وبلاگ

آزمون جلسه 11 دوره لاغری با جراحی ذهن

سلام به دوستان عزیزم

توجه کنید این آزمون را برای این طراحی کردم که خودتان را محک بزنید که آیا تا به اینجای دوره آنطور که باید و شاید مطالب دوره را گوش داده اید و در زندگی تان عملیاتی کرده اید؟

آیا تناسب اندام از نان شب برایتان واجبتر بوده که فایل های آموزشی را با تمام وجودتان گوش دهید و یادداشت برداری کنید؟

اگر فایل های یک تا ده را با جان و دل و با این دید که هپی فت تنها راه نجات شما از دست بیماری اضافه وزن است گوش داده باشید قطعاً باید بتوانید در این آزمون نمره قبولی بگیرید.

من هرگز این دید را در تدریسم ندارم و نخواهم داشت که فقط به شما یک سری اطلاعات منتقل کنم و بعد شما را بخیر و من را به سلامت!

من با تمام وجودم تلاش می کنم که لایف استایل شما تغییر کند، چون می دانم اگر سبک زندگی شما تغییر نکند هیچ چیز در زندگی شما به طور دائمی تغییر نخواهد کرد.

اگر فایل ها را با تمام وجود گوش ندهید و سرسری از مطالب بگذرید، شاید نتایج کوتاه مدت مقطعی بگیرید، ولی قاعدتاً این نتایج بر چشم برهم زدنی از بین خواهند رفت.

هدف من از راه اندازی هپی فت صرفاً کسب درآمد نبوده و نیست، هدف والاتری دارم و آن تغییر سبک زندگی دوستان عزیزی است که گرفتار اضافه وزن شده اند.

و تمام تلاشم را در این راه انجام خواهم داد.

این آزمون را طراحی کردم که به شما تلنگری بزنم که اگر خوب جلسات را گوش نکرده اید برگردید و مجدد دوره کنید.

به شما پیشنهاد می کنم اگر واقعاً طالب این هستید که زندگی تان را در تمام ابعاد تغییر دهید و به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید تا زمانی که از این آزمون نمره قبولی نگرفته اید ادامه دوره را به هیچ وجه نبینید.

اگر نمره مطلوب کسب نکردید، وقت بگذارید و مجدداً دوره را مرور کنید و بعد دوباره آزمون بدهید، اینقدر این کار را تکرار کنید تا نمره قبولی بگیرید و بعد جلسه دوازدهم را ببینید.

اگر هم نمره قبولی کسب کردید که با خیال راحت به جلسه بعد بروید و انتظار این را بکشید که به زودی نتایجی کسب خواهید کرد که همه انگشت به دهان خواهند ماند.

نمره قبولی شما در آزمون 25 از 30 است.

آزمون هپی فت جلسه 11

 

 

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید، حتماً بعد از پایان آزمون دکمه ارسال به مدیریت را بزنید تا نتیجه آزمون شما برای من ارسال شود.

و همینطور می توانید با کلیک بر روی نمایش پاسخ ها، به جواب های صحیح دسترسی پیدا کنید.

برایتان بهترین ها را آرزو می کنم.

موفق باشید.

 

شما باید متن وارد کنید
شما باید متن وارد کنید
برای شروع آزمون کلیک کنید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید