چاق شدید چون قهر کردید! ( اپیزود 1)

دوستان عزیزم این اولین اپیزود از سری پادکست های هپی فته و به امید خدا تمام سعی خودم رو می کنم که به صورت مرتب دوشنبه و چهارشنبه هر هفته رأس ساعت 11 شب منتشرشون کنم.

در اولین اپیزود به صورت مختصر در مورد اینکه قراره توی هپی فت چه کارهایی انجام بدم و همینطور از دیدگاه خودم در مورد مقوله لاغری و تناسب اندام براتوت صحبت کردم.

بی صبرانه منتظرم نظرات ارزشمند و زیباتون رو بخونم.

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام و روز خوش امین جعفری عزیز
  کاش می توانستم پاسخ اینهمه زحمات مهرورزانه ای که متحمل می شوید تا دنیای زیبای تان را یکبار دیگر بسازید برای من و امثال من ، بدهم ..
  کاش همه ما معنی این هدیه بزرگ خداوند که شما را در مسیر روزهای سخت و خستگی های مان قرار داد و یکبار دیگر از زبان مهربان و توان بی مثال شما استفاده کرد تا یادمان بیاید که وجود داریم و می توانیم یک فرد موفق در یک زندگی شاد و زیبا باشیم ، بفهمیییم .
  کاش قدر اینهمه لطف و تلاش شما را بدانیم ، بیاموزیم و با خودمان مهربان تر باشیم و درک کنیم که این دوره هم آغاز یک معجزه بزرگ در زندگی ماست و معجزه پرتاب یک ماشین لوکس و خانه و پول و….از آسمان نیست ،
  و بدانیم همین خود ساختن و خود پرداختن در نهایت منجر به همان هایی می شود که ما معجزه می خوانیمش…

  من هر چه در کلام و واژه جستجو کنم نمی توانم شکر مطلب از شما به جا بیاورم .که اینهمه انرژی عالی و مهربانی تان را فقط می شود عمیقا احساس کرد و دریافت کرد و شاکر بود …
  شکر برای وجودتان و هرچه زیبایی در این جهان زیباست نثارتان باد🙏🌺🌺

  • سلام سرکار خانم عابدی
   ممنونم بابت لطف و محبت شما
   من با تمام وجودم و با عشق و لذتی بسیار زیاد این مطالب رو برای دوستان آماده می کنم و موقع آماده کردن این مطالب اصلاً متوجه گذشت زمان نمی شم و اصلاً احساس خستگی نمی کنم، حتی اگه روزی بیست ساعت هم بی وقفه کار کنم باز هم سرشاز از انگیزه و انرژی هستم . چوت عاشق کاری هستم که انجام می دم.
   موفق باشید
   بهترین ها رو براتون آرزو می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید