بلاگ

جلسه هشتم کارگاه چله نشینی تناسب اندام هپی فت

ترازو

تمرین روز هشتم:

رفتارتان با ترازو چگونه است؟

چه مواقعی خودتان را وزن می کنید؟

چند روز یک مرتبه خودتان را وزن می کنید؟

از ابتدای چله تا امروز که روز هشتم هستید چند مرتبه خودتان را وزن کرده اید؟

موقع وزن کردن خودتان چه احساسی دارید؟

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

61 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام ،خوشبختانه خیلی وقته که ترازوم رودورانداختم توباشگاه دوهفته یکبارخودم رووزن کردم ولی درحال حاضرعددروترازودرهیچ حالتی خیلی رواحوالاتم تاثیرنمیذاره چون به واقع دنبال یه حس وحال خوبم نه وزن پایین،شایدم بهتره اینطوربگم که تابه یه تناسب اندام قابل قبول ازنظرخودم نرسم روترازورفتن ویک کیلو دوکیلوکم یازیادشدن خیلی توفیری تواحوالاتم نمیکنم

 • سلام استاد جعفری.
  ترازو دوست ندارم چون دست من رو میکنه
  عدد روی ترازو به من میگه که چقدر خوردی و من‌ این دوست ندارم
  من بخاطر این موضوع ترازو نمی گیرم و روی ترازو نمیرم ..

 • سلام استاد عزیز
  آخ که چقدر این فایلهای آموزشی شما خراب کننده ی باورهاست.
  البته باورهایی که منو دوستان این گروه رو به اینجا رسانده‌است.
  من خودم رو یک بازنشسته ۴۶ ساله نظامی خسته تلقی می کردم که خوب دیگه یه چند صباحی دیگه مهمان این دنیا هستیم و بعد از به ثمر رسوندن بچه ها ،حالا به هر قیمتی شده ،دیگه کاری نداریم جز خداحافظی.
  البته که این گونه نیست،ولی وقتی همه باور ها و داشته هایت چیزی غیر از این رو به شما نشان نمیده ،یا شاید درست این باشه که نمی خواهی چیز دیگه ای رو ببینی و خسته از خودت و همه چیز هستی،حالا چه را که نه ،بری و جا رو برای تازه واردها خالی کنی.
  ولی وقتی واقعا بدون انگیزه و از روی عادت وارد یک دوره دیگه برای لاغری شدم ،و با چیزهای جدید و حس جدید مواجه شدم ،یکم قضیه برام قابل تامل شد.
  اول گفتم اینم یه حس زود گذر دیگه یه چند صباحی هم با این خوشیم و می‌گذرانیم.
  ولی مثل اینکه نه ،اینگونه نیست واقعا نمیشه به راحتی از خوشی‌های اون گذشت،با اینکه هی داره ازت ایراد می گیره ولی دوست داری بیشتر باهاش باشی،دوست داری تو این سفر ماشینت هی پنچر شه ،یا حتی موتور بسوزونی با این همراه کنار جاده تو سرما آتیش درست کنی و شب رو صبح کنی،!
  دوست نداری بگی بلدم،می خواهی سرو پا گوش بشی ببینی چی میگه ،حتی اگر هی از تو ایراد بگیره،میدونم باورش سخته و شاید برای من ۴۶ ساله یک عمر نظامی زدن این حرفها یکم مسخره بیاد ،خودم هم همین حس رو دارم،ولی اینجا که میرسه این دیگه من نیستم بلکه یه بچه تازه نو پاست که یکی دستشو گرفته و داره تاتی کردن به اون یاد میده.
  حالا چرا این حرفها رو می زنم ،اره چرا ،برای خودم هم سوال بود،چرا منی که خودم رو همه چیز دون می دونم ،ساکت شدم و دارم گوش می دم!
  من آمدم که لاغر بشم، البته مثلا،انگار که اینجوری نیست.
  من اصلا چاق نیستم !بمب ایرادم ! چاقی نشتی یکی از اتصالات این بمبه وای به روزی که این نشتی سر باز کنه!
  خیلی حرف زدم و دارم که براتون بگم ،آنقدر حالم خوبه که هر چی بگم بازم کمه،یه روز به استاد جعفری گفتم خوب با احساسات بازی میکنه که البته از ایشون عذر خواهی می کنم ،چون واقعا این گونه نبود این حال خوب زود گذر نبود ،احساسی نبود!واقعا حال خوب بود که برای همه‌ی شما هم گروهی ها آرزوی اون رو می کنم.
  امروز راجع به ترازو آموختم.
  برای خودم اینگونه جا انداخته بودم که من برای دانستن عدد وزنم که چقدر کم و یا زیاد شده روی ترازو نمی روم ،فقط می خواهم بدونم که آموخته هایم از اول دوره تا امروز چقدر کمکم کرده!یک عدد داشت بمن می گفت که خوب بودی ۱۰۰ گرم بد بودی ۲۰۰ گرم و در آخر روز ۴۰۰ گرم به نفع تو و در آخر هفته ۲۰۰ گرم به نفع بد .
  اصلا موضوع چاقی و لاغری نبود ،واقعا نبود ،ولی امروز با گوش دادن فایل روز هشتم فهمیدم که وای منی که اینقدر خودم رو محق می دانم و عقل کل ،حالا یک عقربه یا یک عدد می خواهد برای من تعیین تکلیف بکنه.
  من یک ماهه که دارم با شما دوستان تو گروه چله نشینی همراهی می کنم،آن قدر وقت دارم که هر روز به فایل ها گوش بدم و این کار رو هم می کنم،پشت فرمان و یا حتی تو اتاق کارم ولی نمی تونم به راحتی از یه فایل به فایل دیگه برم ،چون هر دفعه به یه فایل گوش می کنم یه چیز جدید یاد می گیرم، می ترسم که این دوره زود تموم بشه،از شما دوستان هم می خواهم که به فایل ها خوب گوش کنید،بخدا که هرچی بخواهید توی اون پیدا میشه خوش اندامی که کمترین چیزی است که از آن عایدتان میشه.
  باتشکر از وقتی که گذاشتید و این دلنوشته رو خوندید.
  سپاس از دوستان عزیز هپی فتی و استاد گرانقدر

  • سلام جناب استاد رمضان عزیز
   می دونید چرا دیدگاه های شما رو دوست دارم . بخاطر اینکه زاویه دید شما به موضوعات خیلی متفاوت و جالبه . دقیقاً همین خصیصه ای که من هم تلاش می کنم داشته باشم و به موضوعات جوری نگاه کنم که کمتر کسی اون زاویه رو میبینه. اگه بخوام مثل همه و از همون پنجره ای که همه می بینن ببینم که صفایی نداره.
   من همیشه یه پنجره واسه خودم باز می کنم روبه اون موضوع.
   من همیشه پنجره خودم رو می سازم. چون معتقدم برای دیدن هر موضوعی می تونیم بینهایت پنجره رو به اون اتفاق باز کنیم و از همون پنجره موضوعات رو ببینیم.
   بهترین ها رو براتون آرزو می کنم. و خوشحالم از خوشحالیتون.
   برقرار باشید.

 • سلام استاد گرامی
  من هرروز دو بار خودمو وزن میکنم واقعا می ترسم از ترازو دور باشم میشه گفت اعتیاد شدید پیدا کردم

 • سلام وقتتون بخیر روز اول خودم رو وزن کردم و تصمیم دارم خودم رو تا آخر دوره وزن نکنم

 • به نام خدا
  باعرض سلام
  من بیشترصبح ناشتاخودمووزن میکنم.
  هرده روزیایه هفته ای وزن میکنم.
  روزاول چله وزن کردم ودیگه وزن نکردم.میخوام روزبیستم چله وزن کنم.
  ممنونم

 • سلام من تو خونه ترازو دارم وهر روز خودمو میکشم اگه کم بشم خوشحال میشم واگه زیاد بشم ناراحت به نظر من باید تا آخر چله خودمو وزن نکنم اگه طاقت بیارم

 • با سلام

  رفتارم با ترازو خوبه تا وقتی که اونم عدد خوبی بهم نشون بده…

  وقتی رژیم غذایی داشتم هرروز صبح ناشتا خودمو وزن میکردم

  اگه رژیم نداشته باشم میدونم که ۱۰۰ گرمم شده اضافه میکنم برای همین اصلا به فکر وزن کردن نمیافتم…

  قبل از شروع رسمی با هپی فت فقط در حال خوندن فایل های رایگان سایت بودم و مصاحبه ها رو میدیدم که متوجه شدم تو دوروز اشتهام خیلی کم شده بود و اصلا ولع نداشتم بدون اینکه رژیمی داشته باشم رفتم رو ترازو با تعجب دیدم ۲/۵وزنم کم شده …بعد که تو دوره ثبت نام کردم تو دوروز بعد باز ۲کیلو کم کردم ولی چون خواستم بچمم از شیر بگیرم دیگه رو ترازو نرفتم چون میدونستم که اضافه وزن خواهم داشت و ترسیدم تو روحیه م تاثیر بد بذاره…

  موقع وزن کردن اگه رعایت کرده باشم خب مسلما خیلی خوشحالم و انرژی مضاعف میگیرم برای ادامه راه…
  ولی بعد از شنیدن فایل هفتم که گفته بودید دیگه به هیچ چیزی که رژیم و تناسب اندامو به یادتون بیاره فکر نکنید تصمیم گرفتم هرموقع پشتیبان اعلام کرد خودمو وزن کنم استاد.

  • دقیقاً باید به همین شکل رفتار کنید و فعلاً اصلاً خودتون رو وزن نکنید.
   موفق باشید.

   • سلام خوبی من تا الان وزن نکردم اولش وزن کردم تا حالا من وزن میکنم کم باشم خوشحال میشم ولی زیاد باشم حرص میخورم ماهی یه بار وزن میکنم توی این چله نشینی هنوز وزن نکردم

    • سلام من روزی دو بار خودم وزن میکنم وقتی ازدخواب بیدار میشم اگه‌کم کرده باشم خوشحال میشم و اگه‌اضاف کرده یاشم سعی میکنم بیینم اشتباهم تو چی بوده درستش می کنم

 • سلام خداقوت
  من اصلا چند ماهی هست رو ترازو نرفتم
  بعید میدونم زیاد کرده باشم
  کم کردم حتما😇😇

 • باسلام
  من اصلاترازوندارم،چون باحس بدمخالفم چیزی که بهم حس بدبده نمیخرم
  البته گاهی خودمووزن میکنم،ولی تابحال خیلی بهش اهمیت نمیدادم
  اول چله وزن کردم وباخودم گفتم اینبارحتما موفق میشم وباخودم عهدکردم تاآخرچله وزن نکنم
  ازشمااستادگرامی ممنونم،
  به شماایمان دارم چون قبل ازمن دوتااازخواهرام واردشدن وتغییرزیادی کردندوباکمک شمامن هم موفق میشم
  انشاا..

 • سلام به همه دوستان
  من تا قبل از اینکه با این روش آشنا بشم دائم روی ترازو میرفتم و همش نگران بودم ولی توی این متد یاد گرفتم که نباید اینقدر به عدد روی ترازو تکیه کنم و دائم وزن کردن خودم فقط باعث تشویش و نگرانی بیشتر میشه و امید و انگیزه رو از ما میگیره

 • سلام ودرود من قبل از شروع چله وزن کردم معمولا صبح که از خواب بیدار میشم با همون لباس سبک که تنمه وزن میکنم اگه بالا رفته باشه معمولا حدود یکی دو کیلو بیشتر نمیشه با خودم میگم اینکه الکی زیاد شده رعایت کنم به وزن قبل میرسم و واقعا این اتفاق میفته اما امان از آن چربیهای جا خوش کرده طبق دستور استاد دیگه اصلا بهش فکر نمیکنم ومیدونم موفق میشم با تشکر از همه دوستان بخصوص استاد عزیز فرهیخته وخانم محترمشون که هر وقت مشکلی دارم با روی باز وبخوبی همکاری میکنن

 • با سلام حضور با سعات استاد عزيز و بانو: از انجايى كه متاسفانه يا خوشبختانه ترازوى من از كار افتاده دو طول يك ماه و نيم گذشته نتونستم برم روى وزنه اما با اينحال، چون هر تغيرى كه در بدن ايجاد ميشه هرچند اندك خود ادم ميتونه تا حدودى متوجه بشه ، بايد بگم تغيرى در جهت كاهش وزن احساس نكردم و تا حدودى مطمعن هستم كه اتفاق قابل توجهى در وزنم نيفتاده اما در طول اين مدت احساس خوبى داشتم و دارم، چراكه من كسى نبودم كه با نداشتن ترازو تا يك ماه ونيم بى كار بمونم و اقدامى براى شارژش نكنم ، وشما استاد عزيزم با طرح اين سوال منو بياد اين موضوع انداختيد . اما طول اين مدت نكته ى ارزشمند اين روند اينه كه من حس رضايت مندى قابل توجهى نسبت به زندگى روز مرَه و خودم و همينطور افكار و باورهاى خودم دارم و اين حس رضايت مندى بدون ترديد يك دستاورد ارزشمند ه كه با حضور در جمع هپى فت و در ادامه شركت در چله برام به ارمغان اومده ، و باور دارم كه اين يك تحول مثبت و روبه رشدى خواهد بود و بابت اين نتيجه ى خاص از شما و بانو و گروه پرتلاشتون با اين همه احساس مسعوليت بى نظير سپاسگذارم و براى تك تك دوستان حاضر در اين جمع ارزوى موفقيت بيش از پيش دارم🤲

  • سلام
   از ابتدای شروع دوره هپی فت به طور ناخودآگاه کمتر روی ترازو میرم یعنی سه چهار بار در روز
   اما از جلسه ششم که در مورد لیاقت تناسب اندام بود تصمیم گرفتم که دیگه خودمو وزن نکنم و عمل کردن به این تصمیم برام خیلی راحت بود و از این بابت خیلی خوشحالم

 • سلام به دوستان و استاد عزیز
  من وقتی که تو رژیم باشم روزی ۷ یا ۸ بار خودم رو وزن میکردم ولی اگه تو رژیم نباشم اصلا سمت ترازو نمیرم چون هر وقت برم روش از سری قبل سنگینتر هستم و از خودم بدم میاد.از اون موقعی هم که تو این دوره شرکت کردم فقط همون ابتدا وزن کردم البته اینم بگم که ترازو م خرابه وگرنه بازهم تند تند وزن میکردم.

 • سلام
  در حالت عادی و‌زندگی روزمره که اصلا خودمو وزن نمیکردم

  وقت هایی که رژیمی رو رعایت میکردم، طبق برنامه پیش میرفتم، اگه گفته بود هفتگی یا ماهیانه طبق همون وزن میکردم

  اما در همین حین (رعایت غذایی) موقع هایی که پرخوری میکنم
  کنجکاو میشم و دائم میرم روی ترازو

  چون ببینم وزنم رفته بالا، بهم انگیزه میده که دوباره سفت و سخت تر برگردم به مسیر

  حسم بعد ترازو به عددش بستگی داره
  گاهی به خودم میگم ایول
  گاهی میگم ببین حواست نبوده ها
  گاهی میگردم علت رفتار اشتباه و رفتارهای اشتباهم رو پیدا میکنم
  و روی اون ها کار میکنم

 • درود به شما و همه عزیزان یک ماه بود که خودمو وزن نکرده بودم تا اینکه برای شروع چله وزن کردم.
  ولی در طی این چند روز دوبار وزن کردم و بیشتر هم صبح ناشتا وزن میکنم.
  موقع وزن کردن حس اضطراب رو دریافت میکنم وقتی وزنم پایین اومده باشه قطعا خوشحالم ولی اگه بالا بره یا تغییری نکنه کاملا توانایی رها کردن وزنه برای ماهها رو دارم. 🥰با سپاس🙏

 • سلام خدمت استاد عزیز و خانم خیری گل و همه دوستان خوبم ،منم اگ وزنه تو خونه باشه هر روز صبح خودن رو وزن میکنم ،اگ وزنم پایین باشه خوشحال واگ زیادتر نشون بده میگم وزنه خرابه😂،من از اول چله اصلا خودم رو وزن نکردم ،وزنه رو از خودم دور کردم

 • سلام استاد جعفری و خانم خیری عزیز دوستان گلم منم خیلی وقته که دیگه بیخیال شدم خودمم وزن نمیکنم اصلا برام مهم نیست دیگه خوشحال یا ناراحت نمیشم اول ها خیلی خودم رو وزن میکردم کم میشدم خوشحال میشدم زیاد بودم ناراحت ولی الان کلا فراموشش کردم ترازو هم هر روز جلوی چشم هست ولی اصلا میلی ندارم خودمم رو وزن کنم همش تو ذهنم میگم ولش کن اصل اینکه حالم خوبه سعی میکنم همش ب داشته ها توجه کنم و خدا رو شکر کنم

 • سلام و عرض ادب
  سه ماه بود که خودمو وزن نکرده بودم تا اینکه برای چله باید فرمو پر میکردم و این بود که وزن کردم.
  تا الان که نزدیک به دو هفته میگذره وزن نکردم.
  معمولاً اگر وزن کنم صبح ناشتا وزن میکنم. و وقتی هم که بخوام برای وزن کردن برنامه ریزی کنم، عموماً ماهی به دفعه وزن میکنم.
  خب، مسلماً وقتی میریم روی ترازو میبینیم وزنمون روبه کاهشه خوشحال میشیم و بالعکس.
  اما به نظر من کاهش سایز بهتر از کاهش وزنه، یعنی اگه سایزم کم بشه بیشتر خوشحال میشم تا اینکه وزنم کم بشه.
  معهذا تابع این هستم آنچه که درست هست رو انجام بدم یعنی هرچی که در آموزشام یاد میگیرم همونو انجام بدم.
  الان که دیگه دارم یاد میگیرم که درگیر کاهش یا افزایش وزن نباشم و از مسیرم لذت ببرم.☺️

 • سلام اقااستاد گرانقدر نجمه جان عزیزم و دوستان گلم من قبلا تقریبا هقته ای دو یا سه بار صبح ها خودمو وزن میکردم اگه بالا رفته بودم تدابیری میاندیسیدم بیارمش پایین اگر پایین بود خوشحال میشدم و اگر ثابت میموندم بارم امیدوار میموندم البته مدتهای طولانیست روی۰۷۵ثابت موندم و در حرد یک‌کیلو تغییر میکنم ازاول چله فقط همون اول رفتم رو ترازو وتصمیم دارم دیگه نرم

 • سلام استاد روزتون بخیر
  من خودم الان مدتهاس که وزن نکردم،چون خودم میدونم چه خبره دیگه وزن نمی کنم ،😂😂
  ولی زمانهایی که برنامه غذایی رو رعایت میکردم بعداز چند وقت که وزن میکردم می دیدم ثابت مونده می گفتم خوب باز خوبه بالا نرفته،یواش یواش میاد پایین
  ولی اگه زیاده روی هم میکردم باز وزن میکردم خودمو میدم زیاد شده یکم ،می گفتم به خودم خیلی زیاد نشده بازم خوبه حالا دیگه امروز رعایت میکنم،
  من همیشه صبحها وزن میکنم خودمو،اونم هرچی میتونم لباس کمتر می پوشم تا زیاد سنگین نشه،حتی شده ساعت تو دستمم باز میکنم یا جورابمم درمیارم که وزن اونا نیاد روم😂😂😂😅

 • با سلام. من کلا وابستگی شدیدی به ترازو دارم شاید روزی سه مرتبه خودمو وزن کنم صبح ناشتا بین روز و اخر شب. گاهی بود با دیدن صفحه ترازو خوشحال شدم گاهی هم غصه دار. اینکه بگم از اول چله وزن نکردم دروغه، ولی فکر میکنم هر روز که میگذره بی میل تر میشم به وزن کردن شاید دیگه طبق عادت روی ترازو رفتم.بنظر من ترازو رفتن برای یه ادم چاق مثل اینه که خودشو هر دفعه تنبیه میکنه که شاید از عذاب وجدانش کم کنه.

 • درود
  وقت همگی بخیر وشادی
  حالم از ترازو بهم میخوره هر دقیقه دلم میخواد برم وزن کنم هر روز دلم میخواد ببینم کم میشه یه مدت که کلا میزاارمش کنار بعد یه هویی میرم روترازم میبینم همون صد کیلوم خوشحال میشم که بیشتر نشدم بعد عروز هی وزن میکنم یک کیلو میام پایین بعد چند وقت دو کیلو کم میشه اینقدر خوشحال میشم بعد مبینی یه چیزی پیش میاد دوباره فراموشم میشه دوباره وزنم میا تا۱۰۰ هی اینجوری میچرخه پدرم درومده اینقدر شدم ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰
  الانم که نودوهشت ونیم هستم ولی هر روز دلم میخواد نگاش کنم

 • با سلام خدمت استاد عزيز
  من هر دو يا سه روز وگاهى هفته اى يك بار خودم و وزن ميكنم
  وزمانىيك كيلو ميرم بالا ويا يك كيلو كاهش دارم
  وكلا برام عادى شده اين مسئله وهميشه در همين حالت موندم

 • با سلام وخسته نباشید خدمت آقای جعفری و هم گروهی های عزیز
  اول از همه تشکر میکنم از اقای جعفری بابت صحبتهای دیشب واقعا تاثیر گذاربودوخیلی خیلی بیشتر از قبل بهمون انرژی و انگیزه داد
  وبعد در رابطه با سوال امروز من چون خودم در منزل ترازو دارم بگم شاید در روز چندین بار خودمو وزن میکنم مخصوصا اگه تو رژیم و ورزش باشم

 • سلام. خیلی ممنون که باحوصله به حرفهامون گوش دادین وپاسخ دادید. من خوشحالم که سوالاتم رومطرح کردم وشمابخوبی ومحترمانه پاسخ دادید. اگه اینطورنمیشدمن باتصورات اشتباه ادامه میدادم.
  من تاامروزدوبارخودم رووزن کردم. معمولا تویه تایم مشخص ولباس مشخص توشرایط یکسان خودم رووزن میکنم. متاسفانه موقع وزن کردن استرس زیادی داشتم حالا بهترشدم. قبلا که خیلی خودمووزن میکردم ولی حالا دارم سعی میکنم به هفته ای یکباربرسونم
  وقتی وزن میکنم وحتی کمی بالا رفته باشه حالم بد ووقتی کمی کمترشده باشه حالم بهتره.
  برداشت من اینه که بایدمتناسب غذابخوریم وهروقت گرسنه شدیم بخوریم ودایم به فکرخوردن نباشیم. ولی این برام سواله که اگه همه کسانیکه اینطوری میخورن دایم بایدلاغربشن. ودیگه اینکه همیشه گفتن برالاغرشدن باید کمترازمعمول خورد. عذرمیخوام که طولانی شدولی احساس میکنم برطرف شدن شبهات به فهم مطالب وعمل کردن کمک میکنه.
  بازم شرمنده که طولانی شد. 🙏

 • سلام و عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیز و دوستان قدرتمندم
  من همیشه ترازو رو یه دشمن میدیدم و زمانهایی که در رژیم و ورزش بودم شاید بگم روزی دوبار خودم رو وزن میکردم به امید اینکه عدد کمتری رو از روز قبل نشون بده ولی متاسفانه این طور نبود
  احساس خوبی نسبت به ترازو ندارم و الان شاید با جرات بتونم بگم حتی ماهی یکبار هم دوست ندارم خودم رو وزن کنم

 • سلام وقتتون بخیر
  ممنونم از استاد گرامی برای جواب دادن به تک تک سئوالات 🙏
  من هر وقت رژیم و دوره جدید رو شروع میکردم ، مرتب خودم رو وزن میکردم . هر بار هم وزنم بالاتر میرفت .
  هر بارم با لج میگفتم آخه تو نباید یه کم پایین بیای ؟
  تقریبا هر روز یا یک روز درمیان روی ترازو بودم .
  از ابتدای چله اصلا نرفتم روی ترازو .
  موقع وزن کردن میدونستم وزن بالا رو نشون میده .

 • با سلام خدمت آقای جعفری که منجی نجات ما از این همه درد مرض شده اند.من ترازو ندارم .ولی در این چند روز دیده میشه که سبک‌تر شدم ،چون در انجام کارهای خانه دیرتر خسته میشم .راستش بس که رژیم گرفتم ودرروزهای اول تا سه ماه،تغییر وزن داشتم .با اینکه می‌دونم این چله اصلا مثل رژیم نیست باز هم میترسم از اینکه نتونم ادامه بدم .حتی به مادرم که متوجه تغییر در غذا خوردنم شده ،وبهم گفت ،بدون ولع غذا میخوری و تغییر کردی ،گفتم تورو خدا به کسی نگو تا ببینم چی میشه ،میترسم همین یکم تغییر مثبت رو از دست بدمم. انشالله این تغییرات ادامه داشته باشه حتما غیرازاندام مناسب ،موقعیت های اجتماعی مناسبی که از دست دادم به دست میارم .انشالله به امید خدای مهربون و راهنمایی های آقای جعفری مهربان .

 • 🙏با سلام به همه دوستانی که ذهنی آماده و مطابق قانون طبیعت دارن مخصوصا استاد گرانقدر.🌹
  از دقت و توجهتون ممنون دیگه لازم نیست همش دنبال اراده قوی باشم بلکه به دنبال ذهنی درست و متعادل در خودم میگردم با کمک این چله.
  در مورد ترازو من تو خونه دارم ولی اکثرا باتری نداره .
  خیلی هم خودم رو درگیر ترازو نکردم وقتی درست هست شاید زمانهایی که به قول شما مهمونی میرفتم و ذهنم خراب بوده که الان چاق شدم ناخودآگاه میرفتم.
  الانم ترازو باتری نداره وزنم رو هم از ترازو خونه مامانم گفتم.

 • سلام. وقت بخیر . خیلی ممنون از توضیحتون ، حتما باید یه سری تغییرات تو دیدگاهم بدم.
  در مورد ترازو ، اخرین بار ک خودمو وزن کردم ، ۲۵ روز پیش بود . اما چون دسترسی ب ترازو ندارم نمیتونم خودمو وزن کنم و اگه داشتم فکر کنم دم به دقیقه در حال وزن کشی بود ، این حس رو مخصوصا زمانی ک یک کاری میکنم ک وزنم در حال کم شدن بود ، بیشتر میشد .

 • با سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم ترازو همیشه برام یک چالش بوده خیلی از روزها باعث ناامیدی من شده و با دیدن عدد روی آن آه کشیده ام ولی این بار فقط یکبار قبل از چله خود را وزن کرده ام و تا امروز دیگه روی ترازو نرفته ام و میخواهم تا آخر چله به خودم فرصت و زمان برای تغییر را بدهم

 • سلام خدمت اقای جعفری وهمراهان عزیز
  من باید اعتراف کنم ترازو همیشه در کنارم بوده یعنی به عنوان یه دوست مگه زمانی که در سفر باشم همونطور که میفرمایید آقای جعفری همه کارها ورفتارمون از مغز سرچشمه میگیره وبا پاک کردن افکار اشتباه وجایگزین کردن افکار مثبت خیلی از مشکلات حل میشه امیدوارم بتونم تواین سفر چهل روزه یه سری باورهای خوشبینانه را وارد ذهن ناخوداگاهم کنم همانطور که ترازو رو به عنوان دوستم انتخاب کردم

 • سلام ،من کلا از ترازو خوشم نمیاد ،یه جورایی به ادم استرس میده برا همین شخصن باهاش قهرم ،تا وقتی اون لباسی که مد نظرمه اندازم نشه ،ترازو کنسل😁😁😁😁

 • من قبل از شرکت در دوره جراحی ذهن
  هرهفته خودم رو وزن میکردم ووقتی که ترازو عدد دلخواهم رو نشون نمی‌داد افسرده وعصبی وناامید دوباره پر خوری میکردم… اما درهپی فت با آموزش‌های بی‌نظیر شما وحمایت پشتیبان هپی فت متوجه شدم که ارزش تلاش‌های من برای تناسب اندام به عدد روی ترازو نیست وچیزی که ارزشمندتر حال خوب خودمه
  از شروع دوره ماهی یکبار وزن کردم برای چله وزن نکردم چون ازگشاد شدن لباسم متوجه کاهش وزن وسایز میشم
  الان برای رفتن روی ترازو احساس خوبی دارم وباهاش دوست شدم💐💐💐💐

 • سلام خدمت استاد جعفری و دوستان گرامی.من خیلی وابسته به ترازو نیستم ولی زمانهایی که در دوره رژیم هستم تقریبا هر روز خودم رو وزن میکنم. و از شروع دوره امروز اولین روزی بود که خودم رو وزن کردم و باز هم‌اضافه وزن😞😞😞 و امیدوارم با کمک شما بتونم در مسیر موفقیت رشد واگاهی درست برای کاهش وزن ماندگار قرار بگیرم.🙏🙏🙏🙏 باسپاس

 • سلام خدمت استاد عزیز وخانم خیری مهربان❤️
  ازشما بسیار سپاسگزارم که پی در پی برای من ودیگر دوستان عاشقانه وقت میزارین من تابحال اینطور آموزش ندیده بودم🙏

 • سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیزم
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  من از ابتدای چله تا امروز یک بار خودم را وزن کرده ام چون دست رسی به ترازو ندارم جمعه به جمعه خودم را وزن میکنم وقتی روی ترازو می ایستم هیجان دارم که ببینم کم کرده ام یا نه
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹باسپاس 🙏🙏

 • سلام ..تو هپی فت استاد بهم گفت ماهی یکبار باید خودم وزن کنم ..و من هم این تمرین انجام میدم .
  ولی هنوز با ترازو دوست نیستم .شاید ترازو بتونه خیلی از اشتبهاتم. بهم گوش زد کنه ..سر ماه که وزنم بره بالا بهم یاد بد کجا رو درست نرفتم .ولی من هنوز دوستش ندارم و دوست ندارم خودم وزن کنم

  من وزن کردن دوست ندارم ..چرا دوست ندارم چون تعادل رفتاری درستی ندارم .چون وقتی بیام پایین به خودم اجازه میدم‌زیاد بخورم …و وقتی بالا بر وزنم ناراحت اعصبانی و نا امید میشم و باعث میشه بیشتر غذا بخورم وقتی بنتیجه نمیرسم ..نمی دونم چرا وقتی وزنم بالا میره بجای اینکه بیشتر رو کارام .امروز کنم کمتر این کارو میکنم
  یه دلیل اش اینکه بدم میاد از ترازو این می تونه باشه که ترازو دست من و برای خودم رو میکنه بهم با اون عداد که روش نشون میده که یک ماه گزشته چه کارای کردم و چقدر وزنم بالا رفته
  من وقتی وزنم بر بالا و پایین خودم میفهمم

  وقتی خودم وزن میکنم اول استرس دارم و دوم ترس دارم نکنه وزنم رفته بالا حتا حتا با اینکه در یک ماه مسیر اشتباه کمتر داشته باشم ..
  …هیچ وقت ترازو دوست نداشتم و ندارم …اصلا دوست ندارم دوستش داشته باشم
  من اگر مسیر درست برم و راه کار ها رو تو زندگیم عملی کنم .وزنم پایین میاد و بنظرم نیازی به ترازو ندارم
  ترازو من ناراحت میکنه 😔😔
  ممنون از استاد عزیز بابت زحماتشون
  تشکر بابت فایلها و سوالها چون باعث میشه خودمون کن کاش کنیم و درون مون موشکافی کنیم خودمون که گم کردیم پیدا کنیم و به مسیر درست هدایت بشیم

 • بنام خدای کریم ورحیم. باعرض سلام وادب به دوستان ناب وعزیزم.من خودم،بشخصه2تاترازودارم!!!!!یکی دربابل ودیگری درشهمیرزاد.واقعاجزءی ازخانواده ی من بود،هرموقع چشمم به ترازو میخورد،خودمووزن میکردم،یعنی صبحهاوقتی ازخواب بیدارمیشدم تااینکه شب میشدووقت استراحت بود.شکلات میخوردم،ترازو،ناهارمیخوردم،ترازو،میوه میخوردم ترازو،ورزش وتحرک،ترازو………….گاهی وقتهامامانم میگفت:آخرفنراین ترازورودرمیاری!!!!!!!تااینکه حدوداسه سال پیش منووزن کردن محروم کردن،اوایل انگارچیزی گم شده داشتم،وزن خودمومیدونستم105بودبعدچندماه خودموکشیدم شدم110،وای نه،برام عذاب آورشده بود!!!!!بیخیال شدم وبعدازمدتی ازطریق لباسهام فهمیدم دارم لاغرمیشم………..تاعیدامسال خودموکشیدم شدم84بعدازمدتی،یعنی اواخرفروردین بعلت یکسری ازمسائل،بیخیال شدم وروی آوردم به هله وهوله وریزه خواری،بااینکه معده ام دردمیگرفت ولی بیخیال شدم،تااینکه،حدودسه هفته پیش خودموکشیدم وشدم94.5،وپناه آوردم به هپی فت،وچندروزبعدتبلیغات چله هپی فت رودیدم.ولی هرچندروزکه میگذره ومن خبرناگواری میشنوم،خودموباغذاسرگرم میکنم وباخوردن احساسم روسرکوب میکنم.خودم متوجه هستم درحال اضافه وزن هستم،ولی ازترس،بسمت ترازونرفتم.ودوروزهست که ازاین چله توقع لاغرشدن ومتناسب بودن روندارم،ومنتظرهستم وببینم و بشنوم که هرروزاخوی بنده چه فایل تازه ای به من ارائه میدن وروش تجزیه وتحلیل کنم.چون تنها وتنها وتنها،فکروذکرم این هست که باگوش دادن فایلهای روزهای گذشته وآینده ی اخوی،حال دل وفکرمو،خوب کنم وبااتفاقاتهایی که درمسیرزندگی ام هستن،لبخندبزنم وبه آن روی خوش نشون بدم.اینم اضافه کنم که ازدیشب تاالان،هروقت چشمم به ترازو می افتد،بلندبلندبراش میخونم!!!!!من عاشقتم تاابد……………………..لبخندخداوندبدرقه ی شماوخانواده ی محترمتان

 • باسلام خدمت استاد گرامی ونجمه جان عزیز وهمه دوستان گروه🌹🌹🌹
  من قبلا به ندرت خودم رو وزن می کردم ولی وقتی که وارد دوره هپی فت شدم اوایل دوره برای اینکه روی خودم کنترل داشته باشم که سه کیلو درماه کم کنم هر از گاهی روی ترازو میرفتم که خوشبختانه با صحبت های استاد اون رو کم کردم وبیشتر  احساس سبکی وحال خوش را جایگزین ترازو کردم. وعدد ترازو برایم ملاک حس رضایت نیست وخوشحالم که براحتی وزن کم کردم.
  ممنون از بابت ویس های بسیار پر بار شما
  🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • با سلام و احترام خدمت همه دوستان وتسلیت تاسوعای حسینی
  من خوشبختانه هیچ ترسی از ترازو ندارم چون ایمان دارم عدد روی ترازو به عبارت آموزش استاد گرانقدر آقای جعفری عدد لیاقته ومنم باید شهامت رویارویی با اون رو داشته باشم
  من امروز تو این دوره هستم برای پذیرش خودم و آماده ام برای بهتر شدنش تلاش کنم… البته روز اول چله رفتم رو وزنه وهمون روز هم تصمیم گرفتم که تا پایان 40 روز خودم رو وزن نکنم
  با آرزوی موفقیت برای همه برای رسیدن به یک زندگی سراسر شاد ودر شان خودمون ❤️

 • سلام وعرض اردات خدمت جناب جعفری ،خانم نجمه مهربان ونازنین ودوستان همراه
  من در تمام طول دوران رژیمهای گوناگونی که در گذشته میگرفتم همیشه هرچند روز یکبار ویا هفته
  ای یکبار بود ولی از زمان شروع چله من باخودم عهد بستم که روی ترازو نرم فقط روز اول خودمو وزن کردم چون کاهش وزن برام مهم بود وبا شک وتردید زیاد ثبت نام کرده بودم میخواستم اطمینان پیدا کنم که اگر دستورات را بخوبی انجام بدهم حتما موفق خواهم شد ؟ توروزهای سوم وچهارم احساس کردم سایز شلوارم درقسمت کمر قدری شل شده وجلسه پنجم با استرس فراوان رفتم رو وزنه دقیقا ۹۸۰ گرم کاهش وزن داشتم واقعا خوشحال شدم درحالی که هیچگونه رژیمی نگرفته بودم فقط تواین چند روز حس خوبی داشتم احساس ارامش میکردم واصلا مثل گذشته تحت فشار روحی نبودم واز اونروز به بعد با خود گفتم دیگه روترازو نمیرم چون دیگر کاملا باوردارم که راهکارهای ارزشمندی را که جناب جعفری به ما اموز میدهند حتما کارساز خواهد بود چون از طریق سایز لباسهام متوجه میشم چقدر خوب وبا وسواس دارم عمل جراحی را انجام میدم واقعا از زحمات استاد ارجمند سپاسگزارم 🙏🙏🙏

 • تجربه ودرک شخصیم از مدام وزن کردن اینکه وقتی اضافه کردی عصبی وناامید میشی وبیشتر پرخوری میکنی باز اضافه وزنت بیشتر میشه وقتی هم کم کردی میگی من که دارم کم میکنم پس دیگه نمیخواد خیلی رعایت کنم
  ویه جورهایی هم از خود واقعیت غافل میشی وخودت رو اون وزن روی ترازو میبینی نه خودت

 • با درود خدمت استاد جعفری گرامی و دوستان عزیز 🌷
  از شروع چله خودم رو وزن نکردم
  قبلا هر از گاهی روی ترازو میرفتم و این اواخر که میدیدم وزنم زیاد میشه کمی نگران میشدم…
  بعد از آشنایی با هپی فت اوایل بیشتر از ترازو استفاده می‌کردم اما با توسعه شما استاد عزیز سعی کردم طبق برنامه پیش برم…
  چون تقریبا به وزن ایده آلم رسیدم دیگه ترازو نگرانم نمیکنم چون میدونم دارم درست پیش میرم و رفتار غذایی مناسبی دارم

  سپاس از شما🌷🌷🌷

 • سلام استادعزیزوگرانقدر ونجمه عزیزخسته نباشید.
  وسلام خدمت دوستان جان.
  استادواقعا خسته نباشید بابت ویسهای بی نظیرتون وتلاش های بی دریغتان.🌹
  استادمن هروز صبح خودمو وزن میکنم این یه جور واسم اعتیادشده،زمانهایی که میدونم زیاد میخورم وکنترلی رو خوردن ندارم دوست ندارم طرف ترازو برم ،ولی درکل میترسم ازترازو فاصله بگیرم .

 • سلام خدمت استاد و دوستان عزیز
  من همیشه عادت داشتم هفته ای یک تا دوبار رو ترازو میرفتم ولی خدازوشکر از روزی که وارد گروه شدم نرفتم البته چند باری خواستم برم ولی سعی کردم که نرم 😇

 • باسلام خدمت استاد گرامی و همه عزیزان🌹
  من رابطه خوبی با ترازو ندارم به این دلیل که هر زمان خواستم خودم رو وزن کنم با استرس روی آن رفتم و با حال خراب پایین اومدم . زمانی که رژیم می گرفتم فقط خودم رو وزن می کردم و در حالت عادی هرگز. از عددی که نشون میده می ترسم. اول چله خودم رو وزن کردم تا دیروز که مجدداً وزن کردم و دیدم متاسفانه وزن کم نکردم .در حالی که متعادل می خورم ریزه خواری ندارم و …روی ترازو حس نگرانی و نامیدی به من دست میده زمانی که می بینم وزنم کم نشده . یه جورایی حس دلسردی و اینکه این دفعه هم اگه نشه چی؟..

 • ‌سلام خدمت استاد گرامی وهمه اعضای دوره من اعتقادی به ترازو ندارم وزیاد خودم را وزن نمیکنم اگه وزنم کم بشه خودم حس میکنم سبکتر شدم وسایز لباسهام برام کافیه چون با وزن کردنفقط استرس بهم وارد میشه وبعد از اون یکی دو روز رعایت میکنم ودوباره برمیگردم به حالت اول .فقط استرسش می مونه قبل از هپی فت هم وزن نکردم ولی حس خوبی دارم ودیگه با خودم درجدال نیستم موفع غذا خوردن واین حس خوب به من میده واحساس میکنم تو مسیر کاهش وزن قرار گرفتم.باتشکر از شما.

 • سلام خدمت استاد گرامی نجمه جان ودوستان عزیز
  من هم قبلا روزانه روی ترازو می رفتم اما الان مدتیه بخصوص از وقتی با هپی فت آشنا شدم زیاد روی ترازو نمی روم تو این‌مدت دوبار…قبل از چله هپی فت خودم رو وزن کردم. …
  فایل امروز استاد مثل همیشه عالی بود فوق‌العاده….متشکرم🙏🏻🙏🏻🌹🌹

 • سلام استاد من رابطه ام با ترازو خوبه چون دوست بی ریا وراستگوی منه واگر وزنم یه کوچولو بالا رفت بهم هشداره که از مسیر هپی فت خارج شدی واگر کم شدم یعنی در مسیرم وباید ادامه بدهم من خودم رو ماهی یکبار وزن میکنم ولی این ماه۱۳ مرداد هم وزن کردم چون شرایط جسمی درستی نداشتم میخواستم ببینم در مسیر هپی فت هستم یا باید دقت وتوجه بیشتری داشته باشم.ولی در گذشته هفته ای دوبار وزن میکردم که باهر ۵۰ گرم کم کردن شاد بودم وهر ۱۰۰ گرم که زیاد میشدم عزا میگرفتم

 • سلام به دوستان عزیزباانرژی🌹🌹🌹.من روزاول ثبت نام که میشه ۱۵روزپیش خودم وزن کردم.😌تا دیروزدوباره رفتم روی ترازو کم شدنم رادیدم خیلی خوشحال شدم🤲😌 من هروقت میخام وزن واقعیم بفهمم صبح که ازخواب بلندمیشم بعدازسرویس بهداشتی میرم روی ترازو.درکل تواین۱۵ روزه دوبارخودم وزن کردم.ازنتیجه ش راضی بودم.دیگه هم نمیخام خودم وزن کنم.وقتی راه درست برم ظاهرم خودش نشون میده.من احساس میکنم ترازو ادم بی انگیزه میکنه

 • با سلام به استاد بزرگ و هم گروهی های عزیز.
  من اولین روز استارت چله خودمو وزن کردم که چند کیلو هستم و به خاطر حس کنجکاوی یه بار دیگه خودمو وزن کردم که دیدم یه مقدار کم کردم و دیگه تا آخر چله نمیخوام وزن کنم و به خودم اعتماد دارم که حتما وزن کم میکنم به امید آن روز

 • استاد عزیز من تقریبا هرروز صبح روی ترازو میرفتم وخیلی ناراحت میشدم و گاهی با کاهش وزن اندک خوشحال میشدم اما از روزی که با همی فت آشنا شدم همون روز اول رو ترازو رفتم از ویس بحث لیاقت خیلی لذت بردم درکل نگرشم کم کم درحال تغییر هست حتی اگه کاهش وزن نداشته باشم راضی هستم 🙏🙏🙏

 • سلام و دورد 🌹🌹🌹من اگه تمرین کنم و یاد بگیرم خودم رو کنترل کنم رابطه ام رو با ترازو کمتر کنم حالم بهتر میشه😊 من اگه خیلی خودم رو خیلی کنترل کنم یک هفته یا ده روز روی ترازو میرم 😞😁 از ابتدای چله تا امروز یک بار خودم رو وزن کردم …البته لباس هام و اینکه خودم حس میکنم سایزم کمتر و کوچکتر شده حالم رو بهتر می کنه تا ترازو 😊 هر چه پیش آید خوش آید ما که خندان می‌رویم ❤ از جناب استاد هم سپاسگزارم که وقت گذاشته بودند و دونه دونه سوالات ما رو جواب دادند🌹🌹🌹🙏🙏🙏

 • سلام خدمت استاد عزیز ونجمه جانم ودیگر دوستان قدرتمندم 🌹
  درمورد این سوال شما درمورد رفتار مون باترازو. ‼️
  استاد من به جرات میگم که آنقدر اموزشهای شما زیبا ونو هست که وزن کردن برام معنایی نداره، انقدر از زمان حالم واین مسیر زیبا لذت میبرم که اصلا نیازی به وزن کشی نیست👌🏻 ، اقدام عملی ولذت بردن ازمسیر ولباسهای روی تنم خودش جار میزنه که چقدر وزن کم کردم،👌🏻 وبنا به فرمایش شما، من ماهی یکبار روی وزنه میرم، ووقتی وزنی روکه ترازو نشان میده تو پوست خودم نمیگنجم ومثل بچه هاجیغ ودادو بیداد که بیاین ببینید همونی که حدس زدم رو ترازو حالا ( خیلی کم) بیشتریاکمتر داره نشون میده 👌🏻
  اصلا بهش یعنی به نتیجه فکرنمیکنم که بخوام احساسم رو بد کنم🤭
  وچون به آموزشها وهپی فت وخودم واقداماتم ایمان صددرصدی دارم خاطرجمع هستم که جهان هستی پاسخ تلاش من راخواهد داد 😍😍😍🌹

دیدگاهتان را بنویسید

برای دریافت دوره رایگان کلیک کنید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید