بلاگ

جلسه سی و هفتم کارگاه چله نشینی تناسب اندام هپی فت

چله نشینی هپی فت روز سی و هفتم

تمرین روز سی و هفتم:

آیا در زندگی تان تا به اینجا، سپاسگزاری واقعی و عملی انجام داده اید؟ آیا از استعدادها و فرصت هایی که خداوند در اختیارتان قرار داده است به بهترین شکل ممکن استفاده کرده اید؟ و جهان را جای بهتری برای زندگی کرده اید؟ و اگر جواب منفی است آیا تصمیم جدی گرفته اید که از امروز به بعد تمام تلاشتان را بکار گیرید که سپاسگزاری واقعی و عملی را انجام دهید؟

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام استاد عزیز
  وقتتون بخیر

  استاد چه جالب و زیبا مراتب سپاسگزاری رو برامون میگید…!!!
  چه جالب و زیبا یادمون میدید….!!!
  اینها رو یادمون دادنها از همون بچگی از همون نوجوونی تو کتابهامون تو سخنرانی‌ها مادربزرگهامون مادرمامون معلمامون…. ولی چرا اینجوری یادمون ندادن انقدر زیبا؟!!! اینجوری که شیفته ش بشیم؟!
  اینها که همون متون دینمون هستن که ماها فقط تو روزهای خاصی از سال (شاااااید) رفتیم سراغش و فقط روخوانی کردیم!!! چرا اینقدر زیبا بهش نگاه نکرده بودیم!!!
  این که همون شکرگزاری بهترین بنده خداست تو دعای عرفه!!!! چرا هیچ وقت از این دید بهش نگاه نکرده بودم؟!!!!!
  میگن آخرین امام و راهنمامون که بیاد دین رو جوری بهمون نشون میده که خیلیا میگن ایشون دین جدیدی اوردن!!! از بس که قبل از اومدنشون مردم دین رو بد و بد و بد متوجه شده بودند…..

  خداوند رو بی نهایت بی نهایت بی نهایت سپاسگزارم برای زمانی که منِ لوس، از تلاش‌های زیادم برای به تناسب رسیدن، بلکه هم از روند معمول ادای تکالیف دینیم خسته شده بودم اینجوری شما رو سرراهم قرار داد تا بگه باشه بیا راه درست رو بهت هدیه بدم بیا تا نشونت بدم، تا دیگه بازیگوشی نکنی تا دیگه سرسری از این همه نعمت نگذری تا یاااااد بگیری چجوری باید بیای جلو….
  چقدر از خداوند سپاسگزارم که هپی فت رو بهم نشون داد.سر به سجده می‌گذارم و هزاران بار میگم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت….

 • با گاهی اوقات شکرگزاری واقعی کردم ولی خیلی انگشت شمار
  من خانه دار هستم و بیشتر به بچه داری مشغولم
  هنوز به استعداد واقعیت مطمئن نیستم
  از امروز به لطف استاد جعفری تصمیم گرفتم شکر گزاری واقعی و در لحظه داشته باشم
  با احساس

 • باسلام
  من بعد از گوش دادن به این فایل بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم، به جرئت یکی از زیباترین و اثرگذارترین فایل ها بود که من رو با اعماق خودم بیشتر آشنا کرد و مفهوم حقیقی سپاسگزاری عملی رو یاد گرفتم. در این راستا تصمیم گرفتم در استفاده ی هرچه بیشتر و بهتر از دوره ی هپی فت کوشا باشم و مصادیق سپاسگزاری عملی را بیشتر مورد توجه قرار دهم.

  • سلام و درود خانم شهرزاد عزیز
   بهتون تبریک می گم که این تصمیم رو گرفتید و با اشتیاقی که دارید مطمئنم به هدفتون خواهید رسید.
   موفق باشید و مصمم.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دریافت دوره رایگان کلیک کنید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید