکه دفعه چندمی هست ک این مقاله رو میخونم و هر بار بیشتر درکش میکنم و متوجه اشتباهات گذشته و درستی مسیری ک الان در پیش گرفتم میشم به نظرمن عشق در تناسب اندام خیلی مهمه عشق واقعی نه دلیل های واهی ک سرچشمه از نشون دادن خودمون و اثبات کردن توانایی هامون هستش مثل پوشیدن لباس زیبا داشتن اندام باربی طور ک همه رو انگشت ب دهن بکنه کم نیاوردن جلوی فامیل و خسته شدن از مسخره کردن بقیه و اینکه دائم برای خرید لباس سایزت باید این مغازه ب اون مغازه کنی و …. خلاصه هزاران دلیل دیگه البته اینها همشون قشنگ هستن و میتونن به عنوان نیرومحرکه اولیه مارو برای داشتن تناسب اندام به جلو هل بدن ولی امان از وقتی ک ب قول استاد عاشقی نباشه بعد ی مدت با این شعار ک گوربابای حرف مردم و مگه من چندبار عمر میکنم دوباره برمیگردیم سر خونه اولمون
  همه ما قبل از تناسب اندام باید از خودمون بپرسیم ک چرا میخوام لاغر بشم و جواب این چرایی هست ک باعث ادامه دادن مسیر یا باعث توقف و درجازدن مسیر میشه ما آدمها باید اول از همه ب خودمون و ب بدنمون بدون هیچ قصد و غرض و دلیل خاصی احترام بگذاریم پروردگار عالم روز اول ک مارو متناسب به این دنیا آورد و هیچ بجه ای با وزن مثلا ۲۰ کیلو به این دنیا چشم نگشوده ( به جز موارد استثنا ک ممکنه مادر دیابت بارداری داشته باشه که متاسفانه به نوزادش منتقل کرده باشه ) پس وقتی همه ما متناسب به این دنیا اومدیم باید نگهدار این تناسب باشیم و به دنبال هدفهایی ک پروردگار عالم از آفرینش ما انسانها داشته بریم هدف از آفرینش ما پرخوری و خفه کردن خودمون با غذاها نبوده چیزی ک امروزه گریبانمون و گرفته و همه جا و هر لحظه و توی هر محله و کوچه و خیابونی فقط و فقط غذا و خوراکی هست همه اینها ما رو احاطه کردن و گریبان گیرمون شدن طوری ک شاید اصلا خودمون متوجهشون نشدیم ذره ذره در تمام لحظات زندگیمون خوشی غم ناراحتی و …. حضور دارن .
  امیدوارم بتونیم تلاش کنیم اول از همه عاشق خودمون و بدنمون باشیم و بعد از کشف قوانین جهان هستی به کمک استاد امین جعفری عزیز به دنبال اهداف برتر و عالی که پروردگار برای خلقت ما انسانها در نظر گرفته برویم .
  به امید خدا ❤️

 • عالی بود استاد .من دوست دارم در این مسیر همراه شما و راهنمایی های ارزشمندتون قدم بردارم انشالله که بزرگترین و طلایی ترین قدمهای زندگیمو بردارم .آشنایی با تیم حرفه ایه هپی فت برای من معجزه است که هرروز از خدا میخواستم .ممنون و سپاسگزارم هم از خدا و ازشما

 • سلام روزتون بخیر
  من یه برادری داشتم فوت کرد از من بزرگتر بود اون طرز فکرش همیشه این بود که هر چه قدر خوردن برات لذت بخش و باعث فرار از چالش های زندگیت میشه همونقدر هم آب کردن چربی ها سخت و زمان بر. موقعی که داشتم به پادکست گوش میکردم همونی که داستان یه پدر و مادر که ناخداگاه ذهن دختر بچه خودشون رو چاق بار میارن، داشتم فکر میکردم که کجای زندگی من و در چه دوره ای بود که چاق شدن من شروع شد همینجوری که داشتم فکر میکردم یادم از دوران ۵ تا ۷ سالگیم شروع شد که من شروع به چاق شدن شدم با خودم دنبال علتش گشتم و فهمیدم که من همیشه ترس از مسخره شدن داشتم و تازه قرار بود وارد جامعه بشم (کلاس اول) اونجا استارت کار خورده شد که من پناه اوردم به غذا ها بعد ها به چالش ها و مشکلات دیگه زندگیم برخوردم
  تصادف پدرم،سرطان مادرم،صرع خودم، تصادف برادرم و در انتها فوت برادرم همه اینها دست به دست هم دادن که من اعتیاد پیدا کنم به غذا بعد به یه مرحله ذهنی رسیده بودم که نظر هیچ کسی برام اهمیت نداشت برام مهم نبود که چطور منو قضاوت میکنن در واقع یاد گرفتم که قضاوت فقط مخصوص خداست ما خدا نیستیم و نباید همدیگر رو قضاوت کنیم یه چیز دیگه من به خاطر بیماریه خودم صبر و حوصله کردن رو خوب یاد گرفتم الان 8 ساله که با این بیماری درگیرم ولی دیگه خسته شدم چون یکی از عوامل بهبود صرع متناسب شدن که دارو روی بدن اثر بگذارد طی اون ۸ سال یه سوالی خیلی ذهن منو درگیر کرد که (اگر وزن کم باعث اثر دارو ها میشه چرا عوارض قرص ها اضافه وزن شدید؟)
  الان هم تو سن ۲۳ لا چیز هایی که زندگی به طرز وحشیانه ای به من یاد داد دارم اینجا مینویسم لاغری سریع وجود نداره.
  (ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود)

  • مرسی علی جان بابت اینکه دیدگاهت رو برام نوشتی
   خیلی خوب تحلیل کردی و این نشون میده که ذهن آماده ای داری که الان اینجا هستی
   به امید خدا تو این دوره هم بیماری اضافه وزنت درمان میشه و هم بیماری که 8سال درگیرشی
   بهترین ها رو برات آرزو میکنم.

   • بنام خداوند بخشنده ی مهربان
    باعرض سلام خدمت استاد گرانقدرم جناب امین جعفری و پشتیبان محترم‌سرکار خانم‌خیری عزیز و دوستان جانم در‌خانواده‌بزرگ‌هپی فت
    استادوالاگهرم، چون‌همیشه بسهولت و سادگی، تمام زوایای ذهن افراد چاق و عواملی که باعث چاقی‌ شده رو به زیباترین شکل برامون ترسیم‌کردین.
    درود بر شما و دانش ومهارتتون‌در زمینه تناسب اندام ماندگار و کلام زیا و‌گفتار شیواتون.
    بنده خداوند متعال را بینهایت‌شاکرم که مرا بیش از خودم‌دوست داشت و بگونه ای معجزه آسا‌ با هپی فت آشنا کرد و در مسیر تعالی و خوشبختی رهنمونم‌ساخت و بمن گوشزد کرد که‌من جانشین او در روی زمین و لایق بهترینهایم و مرا در وادی عشق الهی و خودشناسی وارد و راهنمایی‌خردمند و‌ماهر و دلسوز برام تعیین کرد تا مرا درجهت رسیدن به تعالی همراهی کند
    و اکنون بنده مفتخر به شاگردی ایشان در مسیر‌ رشد و تعالی تناسب افکار و و تناسب شخصیت و در نتیجه تناسب اندام‌ماندگارهستم.
    لازم به ذکر است که بنده در سن بالا با هپی فت آشنا شدم و با تمامی راههایی که هریک‌از شما عزیزان در پی تجربه کردن انها هستید، بخوبی اشنا هستم‌و به شما عزیزان شدیدا توصیه میکنم این کلید طلایی هپی فت را محکم‌در امن ترین جای ذهنتان نگهداری کنید ‌تا مبادا به بیراهه بیفتید به عقیده من‌کمترین، شما عزیزان‌جوان، از بندگان‌خوب خدائید که در ابتدای راه زندگی پر ثمرتان به این گنج دست یافتید پس قدر‌آنرا بدانید تا با سهل ا انگاری به یغما نرود.
    عزیزان ،شما بندگان خوب‌خدا و لایق بهترینهایید..
    . من شخصا بقدری تاسف میخورم که این کلید در این سن بالا بدستم‌رسید ولی بقول معروف
    جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته
    و همواره در طول زندگیم به‌ این جمله طلایی
    زگهواره‌تا گور دانش بجوی
    پایبند و‌معتقدم و با جان و‌دل قدر این لحظات پربار کسب مهارت و اگاهی و تناسل شخصیت و دانش کاهش وزن را میدانم .
    در پایان‌باز هم از استاد‌امین جعفری عزیزم که دانش و تجربه ی گرانبهای خود را اینگونه ماهرانه و بیدریغ در اختیار خانواده‌ هپی فت میگذارند کمال تشکر و امتنان را دارم .
    وخداوند منان رابابت نعمتهای بیکرانش سپا سگزارم

    • سپاسگزار بانو نیک نژاد عزیز
     بسیار باعث افتخاره که شما بانوی فرهیخته و دوست داشتنی رو در جمع خانواده هپی فت داریم و از وجود شما بهره مند میشیم.
     قدردان محبت های شما هستم.
     پاینده باشید و خوشنام.

  • خانم سارا تو هپی فت همه چیز به شدت منطقیه، میدونید چرا؟
   چون من خودم چاق بودم و کاملاً مصائب و مشکلات یه آدم چاق رو میدونم و می دونم تو ذهنش چه خبره. می دونم که باید جوری دلیل بیارم که ذهن منطقیش قانع بشه و خودم هم با همین دلایل به شدت منطقی تونسم ذهنم رو قانع کنم که همراهیم کنه.
   خوشحالم که تصمیم گرفتید این روش رو امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید