بلاگ

چرا وزنم کم نمی شود؟ (قسمت اول)

چرا نمی توانم وزنم را کم کنم؟ چرا نمی توانم در آن وزنی که کم می کنم باقی بمانم؟!

این سوالِ چرا وزنم کم نمی شود؟ از آن دست از سوالات است که پیر آدم را در می آورد، بی مرّوت خیلی بدقلق است و هر کسی از پَسِ خاک کردنش بر نمی آید. به قول هادی عامل گزارشگر کشتی، یک حریف چِغر و بَد بدن است که به این راحتی ها پشتش به خاک نمی رسد.

اما من خودم خاک خورده این میادین هستم و بارها و بارها در مواجهه با همین سوالاتِ لاغری بد جور زمین گیر شده ام.

اما به قول معروف اینقدر در این وادی دوام آوردم و اینقدر مار خوردم که خودم افعی شدم.

می خواهم در 12 فایل چنان جواب های دندان شکنی به این سوال بدهم که یکبار برای همیشه شَرش را از سرتان کم کند و دیگر دَم پَر شما نپلکد.

من خودم زمانی این سوال را از هر کسی می پرسیدم چنان جواب های بی سروتهی به من می دادند که من هاج و واج نگاهشان می کردم، یعنی بقدری جواب ها دور از عقل و با واقعیت در تضاد بودند که من هیچ موقع قانع نشدم.

وقتی اوضاع را تا این حد نابسامان و بغرنج دیدم خودم دست به کار شدم و برای سوالاتم جواب هایی پیدا کردم که نتیجه اش شد 40 کیلو کاهش وزن!

در سلسله فایل هایی که برایتان آماده خواهم کرد به این سوال، که چرا وزنم کم نمی شود؟ یا اینکه چرا نمی توانم در آن وزنی که کم می کنم باقی بمانم پاسخ خواهم داد.

الآن شاید با خودتان بگوئید واقعاً 12جلسه برای پاسخ دادن به این سوال لازم است؟!

بله لازم است! تازه به عقیده من کم هم هست، ولی چون من دیدم خیلی از دوستان حال ندارند و کم طاقت هستند و می خواهند فِرتی جواب سوالاتشان را دریافت کنند و زارتی لاغر شوند، مسائل را خلاصه و جمع و جور کردم که شد 12تا! واِلا بالای 20 جلسه را به پاسخ سوال چرا وزنم کم نمی شود؟ اختصاص می دادم.

بابا دوستان رها کنید این اینستای ذلیل شده را، مگر شما الآن چاق نیستید؟! هستید یا نیستید؟ پس بچسبید به هپی فت و ولش نکنید. اینجا برای مشکلتان که همان اضافه وزن است راه حلی متفاوت و بی بدیل پیدا خواهید کرد.

در قسمت اول به دلیلی بسیار مهمی اشاره می کنم که خیلی اساسی و پایه ای است، لطفاً قسمت اول و الباقی قسمت ها را با دقت ببینید، بخوانید و گوش دهید تا یکبار برای همیشه از شر چربی های اضافه تان خلاص شوید.

امین جعفری بنیان گذار هپی فت

امین جعفری

حدود سه سالی میشه که در حوزه تناسب اندام فعال هستم. خودم تونستم 40کیلو از وزنم رو کم کنم، با روشی که در وب سایت هپی فت در حال آموزش دادنش هستم. من بعد از 20سال که درگیر چاقی بودم متوجه شدم که لاغر شدن سخت ترین کار دنیاست اگر بخوای با رژیم و ورزش و قرص و دمنوش بهش دست پیدا کنی! و تبدیل به آسونترین کار دنیا میشه اگه از روش هپی فت که همون جراحی ذهنه استفاده کنی.

اشتراک گذاری:
راهنمای دانلود:
  • لینک دانلود در فایل ZIP ارائه شده است.
  • در صورتی که به هر دلیل موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به ما اطلاع دهید.

پسورد فایل : پسورد ندارد

محل نمایش فرم گزارش مشکل دانلود شما.

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

سوالی برایتان پیش آماده؟ از ما بپرسید
×