وبلاگ

لطفاً احساس بدبختی کنید!

راستش رو بخواید من خیلی فکر می کنم راجب به مسائل مختلف و همیشه دوست دارم تمام اتفاقات رو از زوایه ای که کمتر کسی از اون زاویه می بینه ببینم! امروزم داشتم به این فکر می کردم که آیا درد و ناراحتی که ما آدم ها گرفتارش می شیم رو میشه از زاویه ای جدید دید؟!

و با کمال تعجب دیدم آره بابا میشه، اونم چقدر جذاب و متفاوت و تو این پادکست می خوام در مورد بدبختی و شانسی که با مواجه شدن با بدبختی ها نصیبمون میشه براتون چند دقیقه ای صحبت کنم.

قولتون می دم شما هم با من هم عقیده میشید که باید به گرفتاری ها و بدبختی ها به یه چشم دیگه نگاه کرد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام استاد عزیز
  این پادکست برای من فوق العاده بود میدونید چرا ؟
  چون همیشه فکر میکردم برای حرکت کردن و تغییر زندگیم حتما حتما باید یه طرح و یه نقشه و یه راه با انتهای مشخص و روشن و مورد پسند کل جامعه جلوی خودم ببینم و بعد قدم بردارم ولی توی دوره های شما متوجه شدم که یک نیرویی هست که وقتی فقط حرکت کنی و قدم بر داری خودش راهنمات میشه و چراغ های راه درست رو ، برات روشن میکنه و مقصد عالی هدایتت میکنه
  متوجه شدم که تمام اون افکار من حاصل ترس های درونی من بودن که همش بهونه بود
  اینجا یاد گرفتم که وقتی رنج میبینی و تضادی توی زندگیت وارد شد ، یه گوشه کز نکن و هی غر نزن . بلکه فقط پاشو برو . با تمام ترس هایی که داری فقط حرکت کن حتی اگه فکر میکنی داری اشتباه میکنی ولی باز هم برو و نگاهت و احساست و گوش و دلت رو بسپار به خدا که هدایتش به وفور به راه زندگیت سرازیر میشه .
  حرکت کن حرکت کن حرکت کن … خیلی دردم اومد وقتی فهمیدم که تضادها و رنج های زندگیم فقط یه تلنگری بودن برای حرکت و تغییر کردن ام ولی من نفهمیدم.
  و الان انقدرررر خوسحالم که وقتی دچار رنج و تضادی میشم فقط به خدا میگم : جانم خدا ؟ بفرما ؟ گوش به فرمان ام ؟ دستور جدیدت چیه ؟ چیکار باید میکردم که نکردم ، کدوم راه ؟ داری اخطار میدی که منو متوجه چه جیزی بکنی ؟؟؟
  و منتظر پاسخ شدن چقدرررر زیباست .
  سپاسگذارم از خدا که منو به سمت آموزه های شما هدایت کرد . انشالله قدر دان این لطف خدا و این چراغ هایی که خدا داره یکی یکی واسم روشن میکنه ، باشم ‌

  • چقدر عالی نوشتید
   چقدر دیدگاه های شما جذاب و قابل تأمل هستند.
   مرحبا و دست مریزاد.

دیدگاهتان را بنویسید

برای شروع آزمون کلیک کنید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید